VÝSLEDKY 2003/2004

Muži A - Muži B - Dorost - Žáci - Přípravky

 

Muži A (II. třída)

 

Podzim:

1.kolo: Sokol Sez. Ústí - SK Slovan Opařany 2:1 (0:1) Matějka, Novotný - Ševčík - hráno v Opařanech (více)

2.kolo: Kavas Větrovy - Sokol Sez. Ústí 0:0 (více)

3.kolo: Sokol S. Ústí - Lom 2:1 (1:1, Olah, M. Dvořák - Prchlík, rozhodčí Štuk, 40diváků. Hráno v Lomu). (více)

4.kolo: Sokol Vlkov - Sokol S. Ústí 1:1 (1:0), za Sokol Matějka. (více)

5.kolo: Sokol S. Ústí - Sokol Chotoviny B 1:0 (1:0, Hodoušek, rozhodčí P. Fiala, 70 diváků) - hráno v Chotovinách. (více)

6.kolo: Sokol Myslkovice - Sokol S. Ústí 1:1 (0:0), za Sokol Zeman. (více)

7.kolo: Sokol S. Ústí - ZD Radětice 1:1 (0:1), za Sokol Matějka (hráno v Raděticích).

8.kolo: TJ Březnice - Sokol S. Ústí - 0:2 (0:2), Pekárek, Hodoušek (z pen.)

9.kolo: Sokol S. Ústí - Sokol Sudoměřice u Bechyně 0:0 hráno v Sudoměřicích,rozh. P.Fiala, 70 div.(více)

10.kolo: Sokol Košice - Sokol S. Ústí 0:0, rozhodčí Šilhavý, 80 diváků.(více)

11.kolo: Sokol S. Ústí - ZD Vlastiboř 0:3 (1:0, Bouchal 2, Moc, rozhodčí Nečesal, 50 diváků), hráno ve Vlastiboři.

12.kolo: Sokol S. Ústí - FC Chýnov B 1:1 (0:1), branka Sokola R. Sedlák, hráno v Chýnově.(více)

13.kolo: FC Dynamo Božejovice - Sokol S. Ústí 3:1 (2:0, Anděl, Brouček, M. Kudrna - Hodoušek, rozhodčí Šilhavý, 50 diváků) (více)

Zimní soustředění v Mozolově.

Turnaj o pohár Kovosvitu:

Sokol - Chotoviny 4:0 (0:0), Dvořák M. 4.

Sokol - Meteor 0:1 (0:0)

Sokol - Spartak S. Ústí dorost 1:1 (1:0), Sedlák M..

Sokol - Spartak S. Ústí B 3:3, Sedlák M., Olah, Matějka.

Jaro:

14.kolo: SK Slovan Opařany - Sokol Sez. Ústí 2:3 (0:3, Ševčík 2 - Holub 2, Hodoušek, rozhodčí Šilhavý, 30) - hráno na škváře na Soukeníku. (více)

15.kolo: Sokol Sez. Ústí - Kavas Větrovy 4:0 (1:0, Dvořák M. 3, Hodoušek, rozhodčí Nečesal, 50 diváků) - hráno na škváře na Soukeníku. (více)

16.kolo: Sokol Lom - Sokol Sez. Ústí 0:0, rozhodčí Křížovský, ČK: Olah, M.Dvořák - hráno v Lomu. (více)

17.kolo:  Sokol S. Ústí - Sokol Vlkov 0:0 - hráno na Soukeníku.

18.kolo: Sokol Chotoviny B - Sokol S. Ústí 0:1 (0:0, Holub, rozhodčí Smetana, 40 diváků) - hráno v Chotovinách.(více)

19.kolo: Sokol S. Ústí - Sokol Myslkovice 3:0 (1:0, Pufr J., Hodoušek, Holub, rozh. M. Fiala) - hráno v Myslkovicích. (více)

20.kolo: Sokol S. Ústí - Radětice 3:1 (1:0, za domácí M. Sedlák, J. Pufr, Šuléř, rozhodčí L. Novák, 70 diváků)

21.kolo: Sokol S. Ústí - Březnice 2:0 (1:0, M. Pufr, Matějka, rozhodčí Zeman, 80 diváků).

22.kolo: Sokol S. Ústí - Sudoměřice 3:3 (0:2, M. Pufr 3 - Jílek 2, Šimek, rozhodčí Pípal, 50 diváků).

23.kolo: Sokol S. Ústí - Sokol Košice 0:0 (rozhodčí Šilhavý, 80 diváků).

24.kolo:  Sokol S. Ústí - ZD Vlastiboř 1:1 (1:0, M. Pufr - Máca, rozhodčí Mraček, 80 diváků).

25.kolo: Sokol S. Ústí - FC Chýnov B 1:0 (0:0, Hejný, rozhodčí M. Fiala, 50 diváků).

26.kolo: Sokol S. Ústí - FC Dynamo Božejovice 2:2 (1:1, Pufr, Mládek - Kudrna, Fara, rozhodčí Šilhavý, 20 diváků).  

KONEČNÁ TABULKA SEZÓNY 2003/2004       

1. Slovan Opařany 26 16 5 5 51 : 22 53
2. ZD Vlastiboř 26 14 6 6 43 : 25 48
3. FC Chýnov B 26 14 5 7 48 : 30 47
4. Sokol Sezimovo Ústí 26 11 13 2 35 : 21 46
5. Sokol Lom 26 13 5 8 51 : 39 44
6. FC Dynamo Božejovice 26 10 6 10 32 : 44 36
7. SK Kavas Větrovy 26 10 3 13 48 : 54 33
8. Sokol Košice 26 8 8 10 28 : 35 32
9. ZD Radětice 26 8 7 11 40 : 46 31
10. Sokol Chotoviny B 26 8 4 14 28 : 49 28
11. Sokol Myslkovice 26 7 6 13 37 : 38 27
12. Březnice 26 7 5 14 34 : 47 26
13. Sokol Sudoměřice u B. 26 5 10 11 34 : 43 25
14. Sokol Vlkov 26 6 7 13 28 : 44 25

 

Tabulka střelců:

 

 

Hodoušek

6

M. Pufr

6

Holub

4

Matějka

4

M. Dvořák

4

J. Pufr

2

M. Sedlák

1

R. Sedlák

Mládek

1

1

Novotný

1

Pekárek

Zeman

Šuléř

Olah

Hejný

1

1

1

1

1

 

Muži A - Muži B - Dorost - Žáci - Přípravky