VÝSLEDKY 2006/2007 

Muži A  Muži B  -  Dorost  -  Žáci  St. přípravky  -  Ml. přípravka

 

Muži "A" - I.A. třída, skupina B - 2006/2007

 

Příprava:

* Chýnov – Sokol Sez. Ústí 1:1 (1:1), Hlinka (11) – Šebek (11).

* Borotín - Sokol Sez. Ústí 1:6

* Planá n.L. - Sokol Sez. Ústí 4:7 (0:5)

* FK Tábor - Sokol Sez. Ústí 4:4 (2:2), Funda a Šebek 2. Sestava: Lidral - Šuléř (Šedivý), Táborský, Hodoušek, Feik (Martínek) - Šimák, L.Boháč (Olah), Šebek (Machoň), Pufr (Matějka) - Funda (Kutner), Kadlec. Trenér: Šreyer. Hráno v Malšicích.

* FK Meteor Tábor - Sokol Sez. Ústí 2:1, za Sokol Šebek (z pen.) a Kadlec.

* TJ Dražice - Sokol Sez. Ústí 2:5, za Sokol Sedlák, Šimák.

 

Podzim:

3.kolo: Sokol Sez. Ústí - ZD Olešník 2:2 (1:2), Matějka, Šebek (z pen.) - Hezoučký, Rys.

     Sestava: Bejblík - Táborský - Dvořák, Hodoušek, Feik - Šimák, Sedlák, Funda (75´Pufr) - Matějka (80´Boháč), Šebek, Olah.
Trenér: Šreyer.

4.kolo: Lokomotiva ČB - Sokol Sez. Ústí 1:4  (1:3), Mikšátko - Šebek 2, Sedlák 2. - více zde!

     Sestava: Bejblík - Táborský - Dvořák, Hodoušek, Feik - Olah (91´L.Boháč), Sedlák, Šebek, Funda - Kadlec (65´Šimák), Matějka (85´Pufr). Trenér: Šreyer.

5.kolo: Sokol Sez. Ústí - Malšice - kontumace 0:3 pro inzultaci hlavního sudího domácím divákem, cca 20 minut před koncem utkání. ČK: Šebek, Matějka.

6.kolo: Centropen Dačice - Sokol Sez. Ústí 3:1, Kiessling, Krejča, Novák Pavel - Kadlec.

     Sestava: Bárta - Dvořák, Táborský, Hodoušek, Feik - Šimák, Olah (70´Boháč), Šebek, Funda - Matějka (83´Pufr), Kadlec.

7.kolo: Sokol Sez. Ústí - SK Dobrá Voda 2:0 (1:0), Kadlec, Pufr.

     Sestava: Bejblík - Dvořák, Táborský, Hodoušek (46´Matějka), Feik - Šimák, Sedlák, Šebek, Funda (90´L.Boháč) - Olah, Kadlec (85´Pufr).

8.kolo: FK Rašelina Soběslav - Sokol Sez. Ústí 1:0 (0:0), Janoušek.

     Sestava: Bejblík - Dvořák, Táborský, Hodoušek (46´L. Boháč), Feik - Šimák, Sedlák, Šebek, Funda (90´Pufr) - Matějka, Kadlec.

1.kolo: Sokol Sez. Ústí - Sokol Suchdol n.L. 2:1 (1:0), Kadlec, Šebek (z pen.) - Pišan.

9.kolo: Sokol Sez. Ústí - FC ZVVZ Milevsko "B" (Branice) 1:1 (1:0), Šebek (z pen.) - Syrovátka.

10.kolo: SK Lišov - Sokol Sez. Ústí 0:0.

11.kolo: Sokol Sez. Ústí - Spartak MAS Sez. Ústí "B" 1:3 (0:2) Matějka - Kolací 2, Toncar z pen., červené karty: 1:0 (65. Táborský).

     Sestava: Bejblík - Dvořák, Táborský, Olah, Martínek - Šimák, Sedlák, Šebek, Boháč (46. Pufr) - Matějka, Kadlec.

12.kolo: Sokol Sez. Ústí - FC Bechyně 4:0 (2:0), Hodoušek 2 (1 z pen.), Kadlec a Šimák.

     Sestava: Bejblík - Dvořák, Táborský, Hodoušek (Pufr), Martínek - Šimák, Sedlák, Olah, Matějka (Boháč) - Šebek, Kadlec (Šuléř).

13.kolo: Sokol Chotoviny - Sokol Sez. Ústí 3:3 (1:3), Moos 2, Jordák - Sedlák, Šebek, vlastní.

     Sestava: Bejblík - Pufr (85´Šuléř), Táborský, Hodoušek, Martínek - Šimák, Sedlák, Olah, Matějka (81´Boháč) - Šebek, Kadlec.

2.kolo: Lokomotiva Veselí n.L. - Sokol Sez. Ústí 2:0 (1:0), Jiří Lukáš 2.

14.kolo: Sokol Suchdol n.L. - Sokol Sez. Ústí 4:0 (2:0), Gauč, Soudek, Záruba, Šuba.

 

Příprava:

* Chýnov – Sokol Sez. Ústí 6:0 (5:0) - umělka Kvapilka.

* Mladá Vožice - Sokol Sez. Ústí 2:0 (2:0) - umělka Kvapilka.

* Spartak (dorost) - Sokol Sez. Ústí 2:2 (1:0) - za Sokol Jakub Kadlec, Lukáš Dvořák.

* FK Meteor Tábor - Sokol Sez. Ústí 1:0 (1:0) - umělka Kvapilka.

* Planá n. L. - Sokol Sez. Ústí 4:1 (3:1), za SÚ Černý - škvára Soukeník.

* Sokol Sez. Ústí - FK Meteor Tábor 5:0, M.Sedlák 2, Kadlec, Welzel, Feik - odlehčovák.

* Sokol Sez. Ústí - ZD Dražice 2:3 (1:2), za SÚ Hodoušek, Šimák - hlavní hřiště.

 

Jaro:

15.kolo: Sokol Sez. Ústí - Lokomotiva Veselí n.L. 0:0.

     Sestava: Bárta - Dvořák, Ubl, Táborský, Feik - Welzel (25´ Kadlec), Hodoušek, Sedlák, Pavelka - Šimák (70´ Funda), Matějka.

16.kolo: ZD Olešník - Sokol Sez. Ústí 3:1 (0:1), Hanousek, Pýcha, Rys - Hodoušek, ČK Sedlák.

     Sestava: Bárta - Dvořák, Ubl, Táborský, Feik - Šimák, Hodoušek (55´ Funda), Sedlák, Pavelka - Matějka, Kadlec (75´ Pufr).

17.kolo: Sokol Sez. Ústí - Lokomotiva ČB 2:3 (0:2), L.Boháč, Funda - Bobek, Kubíček, Šváb.

     Sestava: Bárta - Táborský - L.Dvořák, Ubl, Feik - Šimák, Kadlec (Černý), Pavelka, M.Pufr (L.Boháč) - Matějka, Funda - více zde!
18.kolo: Malšice - Sokol Sez. Ústí 1:0 (1:0), Tůma.

     Sestava: Bárta - Táborský - L.Dvořák, Ubl, Feik - Kadlec (80´Šuléř), Hodoušek, Pavelka, Šimák - Matějka, Funda (46´L.Boháč).

19.kolo: Sokol Sez. Ústí - Centropen Dačice 1:1 (0:0), za Sokol M.Sedlák (pen.)

     Sestava: Bárta - Táborský - L.Dvořák, Ubl (20´Šedivý), Martínek - L.Boháč, Matějka, Sedlák, Pavelka - Kadlec (78´Funda), Šimák - komentář zde!

20.kolo: SK Dobrá Voda - Sokol Sez. Ústí 3:1, za Sokol Šimák.

21.kolo: Sokol Sez. Ústí - FK Rašelina Soběslav 2:3 (1:1), Hodoušek, Pavelka (pen.) - Janovský, Kolba, Šabart.

22.kolo: FC ZVVZ Milevsko "B" (Branice) - Sokol Sez. Ústí 2:0 (0:0).

23.kolo: Sokol Sez. Ústí - SK Lišov 1:2 (0:2), za Sokol Matějka.

24.kolo: Spartak MAS Sez. Ústí "B" - Sokol Sez. Ústí 4:0.

25.kolo: FC Bechyně - Sokol Sez. Ústí 2:1 (0:0), Vondroušek 2 - Ubl.

26.kolo: Sokol Sez. Ústí - Sokol Chotoviny 1:2 (0:1), Jordák, Novotný - Ubl.

 

Konečná tabulka sezóny 2006/2007

 

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1.

Olešník

26

19

4

3

63: 26

61

2.

Sp.S.Ústí"B

26

15

2

9

55: 38

47

3.

Dačice

26

13

6

7

48: 39

45

4.

Lišov

26

12

7

7

46: 26

43

5.

Loko ČB

26

12

3

11

44: 48

39

6.

Malšice

26

11

5

10

44: 44

38

7.

Veselí

26

10

4

12

42: 46

34

8.

Soběslav

26

9

7

10

40: 37

34

9.

D.Voda

26

9

6

11

38: 49

33

10.

FC ZVVZ (Branice)

26

9

6

11

40: 39

33

11.

Bechyně

26

9

5

12

35: 40

32

12.

Suchdol

26

8

3

15

39: 61

27

13.

Chotoviny

26

7

6

13

29: 50

27

14.

Sokol S.Ústí

26

4

6

16

30: 50

18

 

Tabulka střelců:

 

 

Šebek 6
Hodoušek 4
Kadlec 4
Sedlák 4
Matějka 3
Šimák 2
Ubl 2
L.Boháč 1
Funda 1
Pavelka 1
Pufr 1
vlastní 1
   
   
   
   

 

Je nějaký výsledek špatně? Nenašel jsi nějaký výsledek a víš ho? Pošli mi ho sem.