Branky Sokola: Martínek 3, Dostál, Kadlec,Šimák
Sestava: Bárta, Dokoupil, Paveka, Zeman, Šimák, Dostál, Vinš, Martínek, Šebek, Metelec, Kadlec, Mikšík, Pekárek, Mareš, Feik
Trenér: Jirmus, Kadlec Jiří, Rozhodčí: Novák
Semifinále - FK Týnec nad Sázavou - Sokol SÚ 2:4 (Šebek,Martínek,Feik,Dostál)
Finále - TJ Sedlčany : Sokol SÚ 4:1 (Šebek)
Sestava: Bárta, Funda, Zeman, Pavelka, Mikšík, Dostál, Vinš, Martínek, Šebek, Metelec, Šedivý, Šimák, Feik, Pekárek, Trenér: Jirmus
Loko Veselí n./Luž. A - Sokol SÚ A 3:1 (1:0) /hráno v Tučapech/
gól za Sokol SÚ Martínek, navíc nedal pen.
Sestava: Křehlík, Feik, Pavelka, Zeman, Mareš, Dokoupil, Dostál, Martínek, Vinš, Šedivý, Metelec, Vácha, Doubek M., Kadlec, Jirmus, Pekárek
Trenér: Jirmus, Rozhodčí: Šitner

Podzim:

1.kolo: SOKOL KAMENNÝ ÚJEZD - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 1:1 (0:0) za Sokol Mikšík z penalty. Komentář se stránek domácích Zde!

2.kolo: SOKOL SEZ. ÚSTÍ - SK LIŠOV 3:1 (1:1) Šimák, Kadlec, Dostál.

3.kolo: CALOFRIG BOROVANY - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 2:2 (0:0) Šebek, Kolský.

4.kolo: SOKOL SEZ. ÚSTÍ - SK ČTYŘI DVORY 2:1 (0:0) Funda, Šebek.
5.kolo: FK RAŠELINA SOBĚSLAV - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 3:1 (1:1) Mikšík (P).
6.kolo: SOKOL SEZ. ÚSTÍ - SLAVOJ HRDĚJOVICE 1:2 (0:1) Šedivý.

7.kolo: SK SLAVIA ČB - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 3:2 (1:0) Kadlec, Mikšík.

8.kolo: SOKOL SEZ. ÚSTÍ - SK DOBRÁ VODA U ČB 2:5 (1:3) Funda, Mikšík.

9.kolo: LOKOMOTIVA ČB - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 3:0 (2:0).

10.kolo: SOKOL SEZ. ÚSTÍ - MALŠICE 2:0 (2:0) Šimák, Kadlec.

Sestava: Bárta - Vinš, Pavelka, Kolský - Pěknice (Škarda), Olah, Šebek, Šimák, Martínek - Dmejchal (Gužík), Kadlec (Metelec).

13.kolo: TJ CENTROPEN DAČICE - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 0:3 (0:2) Šimák, Pavelka, Dostál

Sestava: Pípal - Funda, Olah (Metelec), Pavelka, Šimák - Pěknice (Škarda), Kolský, Martínek, Dostál - Kadlec (Vinš), Dmejchal.

11.kolo: SK RUDOLFOV - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 5:1 (1:1) Šebek

Sestava: Pípal - Funda, Olah (Metelec), Pavelka, Šimák - Kolský, Martínek, Šebek, Dostál - Kadlec (Doubek), Dmejchal. ČK Pavelka

12.kolo: SOKOL SEZ. ÚSTÍ   - FC MARINER BAVOROVICE 1:1 (1:0) Kadlec

Sestava: Bárta - Funda (Doubek), Olah, Kolský (Vinš), Šimák - Pěknice (Šedivý), Metelec, Martínek, Dostál - Kadlec, Šebek.

14.kolo (předehrávka): SOKOL SEZ. ÚSTÍ   - SOKOL KAMENNÝ ÚJEZD 2:0 (0:0) Kadlec, Doubek.

Sestava: Bárta - Šimák, Martínek, Pavelka, Funda - Pěknice, Metelec, Dmejchal (Doubek), Dostál (Olah) - Šebek (Kolský), Kadlec.

Zimní příprava:

Sokol SÚ - Veselí n. L. 0:3 (0:2)
Sestava: Bárta (2.pol. Pípal) - Zeman (2.pol. Funda), Pavelka, Metelec, Šimák - Škarda, Martínek, Soukup (2.pol. Olah), Mikšík - Doubek, Šedivý.

Komentář: "Vzhledem chřipkové epidemii v naší kabině jsme dnes v silně kombinované sestavě podlehli na Soukeníku mužstvu Veselí nad Luž."

Sokol SÚ - Mladá Vožice 1:0 (1:0), Pekárek.

Sestava (základní): Bárta - Kuldan, Vinš, Pavelka, Mikšík - Šimák, Martínek, Soukup, Metelec - Šebek, Doubek.

Sokol SÚ - Želeč 2:5 za Sokol Škarda, Martínek.

Veselí n. L. - Sokol SÚ 5:0 (4:0)
Sestava: Bárta - Šuléř, Olah, Pavelka, Funda - Škarda, Soukup, Šebek, Metelec - Doubek, Kadlec (střídali Pekárek, Dokoupil).
Komentář: "V kombinované sestavě kde chyběli Mikšík, Šimák, Loffler, Dmejchal, Martínek a také Vinš, který byl NEOMLUVEN, jsme se proti těžkému soupeři a v 1. poločase proti velice silnému větru nedokázali prosadit a inkasovali jsme čtyři branky. Druhý poločas, už se jen dohrával a soupeř přidal ještě jeden gól".

Sokol SÚ - Planá nad Lužnicí 2:1 (2:0)

Sestava: Bárta - Funda, Šimák, Pavelka, Mikšík - Pěknice, Martínek, Šebek, Soukup, Metelec - Olah. Střídali: Sedlák, Škarda, Doubek, Vinš, Pekárek.

Jaro:

15.kolo: SK LIŠOV - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 5:1 (1:1) Pěknice, (33´ ČK Pavelka)
16.kolo: SOKOL SEZ. ÚSTÍ - CALOFRIG BOROVANY 2:2 (2:0) Kadlec 2

17.kolo: SK ČTYŘI DVORY - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 1:1 (1:0) Funda

Sestava: Pípal – Pěknice, Zeman, Vinš, Funda (68. Dokoupil) – Šimák (29. Škvarda), Martínek, Soukup (75. Kutner), Metelec – Kadlec, Mikšík. Mužstvo vedl asistent Ladislav Šebek.
Komentář: "Dneska si zaslouží absolutorium všichni hráči, kteří se zúčast
nili dnešního zápasu. Navíc bych chtěl poděkovat Ivánkovi a Škardymu za pomoc A týmu, jeli na lavičku a nakonec týmu v průběhu zápasu museli pomoc a pomohli! O Mildovi Kutnerovi ani nemluvím, Mildo krásnejch dvacet minut!"

18.kolo: SOKOL SEZ. ÚSTÍ - FK RAŠELINA SOBĚSLAV 1:4 (1:2), Mikšík.

Sestava: Bárta- Pěknice, Zeman, Olah, Švec - Metelec (Šuléř), Pavelka (Dokoupil), Martínek, Funda (Škarda) - Kadlec, Mikšík.

19.kolo: SLAVOJ HRDĚJOVICE - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 0:3 (0:1) Kadlec, Pavelka, Dokoupil

Sestava: Bárta - Pěknice, Pavelka, Zeman, Švec - Vinš (Dokoupil), Martínek, Olah, Kutner ( Doubek) - Dmejchal, Kadlec (Funda)

Komentář: "Na horké půdě v Hrdějovicích jsme brali všechny tři body. Skóre otevřel v první půli Kadlec. Ve druhé půli zvyšoval po rohu Pavelka a na konečných 3:0 pečetil v 90.minutě žolík a předsedník v jedné osobě - DOKOUPIL."

20.kolo: SOKOL SEZ. ÚSTÍ - SK SLAVIA ČB 2:3 (1:2), Kadlec 2.

Sestava: Bárta - Pěknice, Pavelka, Švec, Funda (Škarda) - Vinš, Olah (Šebek), Martínek, Mikšík (Kutner)- Kadlec, Dmejchal.

21.kolo: SK DOBRÁ VODA U ČB - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 0:0.

Sestava:  Bárta - Pěknice, Zeman, Pavelka, Švec - Funda (46. Vinš), Martínek, Mikšík, Kutner P. (60. Metelec) - Kadlec ( 80. Doubek M.), Dmejchal.
Komentář: "Dnešní utkání by se dalo přirovnat ke skvělé výhře před 14 dny v Hrdějovicich, bohužel dnes chybělo trochu štěstí při neproměněných šancích.. Každopádně je potřeba pochválit celý tým za perfektně odbojovaný zápas.. Bod z venku s aspirantem na postup do KP se počítá.. Skvělá práce.."

22.kolo: SOKOL SEZ. ÚSTÍ - LOKOMOTIVA ČB 2:4 (0:2), Martínek, Doubek.

Sestava: Bárta - Pěknice, Zeman, Funda, Švec - Mikšík (Doubek), Martínek, Vinš (Löffler), Kutner (Metelec) - Dmejchal, Kadlec.

23.kolo: MALŠICE  - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 2:1 (2:0), Dmejchal (pen.)

24.kolo: SOKOL SEZ. ÚSTÍ  - SK RUDOLFOV 2:2 (2:0), Olah, Martínek. (ČK Zeman - po 2. ŽK)

Sestava: Bárta - Zeman, Vinš, Pavelka, Švec - Pěknice, Olah, Martínek, Funda - Kadlec, Dmejchal (střídali Doubek, Loffler, Kutner P.)

25.kolo: FC MARINER BAVOROVICE - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 2:2 (1:1), Funda, Martínek.

Sestava: Bárta - Dokoupil (Kutner), Doubek J., Martínek, Pěknice - Švec, Vinš, Kadlec, Funda - Doubek M. (Löffler), Matějka (Feik).

Komentář: "V Bavorovicích se nám povedl uloupit cenný bod. A to i přes početné absence (Šebek, Šimák, Mikšík, Dmejchal, Pavelka, Soukup, Metelec) zejména díky podpoře několika mužů "B" mužstva a kompaktnímu výkonu celého mužstva.
Soupeř na začátku zápasu pováhal obrovskou tutovku a tak trestal Funda, který se zpoza vápna nechytatelně opřel do balónu a začala se rodit senzace. Pak svou šanci nevyužil Kadlec a už to vypadalo že půjdeme do kabin s vedením 1:0. Bohužel po nedorozumění v obraně hosté vyrovnali. Druhou půli začali domácí náporem a odměnou jim byl gól z nepokryté standardní situace z půlky. Musíme uznat, že soupeř byl fotbalovější a my jsme se soustředili především na obranu. Po jednom brejku Martínka se po jeho střele kopal roh. Po závaru se míč dostal opět k Martínkovi, který chytře obstřelil gólmana. V čase 92min 30s se spolu s obráncem řítil do vápna Feik. Už napřahoval zhruba 9 metrů od brány, když v tu chvíli rozhodčí odpískal konec utkání se slovy, řekl jsem že nastavím pouze 2 minuty. Každý si určitě dovede udělat obrázek o stylu řízení zápasu."

26.kolo: SOKOL SEZ. ÚSTÍ - TJ CENTROPEN DAČICE 6:0 (2:0) Dmejchal 3, Kadlec, Martínek, Pěknice.

Sestava: Bárta - Zeman, Vinš, Pavelka, Švec - Pěknice, Martínek, Olah, Funda - Dmejchal, Kadlec (střídali Šebek, Kutner P., Loffler)