V Ý S L E D K Y    S E Z Ó N Y 2015/2016 

 

Muži A  -  Muži B  -  Dorost  Žáci (starší)  -  Žáci (mladší)  -  Kadeti  -  Přípravka  -  Ženy

 

 Muži "A" - I.A. třída, skupina A - 2015/2016

 

Letní příprava:

sokol sez. ústí - LOKOMOTIVA VESELÍ N.L. 2:1 (2:1) Hladík, Dmejchal.

sokol sez. ústí - fc táborsko "b" 1:3 (0:0) Dmejchal

- turnaj Chýnov

- semifinále.

sokol sez. ústí - fc CHÝNOV 5:2 (3:1) Kutner, Nikl, Šebek, Šmíd, Dmejchal

- turnaj Chýnov

- o 3. místo.

sokol sez. ústí - SOKOL PLANÁ N.L. 1:2 (1:0) Nikl

- turnaj v Plané n.L.

- semifinále

SOKOL SEZ. ÚSTÍ - 1.FC JISTEBNICE 6:3 (2:2) Nikl 3, Hladík, Fák, Šebek

- turnaj v Plané n.L.

- o 3.místo

 

Podzim:

kolo

soupeř

výsledek

střelci

13. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - MIROVICE 2:1 (1:0) 

27. Martínek Ondřej, 50. Kutner Aleš - 74. Převrátil Radek. Více zde!

1. PROTIVÍN - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 7:1 (3:0)

16. Vorel Jaromír, 20. Vorel Jaromír, 36. Vorel Zbyněk, 64. Vorel Jaromír, 72. Vorel Jaromír, 73. Vorel Jaromír, 82. Prášil Ondřej - 76. Němec Aleš. Více zde!

2. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - VACOV 5:2 (2:1)

1. Nikl Petr, 35. Bartáček Jiří, 49. Nikl Petr, 88. Fák Jan, 90. Petr Daniel - 60. Zábranský Vít, 43. Bujok Gustav. Více zde!

3. TÝN N. VLT. - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 3:3 (2:1)

15. Štos Radim, 16. Štos Radim, 73. Boček Miroslav - 5. Nikl Petr, 86. Martínek Ondřej, 82. Nikl Petr. Více zde!

4. CHÝNOV - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 0:0

Více zde!

5. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - VĚTROVY 1:1 (1:0)

23. Němec Aleš - 70. Purman Aleš. Více zde!

6. MILEVSKO "B" - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 1:1 (1:1)

44. Šimák Jan - 44. Kutner Aleš. Více zde!

7. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - OSEK "B" 1:1 (1:0)

9. Bartáček Jiří - 75. Šůs Štěpán. Více zde!

8. BLATNÁ - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 3:1 (3:1)

22. Motyka Lukáš (pen.), 23. Viták Jiří, 34. Peleška Radek - 38. Kutner Aleš. Více zde!

9. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - VIMPERK 6:1 (3:0)

18. Kutner Aleš, 45. Nikl Petr, 75. Vilímek Patrik, 79. Škarda Jakub, 40. Kutner Aleš, 48. Kutner Aleš - 5. Tischler Martin. Více zde!

10. VODŇANY - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 2:0 (1:0)

36. Novák Martin, 63. Hajný Jan. Více zde!

11. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - LAŽIŠTĚ 1:1 (1:0)

27. Nikl Petr - 56. Švec František. Více zde!

12. BERNARTICE - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 5:3 (3:1)

18. Kukrál David, 31. Novák Jakub, 38. Trantina Karel, 52. Homola Václav, 57. Novák Jakub - 24. Kutner Aleš, 63. Nikl Petr, 77. Nikl Petr. Více zde!

14. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - PROTIVÍN 0:2 (0:1)

27. Moravec Jan, 67. Vorel Jaromír. Více zde!

 

Zimní příprava:

sokol sez. ústí - planá n.l. 0:0  

- UMT Kvapilova

sokol sez. ústí - sokol želeč 2:2 (1:0) Šmíd, Nikl

- UMT Soukenik

sokol sez. ústí - táborsko u17      
sokol sez. ústí - slavoj pacov 2:1 (1:1) Sazma, Kuldan - UMT Soukenik
sokol sez. ústí - meteor tábor 1:5 (0:2) vlastní  
veselí n.l. - sokol sez. ústí 0:2 (0:1) Nikl, Hladík  
sokol sez. ústí - FC MIROVICE 1:0 (0:0) Kutner semifinále krajského kola Českého poháru
VODŇANY - sokol sez. ústí 2:3 (2:2) Nikl, Kutner, Brůžek 1. finále krajského kola Českého poháru. Více zde!
sokol sez. ústíVODŇANY 1:1 (1:0) Irsa 2. finále krajského kola Českého poháru. Více zde!

 

Jaro:

kolo

soupeř

výsledek

střelci

15. VACOV - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 1:3 (0:2) 

76. Vojtíšek Petr - 29. Šmíd Dominik, 31. Kutner Aleš, 62. Šmíd Dominik. Více zde!

16. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - TÝN N. VLT.

1:1 (0:1)

51. Kutner Aleš - 34. Meidl Jan. Více zde!
17. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - CHÝNOV

2:2 (1:0)

24. Kutner Aleš, 81. Vilímek Patrik - 65. Mládek Ondřej, 77. Štiller David. Více zde!
18. VĚTROVY - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 0:4 (0:1) 46. Kutner Aleš, 51. Kutner Aleš, 59. Kadlec Jakub, 73. Šmíd Dominik. Více zde!
19. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - MILEVSKO "B" 1:1 (0:0) 50. Bartáček Jiří - 63. Šmitmajer Jakub. Více zde!
20. OSEK "B" - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 2:3 (0:0) 53. Roubin Dominik (pen.), 92. Hoch Jan - 73. Vilímek Patrik, 82. Šmíd Dominik, 92. Irsa Lukáš. Více zde!
21. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - BLATNÁ 2:0 (0:0) 51. Kutner Aleš, 86. Kutner Aleš. Více zde!
22. VIMPERK - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 2:1 (0:0) 61. Málek Ondřej, 80. Málek Ondřej - 72. Mikšík Libor. Více zde!
23. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - VODŇANY 0:4 (0:0) 50. Bečvář David, 66. Volmut Jaroslav, 73. Volmut Jaroslav, 86. Varyš Jakub. Více zde!
24. LAŽIŠTĚ - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 3:1 (1:1) 5. Hrbek Jan, 52. Žák Libor, 58. Linhart Jan - 8. Šmíd Dominik. Více zde!
25. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - BERNARTICE 1:3 (1:1) 8. Vilímek Patrik - 15. Kukrál David, 68. Novák Jakub, 86. Fučík Vít. Více zde!
26. MIROVICE - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 1:1 (0:1) 80. Císař Jan - 44. Vilímek Patrik. Více zde!

 

Tabulka sezóny 2015/2016

# KLUB Z V R P S B
1. Protivín 26 21 4 1 82:19 67
2. Bernartice 26 20 2 4 51:27 62
3. Vodňany 26 14 6 6 71:36 48
4. Vimperk 26 13 5 8 50:51 44
5. Milevsko"B 26 11 6 9 40:34 39
6. Blatná 26 11 4 11 42:34 37
7. Týn/Vlt. 26 9 9 8 50:43 36
8. So. Sez.Ústí 26 7 10 9 45:50 31
9. Vacov 26 8 4 14 39:62 28
10. Chýnov 26 6 9 11 36:41 27
11. Osek"B 26 7 3 16 26:47 24
12. Mirovice 26 5 8 13 26:46 23
13. Lažiště 26 5 7 14 40:71 22
14. Větrovy 26 5 3 18 34:71 18

 

Tabulka střelců: Podzim

Tabulka střelců:   Jaro

Tabulka střelců: 2015/2016

Nikl   8 Kutner 7 Kutner 14
Kutner 7 Šmíd 5 Nikl   8
Bartáček 2 Vilímek 4 Šmíd 5
Martínek 2 Bartáček 1 Vilímek  5
Němec 2 Irsa 1 Bartáček 3
Fák 1 Kadlec 1 Martínek 2
Petr 1 Mikšík 1 Němec 2
Škarda 1     Fák 1
Vilímek 1     Irsa 1
        Kadlec 1
        Mikšík 1
        Petr 1
        Škarda 1
           
           

 

 

Muži "B" - Okresní přebor - 2015/2016

 


Letní příprava:

 

Podzim:

kolo

soupeř

výsledek

střelci

1. METEOR TÁBOR "B" - SOKOL SÚ "B" 3:2 (2:0) 

51. Novák Tomáš, 62. Novák Tomáš, 68. Kříž Jan - 87. Nguyen David, 91. Šuléř Petr

2. VLASTIBOŘ - SOKOL SÚ "B" 0:0 (0:0)

 

3. SOKOL SÚ "B" - VESELÍ N.L. "B" 1:3 (1:0) 

3. Bednář Radek - 9. Čech Daniel, 79. Frejlach Tomáš, 81. Klestil Daniel

4. LOM/VĚTROVY - SOKOL SÚ "B" 11:2 (6:2)

9. Císař Marek, 11. Mařík Martin, 15. Broukal Milan, 17. Císař Marek, 25. Herma Petr, 29. Mařík Martin, 50. Mařík Martin, 66. Mařík Martin, 73. Kořenský Michal, 86. Mařík Martin, 90. Mařík Martin - 27. Pekárek Miroslav, 34. Matějka Jaroslav.

5. SOKOL SÚ "B" - ŘEPEČ-OPAŘANY "B" 4:0 (2:0)

8. Kutner Petr, 19. Šuléř Petr, 81. Kupka Stanislav, 51. Kutner Petr

6.

BOROTÍN - SOKOL SÚ "B"

4:2 (4:0)

10. Šimák Michal, 13. Šimák Michal, 21. Novotný Vojtěch, 42. Šimák Michal - 65. Kutner Petr, 82. Zámečník Martin

7. SOKOL SÚ "B" - TUČAPY 1:4 (0:1)

65. Vinš Petr - 30. Škrleta Jan, 51. Havel Filip, 75. Jilemnický Marek, 90. Lhotka Zbyněk

8. CHOTOVINY - SOKOL SÚ "B" 7:0 (5:0)

11. Vrhel Tomáš, 20. Švehla Vít, 25. Vrhel Tomáš, 29. Bondarev Volodymyr, 40. Vrhel Jaroslav, 11. Švehla Vít (pen.), 83. Bondarev Volodymyr

9. SOKOL SÚ "B" - CHOUSTNÍK 0:7 (0:2)

27. Havlíček Lukáš, 36. Vrba Michal, 55. Havlíček Lukáš, 60. Bejblík Václav, 66. Havlíček Lukáš, 71. Vrba Michal, 82. Havlíček Lukáš

10. SOBĚSLAV "B" - SOKOL SÚ "B" 7:0 (5:0)

22. Doležal Dominik, 24. Kolba Tomáš, 25. Polišenský Karel, 38. Hanzal Jakub, 40. Novotný-Hanzal Vojtěch, 78. Benhart Slávek, 85. Kolba Tomáš

11. SOKOL SÚ "B" - KOŠICE 0:1 (0:1)

23. Suda Marek

 

Jaro:

kolo

soupeř

výsledek

střelci

22. KOŠICE - SOKOL SÚ "B" 0:0  
12. SOKOL SÚ "B" - METEOR TÁBOR "B" 0:0  
13. SOKOL SÚ "B" - VLASIBOŘ 0:13 (0:7)

1. Faust Michal, 5. Šatný Petr, 13. Pícha Vítězslav, 20. Šatný Petr, 26. Šatný Petr, 30. Faust Michal (pen.), 37. Zajíc Jaroslav, 47. Podlaha Luboš, 50. Faust Michal, 57. Smrž Jiří, 60. Šatný Petr, 69. Faust Michal, 72. Pícha Vítězslav

14. VESELÍ N.L. "B" - SOKOL SÚ "B" 7:0 (2:0) 28. Hájek Patrik, 35. Čížek Martin, 61. Malecha Ondřej, 71. Daněk Petr, 77. Hájek Patrik (pen.), 80. Daněk Petr, 84. Karták David
15. SOKOL SÚ "B" - LOM/VĚTROVY 3:2 (1:0) 6. Olah Albert, 66. Doubek Martin, 90. Sedloň Zbyněk - 51. Mařík Martin, 79. Samec Tomáš
16. ŘEPEČ-OPAŘANY "B" - SOKOL SÚ "B" 0:7 (0:4) 6. Mikšík Libor, 13. Doubek Martin, 24. Škarda Václav, 31. Mikšík Libor, 53. Škarda Václav, 57. Šebek Ladislav, 80. Kolář Matěj
17. SOKOL SÚ "B" - BOROTÍN 8:3 (3:1) 4. Novotný Michal, 32. Mikšík Libor, 46. Bednář Radek, 55. Pekárek Miroslav, 61. Nikl Petr, 72. Kuldan Milan, 81. Hladík David, 6. Pekárek Miroslav - 21. Grznár Jan, 69. Pacovský Ondřej, 88. Pinc Martin. Více zde!
18. TUČAPY - SOKOL SÚ "B" 3:0 (1:0) 23. Suda Daniel, 74. Lhotka Zbyněk (pen.), 85. Dvořák Petr. Více zde!
19. SOKOL SÚ "B" - CHOTOVINY 2:1 (1:0) 22. Mikšík Libor, 57. Mikšík Libor - 55. Vrhel Tomáš
20. CHOUSTNÍK - SOKOL SÚ "B" 8:1 (3:0) 8. Šabart Miroslav, 36. Panský Martin, 42. Vrba Michal, 50. Panský Martin, 55. Vrba Michal, 61. Nývlt Marek (pen.), 74. Charousek Jiří, 77. Vrba Michal - 67. Kadlec Jakub
21. SOKOL SÚ "B" - SOBĚSLAV "B! 7:3 (4:1) 9. Chvojka René, 22. Dmejchal Jiří, 29. Mikšík Libor, 43. Mikšík Libor, 50. Dmejchal Jiří (pen.), 68. Dmejchal Jiří, 78. Kolář Matěj - 14. Hanzal Jakub, 72. Polišenský Karel, 86. Novotný-Hanzal Vojtěch

 

 Tabulka sezóny 2015/2016

#

KLUB

Z

V

R

P

S

B

1.

Lom

22

18

1

3

91:31

55

2.

Vlastiboř

22

15

1

6

78:31

46

3.

Soběslav "B"

22

13

4

5

59:30

43

4.

CHOUSTNÍK

22

12

3

7

71:30

39

5.

METEOR Tábor "B"

22

11

4

7

53:38

37

6.

Chotoviny

22

11

3

8

54:32

36

7.

Veselí nad Luž. "B"

22

10

2

10

51:49

32

8.

SK Tučapy

22

8

4

10

46:47

28

9.

Košice

22

7

3

12

27:45

24

10.

Sokol Sez. Ústí "B"

22

6

2

14

40:90

20

11.

Borotín

22

4

2

16

40:72

14

12.

Řepeč-Opařany "B"

22

2

1

19

10:125

7

 

Tabulka střelců:

   
Mikšík 7
Dmejchal 3
Kutner P.  3
Pekárek 3
Bednář 2
Doubek 2
Kolář  2
Škarda 2
Šuléř 2
Chvojka 1
Hladík 1
Kadlec 1
Kuldan 1
Kupka 1
Matějka 1
Nguyen 1
Nikl 1
Novotný 1
Olah 1
Sedloň 1
Šebek 1
Vinš 1
Zámečník 1

 

 

Ženy - Divize žen D Čechy - 2015/2016

 


Podzim:

kolo

soupeř

výsledek

střelci

1.

SOKOL SÚ - MOKRÉ

2:1 (1:1)

12. Smržová Andrea, 56. Hrobská Pavlína - 25. Jarolímková Kamila .

2.

BLATNÁ - SOKOL SÚ

3:2 (1:1)

44. Nagyová Ivana, 66. Ciglbauerová Věra, 73. Ciglbauerová Věra - 8. Hrobská Pavlína, 54. Stejskalová Lucie

3.

SOKOL SÚ - JINDŘICHŮV HRADEC

4:0 (2:0)

3. Smržová Andrea, 44. Masařová Zdeňka, 82. Škodová Hana, 84. Smržová Andrea

4.

PROTIVÍN - SOKOL SÚ

0:10 (0:7)

3. Hrobská Pavlína, 5. Macková Ladislava, 7. Stejskalová Lucie, 62. Hrobská Pavlína, 27. Pěchová Veronika (pen.), 49. Smržová Andrea, 34. Stejskalová Lucie, 30. Hrobská Pavlína, 22. Macková Ladislava, 78. Pěchová Veronika

5.

SOKOL SÚ - HRADIŠTĚ

 8:1 (5:0)

2. Stejskalová Lucie, 11. Macková Ladislava, 15. Hrobská Pavlína, 19. Stejskalová Lucie, 24. Hrobská Pavlína, 56. Hrobská Pavlína, 59. Hrobská Pavlína, 82. Smržová Andrea - 87. Šimáková Alexandra

6.

KAPLICE - SOKOL SÚ

2:3 (0:1)

47. Jedličková Veronika, 75. Jedličková Veronika - 20. Macková Ladislava, 53. Hrobská Pavlína, 67. Smržová Andrea

7.

SOKOL SÚ - MABAPA

7:0 (3:0)

8. Stejskalová Lucie, 10. Hrobská Pavlína, 12. Hrobská Pavlína, 58. Stejskalová Lucie, 60. Pěchová Veronika (pen.), 74. Masařová Zdeňka, 83. Hliňáková Martina

8.

BOROVANY - SOKOL SÚ

0:3 (0:0)

66. Macková Ladislava, 68. Macková Ladislava, 77. Hliňáková Martina

9.

SOKOL SÚ - VS PLZEŇ

4:0 (2:0)

27. Hrobská Pavlína, 39. Hrobská Pavlína, 53. Stejskalová Lucie, 76. Hrobská Pavlína

 

Zimní příprava:

MĚLNÍK - SOKOL SEZIMOVO ÚSTÍ 4:4 (0:3) Hrobská, Hliňáková, Dokoupilová, vlastní

 

Jaro:

kolo

soupeř

výsledek

střelci

10.

MOKRÉ - SOKOL SÚ

1:3 (1:2)

42. Rousková Žaneta - 28. Dokoupilová Markéta, 31. Pěchová Veronika (pen.), 55. Hrobská Pavlína

11.

SOKOL SÚ - BLATNÁ

5:2 (3:1) 7. Pěchová Veronika (pen.), 35. Masařová Zdeňka, 40. Hrobská Pavlína, 47. Hrobská Pavlína, 52. Hrobská Pavlína - 39. Velíšková Kateřina, 62. Vajsová Lenka

12.

JINDŘICHŮV HRADEC - SOKOL SÚ

2:2 (1:1) 20. Peckertová Radka, 65. Peckertová Radka - 9. Hrobská Pavlína, 75. Hrobská Pavlína

13.

SOKOL SÚ - PROTIVÍN

8:1 (6:0) 3. Hrobská Pavlína, 7. Pěchová Veronika (pen.), 15. Hrobská Pavlína, 23. Macková Ladislava, 28. Hrobská Pavlína, 34. Macková Ladislava, 81. Hrobská Pavlína, 86. Hrobská Pavlína - 52. Pečená Denisa

14.

HRADIŠTĚ - SOKOL SÚ

1:5 (0:1) 78. Jamburová Hana (pen.) - 32. Hliňáková Martina, 46. Stejskalová Lucie, 62. Dokoupilová Markéta, 66. Macková Ladislava, 79. Hrobská Pavlína (pen.)

15.

SOKOL SÚ - KAPLICE

2:3 (1:2) 36. Stejskalová Lucie, 61. Stejskalová Lucie - 1. Bernardová Helena, 42. Bernardová Helena, 83. Bernardová Helena

16.

MABAPA - SOKOL SÚ

0:1 (0:1) 30. Hrobská Pavlína

17.

SOKOL SÚ - BOROVANY

4:2 (2:1) 4. Hrobská Pavlína, 12. Hrobská Pavlína, 64. Macková Ladislava, 86. Macková Ladislava - 13. Benedová Zuzana, 51. Benedová Zuzana

18.

VS PLZEŇ - SOKOL SÚ

2:9 (2:0) 10. Peklová Štěpánka, 36. Peklová Štěpánka - 52. Masařová Zdeňka, 55. Stejskalová Lucie, 60. Pajerová Tereza, 64. Hrobská Pavlína, 74. Hrobská Pavlína, 76. Dokoupilová Markéta, 79. Pajerová Tereza, 81. Macková Ladislava, 90. Hrobská Pavlína

 

Konečná tabulka Divize žen D Čechy 2015/2016

#

Klub

Z

V

R

P

S

B

1.

TJ Sokol Sezimovo Ústí

18

15

1

2

82:21

46

2.

FK Spartak Kaplice

18

15

0

3

62:19

45

3.

TJ Sokol Jindřichův Hradec

18

9

3

6

48:30

30

4.

TJ Vodní stavby Plzeň

18

9

3

6

44:40

30

5.

Blatná

18

7

5

6

36:32

26

6.

TJ Calofrig Borovany

18

7

1

10

39:38

22

7.

TJ Platan Protivín

18

5

4

9

31:73

19

8.

TJ Mokré

18

5

2

11

30:39

17

9.

FK Mabapa

18

4

3

11

21:46

15

10.

TJ Hradiště

18

2

2

14

21:76

8

Baráž:

kolo

soupeř

výsledek

střelci

1.

SOKOL SÚ - SÁZAVA U LANŠKR.

2:1 (1:0)

40. Macková Ladislava, 63. Masařová Zdeňka - 70. Dvořáková Monika

2.

SÁZAVA U LANŠKR. - SOKOL SÚ

3:0 (1:0) 27. Brokešová Kateřina, 56. Šindelářová Kateřina, 85. Dvořáková Monika

 

Tabulka střelců:

   
Hrobská  34
Macková  12
Stejskalová 12
Pěchová 6
Smržová 6
Masářová  5
Dokoupilová 3
Hliňáková 3
Pajerová 
Škodová 1
   
   

 

 

Dorost - I.A třída, skupina C -  2015/2016

 


Podzim:

kolo

soupeř

výsledek

střelci

2.

SOKOL SEZ. ÚSTÍ - BECHYNĚ

1:3 (1:2)

40. Šimek Martin - 10. Zeman Petr, 20. Vítek Marian, 83. Bačák Tadeáš

3. N.BYSTŘICE - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 4:0 (2:0)

36. Zimola Adam, 40. Nováček Ondřej (pen.), 59. Nováček Ondřej, 71. Zimola Adam

4. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - CHÝNOV 2:4 (1:3)

31. Procházka Jan, 60. Sabol Alec - 5. Hladík Ondřej, 17. Havlík Luboš, 41. Dvořák Miroslav, 90. Dvořák Miroslav

5. PLANÁ N.L. - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 0:1 (0:0)

71. Prášek Matěj

6. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - SEPEKOV 3:5 (3:1)

18. Mrúz Jan, 26. Žilinčík Ondřej, 31. Žilinčík Ondřej - 33. Kubín Vít, 47. Kubín Vít, 54. Kotrba Matěj, 63. Kotrba Matěj, 84. Krause Martin

7. TÁBORSKO/CHOTOVINY - SOKOL SÚ 8:0 (2:0)

 

8. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - ML. VOŽICE 1:2 (1:2)

40. Mrúz Jan - 6. Teplo Jakub, 32. Adam Josef

9. SOBĚSLAV - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 2:3 (1:2)

1. Řehoř Lukáš, 90. Neruda Lukáš (pen.) - 19. Sohler Pavel, 30. Žilinčík Jakub, 56. Sabol Alec

10. DAČICE - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 5:0 (1:0)

43. Hric Šimon, 57. Brtník Tomáš, 60. Novák Radim, 69. Borovský Karel, 75. Borza Pavel

11. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - N.VČELNICE 1:5 (0:3)

50. Bejdák David - 12. Neubauer Michal, 15. Lukš Filip, 27. Pacholík Stanislav, 78. Neubauer Michal, 88. Pacholík Stanislav

13. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - KUNŽAK/STUDENÁ 3:0 (2:0)

28. Žilinčík Jakub, 33. Sohler Pavel, 64. Novák Roman

12. METEOR TÁBOR - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 0:1 (0:0) 84. Procházka Jan

 

Zimní příprava:

sokol sez. ústí - mladá vožice 1:3 (0:0) Kolář (pen.)

- UMT Kvapilova

sokol sez. ústí - jistebnice b (muži) 2:5 (2:1) Kolář 2

- UMT Soukenik

sokol sez. ústí - košice (muži) 0:1 (0:0) - UMT Soukenik
pacov (dorost + muži) - sokol sez. ústí 6:2 (3:0) Milichovský, Žilinčík J.

 

Jaro:

kolo

soupeř

výsledek

střelci

15.

BECHYNĚ - SOKOL SEZ. ÚSTÍ

1:2 (1:2)

13. Něnička Patrik - 15. Kolář Matěj, 34. Mrázek Jan

16. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - N.BYSTŘICE 2:1 (1:1) 39. Kolář Matěj, 89. Kolář Matěj - 35. Zimola Adam
17. CHÝNOV - SOKOL SEZ. ÚSTÍ

4:4 (3:1)

pen 3:1

26. Kubera Pavel, 31. Havlík Daniel, 40. Havlík Luboš, 51. Havlík Luboš - 28. Novák Roman, 54. Procházka Jan, 74. Procházka Jan, 89. Šimek Martin
18. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - PLANÁ N.L. 3:1 (2:1) 23. Žilinčík Jakub, 29. Kolář Matěj, 89. Žilinčík Jakub - 31. Panský Michal
19. SEPEKOV - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 0:3 (0:1) 40. Mrázek Jan, 55. Mrázek Jan, 67. Novák Roman
20. SOKOL SÚ - TÁBORSKO/CHOTOVINY 1:6 (1:4) 8. Šimek Martin - 6. Kollárik Vojtěch, 25. Čech David, 32. Sedláček Dominik, 41. Mendel Dušan, 82. Kollárik Vojtěch, 89. Voborský Viktor
21. ML.VOŽICE - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 4:2 (4:1) 2. Křížek Jakub, 16. Šimko Vojtěch, 21. Šimko Vojtěch, 23. Homola Tomáš - 25. Žilinčík Ondřej, 56. Šimek Martin
22. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - SOBĚSLAV 4:2 (1:1) 32. Šimek Martin, 47. Šimek Martin, 79. Procházka Jakub, 89. Šerpán Michal - 6. Neruda Lukáš, 52. Chlaň Daniel
23. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - DAČICE 1:3 (0:1) 80. Mrázek Jan (pen.) - 39. Šimánek Marek, 72. Hric Šimon, 87. Šimánek Marek
24. N.VČELNICE - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 1:3 (1:2) 41. Tuček Dominik - 36. Žilinčík Ondřej, 40. Žilinčík Ondřej, 55. Reif Tomáš
25. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - METEOR TÁBOR 1:3 (1:2) 45. Svoboda Martin - 17. Schmied Dominik, 25. Pecka Marek, 54. Klejna Jakub
26. KUNŽAK/STUDENÁ - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 0:3 nehráno - kontumace

 

Tabulka sezóny 2015/2016

 

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. spol.Táborsko/Chotoviny 24 22 0 2 151:16 65 2 1
2. Bechyně 24 19 0 5 107:42 56 2 1
3. Ml. Vožice 24 17 0 7 90:46 49 2 0
4. N. Včelnice 24 15 0 9 117:49 46 1 2
5. Met.Tábor 24 13 0 11 63:40 39 2 2
6. N. Bystřice 24 11 0 13 55:57 34 1 2
7. Chýnov 24 11 0 13 71:74 34 1 2
8. So. S.Ústí 24 11 0 13 45:64 34 0 1
9. spol.Kunžak/Studená 24 10 0 14 47:102 28 2 0
10. Sepekov 24 8 0 16 52:61 26 1 3
11. Dačice 24 9 0 15 41:77 26 2 1
12. Soběslav 24 8 0 16 57:126 25 0 1
13. Planá/L. 24 2 0 22 31:173 6 1 1

Tabulka střelců:

   
Šimek 6
Žilinčík O. 5
Kolář 4
Mrázek 4
Procházka 4
Žilinčík J. 4
Novák 3
Mrúz 2
Sabol 2
Sohler 2
Bejdák 1
Prášek 1
Reif 1
Svoboda 1
Šerpán 1

 

Žáci - Okresní přebor - 2015/2016   

 


Letní příprava:

1.fc jistebnice - sokol sez. ústí

0:1

Pekárek (pen.)

- hráno v Mozolově                                            

rašelina soběslav - sokol sez. ústí 14:2 Svoboda, Dmejchal - hráno 9+1                                            
SK VĚTROVY - sokol sez. ústí 1:10 Svoboda 5, Dmejchal 3, Kopnický, Černý

1.fc jistebnice - sokol sez. ústí

4:1 (4:0)

Pekárek

- miniturnaj v Jistebnici                                       

sokol sez. ústí - SEPEKOV 10:4 (6:0) Dmejchal 4, Svoboda 2, Nohel 2, Kopnický, vl.

- miniturnaj v Jistebnici                                       

Ratibořské hory - sokol sez. ústí 2:4 Dmejchal, Kopnický, Svoboda, Pekárek - přátelák (3x25 minut)

 

Podzim:

kolo

soupeř

výsledek

střelci

1.

SOKOL SÚ - BECHYNĚ

4:2 (2:1)

16. Kopnický Martin, 27. Svoboda Martin, 44. Kopnický Martin, 48. Kopnický Martin - 21. Fano Denis, 65. Filip Václav

2.

JISTEBNICE - SOKOL SÚ

3:1 (1:0)

11. Studenovský Vojtěch, 38. Grym Tadeáš, 49. Studenovský Vojtěch - 43. Pekárek Lukáš

3.

SOKOL SÚ - VĚTROVY

2:6 (0:3)

47. Svoboda Martin, 58. Svoboda Martin - 13. Cába Antonín, 28. Jošt Filip, 30. Cába Antonín, 45. Jošt Filip, 63. Cába Antonín, 67. Cába Antonín

4.

DRAŽICE - SOKOL SÚ

1:2 (1:1)

34. Sůva Vojtěch - 15. Kopnický Martin, 67. Kopnický Martin

5.

SOKOL SÚ - CHOTOVINY

0:13 (0:6) 

8. Šerpán Marek, 10. Kubík Matěj, 19. Šerpán Marek, 22. Kubík Matěj, 26. Cetlovský Tomáš, 34. Cetlovský Tomáš, 51. Cetlovský Tomáš, 55. Růžička Kryštof, 60. Cetlovský Tomáš, 62. Růžička Kryštof, 63. Šerpán Marek, 67. Cetlovský Tomáš, 70. Kubík Matěj

6.

 VESELÍ N.L. - SOKOL SÚ

8:0 (3:0)

24. Veliký Adam, 29. Veliký Adam, 30. Klestil Lukáš, 50. Dvořák Ondřej, 52. Prokeš David, 55. Prokeš David, 61. Klestil Lukáš, 63. Potušňák Jakub

7.

SOKOL SÚ - ČERNOVICE/TÁBORSKO

1:7 (1:5)

16. Svoboda Martin - 8. Pravda David, 18. Pravda David, 21. Fical Patrik, 27. Hůlka Jindřich, 33. Zíka Zdeněk, 37. Brabec Matyáš, 45. Koblasa Lukáš

8.

SOKOL SÚ - RAT.HORY/ML.VOŽICE

1:3 (0:0)

61. Pekárek Lukáš - 37. Němeček Karel, 41. Svatek Jakub, 49. Svatek Jakub

9.

CHÝNOV/METEOR - SOKOL SÚ

15:1 (9:0)

1. Hejlík Richard, 5. Hejlík Richard, 11. Velek Daniel, 14. Ammer Norman, 15. Štrouf Michal, 24. Koliandr Jiří, 29. Novák Jindřich, 33. Skřivan Vojtěch (pen.), 34. Michalec Petr, 37. Hejlík Richard, 39. Michalec Petr, 44. Ammer Norman, 48. Hejlík Richard, 53. Ammer Norman, 66. Novák Matěj - 67. Starý Adam

 

Zimní příprava:

sokol sez. ústí - větrovy

2:5 (1:1)

Svoboda 2

 

Jaro:

kolo

soupeř

výsledek

střelci

18.

SOKOL SÚ - CHÝNOV/METEOR

1:5 (0:1)

41. Svoboda Martin - 14. Kaňka Lukáš, 42. Sedláček Vojtěch, 51. Velek Daniel, 58. Štrouf Michal, 68. Kolací Tomáš

10.

BECHYNĚ - SOKOL SÚ 3:1 (2:0)

27. Süsmelich Kryštof, 34. Kudrna Jakub, 67. Kudrna Jakub - 61. Pekárek Lukáš

11.

SOKOL SÚ - JISTEBNICE 1:5 (1:2)

32. Pekárek Lukáš - 18. Grym Tadeáš, 20. Studenovský Vojtěch, 56. Horčička Pavel, 61. Studenovský Vojtěch, 63. Studenovský Vojtěch

12.

VĚTROVY - SOKOL SÚ 11:0 (5:0)

1. Jošt Filip, 21. Hlaváč Jan, 23. Cába Antonín, 25. Cába Antonín, 27. Cába Antonín, 40. Cába Antonín, 53. Cába Antonín, 60. Korous Adam, 67. Hlaváč Jan, 68. Cába Antonín, 70. Stibal Matyáš

13.

SOKOL SÚ - DRAŽICE/ 8:1 (3:1)

4. Čech Ondřej, 5. Pekárek Lukáš, 45. Pekárek Lukáš, 26. Pekárek Lukáš, 47. Svoboda Martin, 54. Svoboda Martin, 65. Dmejchal Jiří, 70. Kopnický Martin - 15. Tůma Dominik

14.

CHOTOVINY - SOKOL SÚ 8:1 (2:0) 12. Šerpán Marek, 23. Cetlovský Tomáš, 43. Šerpán Marek, 48. Kubík Matěj, 50. Cetlovský Tomáš, 51. Šerpán Marek, 52. Makovec Martin, 68. Šerpán Marek - 49. Starý Adam

15.

SOKOL SÚ - VESELÍ N.L. 5:0 (2:0)

19. Svoboda Martin, 32. Svoboda Martin, 42. Svoboda Martin, 63. Čech Ondřej, 65. Svoboda Martin

16.

ČERNOVICE/TÁBORSKO - SOKOL SÚ 5:0 (3:0) 16. Fical Patrik, 27. Pěnka Lukáš, 35. Pravda David, 53. Pravda David, 68. Červ Daniel

17.

RAT.HORY/ML.VOŽICE - SOKOL SÚ  0:1 (0:0)

 na penalty 3:4

 

Tabulka sezóny 2015/2016

#

KLUB

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

Chýnov / Meteor Tábor

18

15

0

3

121:23

45

1

1

2.

Chotoviny

17

14

0

3

127:16

42

0

0

3.

Černovice / Táborsko

17

14

0

3

117:16

42

1

1

4.

Jistebnice

18

12

0

6

71:36

36

1

1

5.

Veselí nad Lužnicí / Bukovsko

17

9

0

8

35:63

24

3

0

6.

Větrovy

18

7

0

11

57:74

23

0

2

7.

Bechyně

18

7

0

11

40:82

22

1

2

8.

Sokol Sez. Ústí

18

5

0

13

29:96

14

1

0

9.

Dražice / Řepeč Opařany

17

3

0

14

22:99

8

2

1

10.

R. Hory / M. Vožice

18

2

0

16

22:136

8

0

2


Tabulka střelců:

   
Svoboda 11
Pekárek 7
Kopnický 6
Čech  2
Starý 2
Dmejchal 1

 

 

Žáci (mladší) - Okresní přebor - 2015/2016 

 


Podzim:

kolo

soupeř

výsledek

střelci

1. CHÝNOV - SOKOL SÚ 3:3 (2:3)

Belada, Šťovíček, Hospr

2. SOKOL SÚ - ŽELEČ/PLANÁ N.L. 7:0 (3:0)

Marešů, Dvořák, Matějka 2, Štovíček, Hospr, Steinbauer

3. METEOR TÁBOR "B" - SOKOL SÚ 4:1 (3:1)

16. Ammer Samuel, 19. Vaněk Patrik, 23. Ammer Samuel, 46. Vaněk Patrik - 8. Dmejchal Jiří

4. VĚTROVY - SOKOL SÚ 5:3 

Dmejchal, Šťovíček, Belada

5. SOKOL SÚ - volno  

 

6. CHOTOVINY - SOKOL SÚ 1:0 (0:0)

 

7.

SOKOL SÚ - MALŠICE

2:2 (2:0)

3:2 pen.

Štovíček M, Pechát D. Marešů V.(pen.)

8. ML.VOŽICE/RAT.HORY - SOKOL SÚ 3:4 (0:2)

Tichá S., Marešů V., Pechát D., Belada T.

9.

SOKOL SÚ - DRAŽICE/ŘEPEČ-OPAŘANY

0:5 (0:3)

 

 

Jaro:

kolo

soupeř

výsledek

střelci

18. DRAŽICE/ŘEPEČ-OPAŘANY - SOKOL SÚ 8:0 (3:0) 5. Cícha Filip, 16. Stuchlík Jakub, 18. Petr Kryštof, 32. Bursík Jakub, 37. Bursík Jakub, 40. Tůma Dominik, 45. Tůma Dominik, 50. Petr Kryštof
10. SOKOL SÚ - CHÝNOV    
11. ŽELEČ/PLANÁ N.L. - SOKOL SÚ 2:4 (2:1) 15. Novák Jiří, 23. Šerý Jan - 9. Dmejchal Jiří, 36. Dmejchal Jiří, 48. Marešů Vratislav, 55. Dmejchal Jiří
12. SOKOL SÚ - METEOR TÁBOR "B" 1:7 (0:0)  
13. SOKOL SÚ - VĚTROVY 5:2 (2:1) Tichá 2, Dmejchal 2, Čech.
14. SOKOL SÚ - volno    
15.

SOKOL SÚ - CHOTOVINY

0:5 (0:0)  
16. MALŠICE - SOKOL SÚ 6:1 (4:0) 4. Beneš Jakub, 5. Douda Tomáš, 25. Kníže Jan, 29. Čížek Filip, 41. Malecha Richard, 44. Čadek Michal - 38. Tichá Sára
17.

SOKOL SÚ - ML.VOŽICE/RAT.HORY

5:4 (2:2)  Cápek 3, Tichá, Marešů.

 

Tabulka sezóny 2015/2016

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

Penalty +

Penalty -

1

Dražice / Řepeč-Opařany

16

14

0

3

103:26

42

1

1

2

METEOR Tábor "B"

16

13

0

3

122:22

40

0

1

3

Větrovy

15

10

0

6

74:50

29

1

0

4

Chotoviny

16

10

0

6

55:34

29

1

0

5

Malšice

16

9

0

7

71:44

28

2

3

6

Sokol Sez. Ústí

15

6

1

8

35:57

17

2

0

7

Mladá Vožice / R. Hory

15

4

0

11

39:78

14

0

2

8

Želeč / Planá

15

2

0

13

26:112

6

1

1

9

Chýnov

14

1

1

12

23:125

4

0

0

Tabulka střelců:

   
Dmejchal 7
Tichá   5
Marešů 4
Šťovíček 4
Belada  3
Cápek 3
Hospr 2
Matějka 2
Pechát 2
Čech 1
Dvořák 1
Steinbauer 1
   

  

 

Kadeti - Okresní přebor  - 2015/2016

 


Podzim:

kolo

soupeř

výsledek

střelci

2.

SOKOL SEZ. ÚSTÍ - BECHYNĚ

8:6 (3:3)

Dvořák Petr 2, Feik Adam 2,  Hammer Šimon, Šimák Marek, Brůžek Lukáš, Matějka Denis.

3.

MLADÁ VOŽICE - SOKOL SEZ. ÚSTÍ

8:5 (5:2)

Matějka Denis 2, Dvořák Petr 2, Brůžek Lukáš.

10.

SOKOL SEZ. ÚSTÍ - DRAŽICE/ŘEPEČ 

3:3 (1:2)

Fiala Dominik 2, Dvořák Petr

5.

METEOR TÁBOR - SOKOL SEZ. ÚSTÍ

3:4 (0:2)

Feik Adam 2, Fiala Dominik, Nosek Ondřej

6.

SOKOL SEZ. ÚSTÍ - CHÝNOV

4:10 (3:4)

Brůžek Lukáš 2, Dvořák Petr, Feik Adam

7.

CHOTOVINY "B" - SOKOL SEZ. ÚSTÍ

3:8 (0:7)

Matějka Denis 4, Dvořák Petr 3, Fiala Dominik

4.

SOKOL SEZ. ÚSTÍ - TÁBORSKO "C"

 23:2 (13:1)

Matějka Denis 7, Fiala Dominik 6, Feik Adam 3, Šimák Marek 3, Brůžek Lukáš, Dvořák Petr, Šimák Filip, Dědourek Filip

8.

SOKOL SEZ. ÚSTÍ - BECHYNĚ

 6:2 (1:1)

Šimák Marek 2,  Dvořák Petr, Fiala Dominik, Matějka Denis, Šimák Filip

11.

ŽELEČ - SOKOL SEZ. ÚSTÍ

 2:12 (2:6)

Matějka Denis 5, Šimák Filip 3, Feik Adam 2, Dědourek Filip 2

9. SOBĚSLAV  -SOKOL SEZ. ÚSTÍ  4:10  

 

Jaro:

kolo

soupeř

výsledek

střelci

15.

CHOTOVINY - SOKOL SEZ. ÚSTÍ

7:3 (3:1)  

12.

SOKOL SEZ. ÚSTÍ - volno

   

13.

PLANÁ N.L. - SOKOL SEZ. ÚSTÍ

8:2 (6:1) Novák Ondřej, Šimák Filip

14.

SOKOL SEZ. ÚSTÍ - VĚTROVY "B"

3:8 (0:4)  
       
       
       
       
       

 

Kadeti - o 1. - 6. místo - 2015/2016

 

kolo

soupeř

výsledek

střelci

6.

CHÝNOV - SOKOL SEZ. ÚSTÍ

13:2 (0:0)

7.

SOKOL SEZ. ÚSTÍ - MLADÁ VOŽICE

   

8.

SOKOL SEZ. ÚSTÍ - PLANÁ N.L.

0:0 (4:2)

9.

SOKOL SEZ. ÚSTÍ - CHOTOVINY


 
10. VĚTROVY B - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 13:8 (5:5)    
       
       
       
       

 

Tabulka střelců:

   
Matějka   20
Dvořák 11
Fiala  11
Feik 10
Šimák M.  6
Šimák F. 6
Brůžek 5
Dědourek   3
Hammer 1
Nosek 1
Novák 1
   
   

 
 

 

Mladší přípravka - Okresní přebor, skupina  A - 2015/2016

 


Podzim:

kolo

soupeř

výsledek

střelci

1. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - TÁBORSKO C 2:16 (1:4)

Falada, Belada.

2. JISTEBNICE - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 0:8 (0:4)

3. Falada Šimon, 8. Belada Jan, 16. Falada Šimon, 20. Tichý Samuel, 27. Falada Šimon, 31. Falada Šimon, 37. Klípová Nicol, 39. Falada Šimon

3. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - BOROTÍN 7:0 (2:0)

Novák 5, Svoboda 2 ,

4. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - SOBĚSLAV "B" 2:3 (0:1)

Novák 2

5. DRAŽICE/ŘEPEČ - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 7:6 (5:3)

5. Hejtmánek Lubomír, 7. Hejtmánek Lubomír, 10. Hejtmánek Lubomír, 13. Hejtmánek Lubomír, 20. Hejtmánek Lubomír, 29. Hejtmánek Lubomír, 40. Krejčí Adam - 4. Makovička Milan, 9. Makovička Milan, 22. Tichý Samuel, 28. Novák Jakub, 35. Novák Jakub, 38. Novák Jakub

6. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - CHOTOVINY 1:3 (0:2)

Makovička Milan

7. CHÝNOV - SOKOL SEZ. ÚSTÍ  5:3 (2:1)

10. Novák Jakub, 38. Novák Jakub, 22. Makovička Milan

8. SOKOL SEZ. ÚSTÍ - ML. VOŽICE 3:6

 

9. METEOR TÁBOR - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 6:1 (3:1)

 

 

Jaro:

kolo

soupeř

výsledek

střelci

18.

SOKOL SEZ. ÚSTÍ - METEOR TÁBOR

2:14 (0:6)  

10.

TÁBORSKO "C" - SOKOL SEZ. ÚSTÍ

11:6 (8:3)  

11.

SOKOL SEZ. ÚSTÍ - JISTEBNICE

14:1 (7:1)  

12.

BOROTÍN - SOKOL SEZ. ÚSTÍ

3:21 (0:11)  

13.

SOBĚSLAV "B"SOKOL SEZ. ÚSTÍ

2:11 (1:3)  

14.

SOKOL SEZ. ÚSTÍ - DRAŽICE/ŘEPEČ

8:5 (4:2)  

15.

CHOTOVINY - SOKOL SEZ. ÚSTÍ

6:4 (5:0)  

16.

SOKOL SEZ. ÚSTÍ - CHÝNOV

4:2 (3:1)  

17.

MLADÁ VOŽICE - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 5:7 (2:3)  

 

 

Tabulka střelců:

   
Novák 12
Falada 6
Makovička  4
Belada 2
Svoboda 2
Tichý 2
Klipová 1