Rozhovor s Alešem Kutnerem

    1.Aleši, ty jsi odchovanec Sokola, kudy vedly tvoje kroky, než si se opět vrátil do svého mateřského klubu?
            Po úplných začátcích na Sokole,jsem přestoupil na Větrovy,kde jsem odehrál přípravku. Do žáků jsem se vrátil na Sokol. Dorost jsem odehrál za Spartak Sezimovo Ústí,později Táborsko,kde jsem si zahrál i juniorskou ligu a divizi. A loni touhle dobou jsem se vrátil zpět na Sokol.

              2.Jak ty hodnotíš podzimní sezonu? Není škoda, že váš nepovedenej závěr podzimu trošku znehodnotil podzimní sezonu?
            Je to obrovská škoda,nic nenasvědčovalo tomu,že by měl přijít takovýhle výpadek. Bohužel jsme poslední zápasy byli špatní v zakončení. Za 3 zápasy nedat ani gól,to se nám už nesmí stávat.

            3.Zdá se, že se tu začíná budovat nový tým. Na jaře jsi se vrátil ty a Vojta Brůžek, který si sice odskočil na půl roku do Želče, ale už je zase zpátky, dále přišel Bartáček, Šmíd, teď Šabart ze Želče a do přípravy se zapojil uzdravený Honza Lofler. To svádí k tomu, že by se v Sokole mělo překonat nejlepší umístění v historii Sokola v 1.A třídě a to je šesté místo. Kam patří tabulkově současné mužstvo Sokola podle tebe?
            Podle mého názoru jednoznačně patříme mezi tři nejlepší týmy,ačkoliv jsme to v závěru nepotvrdili. Věřím,že kluci,kteří přišli nebo se uzdravili nám pomohou na cestě vzhůru tabulkou.

             4.Zimní příprava. Neoblíbená část sezony pro hráče, jak jí zvládáš?
            Mám ji raději,než letní. Musím říct,že takhle těžkou přípravu absolvuji po dlouhé době,v Táborsku jsem trénovali více s míčem. Ale zvládnout se to dá,kdyžtak si při výběhu odpočinu jako Láďa Šebek(smích).

            5.Jedním ze dvojce trenérů je i tvůj táta. Shodnete se spolu na hodnocení odehraného zápasu, případně i tvém výkonu?
            Většinou ano,i když už to moc nehodnotíme,sám poznám,jestli to bylo ono nebo ne. Když se mi náhodou povede dát gól,tak většinou od táty slyším:" Hezký gól,ale já bych to dal na druhou stranu". (Smích)

            6.Aleši tvoje přání do jarní sezony?
            Rád bych,abychom byli první Sokolíci,kteří vybojují postup do krajského přeboru.