Rozhovor s Honzou Šimákem.

 

1.Honzo, jak jsi spokojen s podzimním umístěním v tabulce a hrou svého mužstva, nemyslíš si taky, že po dvou třetinách soutěže, kdy jste byli druhý s dvoubodovou ztrátou na vedoucí Planou, se dalo vytěžit lepší místo v tabulce?

Určitě dalo, měli jsme lepší i horší zápasy ( především ke konci podzimu), ale na druhou stranu kdyby mi někdo před začátkem sezóny nabídl 21 bodů po podzimu ….asi bych to bral.
 

2.Co se změnilo pod novým trenérem?

Hodnocení hráčů bodovým systémem a sledování docházky  (smích),  jinak z mého pohledu nic.
 

3.Jak zvládáš zimní tréninkové dávky?

Já myslím že dobře. Zimní příprava je dlouhá a může to být někdy otrava, ale na druhou stranu je třeba si uvědomit, že ze zimní přípravy se potom těží po zbytek roku, co se nenaběhá v zimě se v létě dohonit nedá.

 

4.Vystřídal jsi za podzim docela dost postů v sestavě a i přesto, že to je nevděčné, byl trenér s tebou naprosto spokojen. Dá se tedy říct, že jsi univerzální hráč? Kde se však cítíš nejlépe?

Nemyslím si že bych byl nějak velký univerzál, v našem týmu je spousta kluků kteří jsou schopni hrát na více postech, podle mě je to jenom otázka přístupu. Jinak nejlépe se mi asi hraje na kraji zálohy, i když v poledních letech jsem toho hodně odehrál i na beku, obecně na „lajně“.
 

5.Honzo, tvůj cíl pro jaro?

Skončit samozřejmě co nejvýše v tabulce a abych byl spokojen se svými výkony.