A R C H Í V   Z P R Á V

od června 2009.

Nejnovější zprávy

 

9.4.2015

Přidán rozhovor s Láďou Šebkem - vyjádření ke kontumaci zápasu s Bavorovicemi..

21.3.2015

Svatební oznámení Petra Kutnera pro jeho fotbalovou rodinu:

18.3.2015

Přidán rozhovor s Láďou Šebkem.

2.3.2015

Přidány rozhovory se Zdeňkem Fundou a s Ondrou Martínkem.

23.2.2015

Přidán rozpis jarních utkání Divize žen.

6.2.2015

Přidán rozhovor s Honzou Šimákem.

2.2.2015

Přidán exkluzivní rozhovor s Honzou Fákem.

31.1.2015

Přidán rozhovor s Vojtou Brůžkem.

28.1.2015

V levém rámci přidána sekce Rozhovory. Zde budeme prezentovat rozhovory s hráči a funkcionáři klubu.

První rozhovory jsou s hráči Dominikem Šmídem, Alešem Kutnerem a trenérem Stanislavem Mansfeldem.

Projekt FOTBALOVÁ SOBOTA U LUŽNICE

          

 

4.1.2014

Přidán rozpis zimní přípravy - viz levý sloupec nebo zde!

 

23.12.2013

Klidné a pohodové VánoČNÍ SVÁTKY

 vše nej... do nového roku 2014, hodně osobních i sportovních úspěchů všem fanouškům, hráčům a hráčkám, činovníkům, rodičům, sponzorům, všem příznivcům fotbalu přeje

sokol sezimovo ústí

 

 

13.10.2013

Doplněna bilance béčka po sezóně 2012/2013. Díky Pepčo ;-)

 

6.8.2013

Ve spolupráci s FAČR, Českou televizí a kluby 1. a 2. Gambrinus ligy proběhne v měsíci září „Týden náborů“ mladých fotbalistů. Podrobnosti o akci najdete zde!

 

6.8.2013

Vytvořeno Fórum pro Sokolská děvčata. Odkaz v levém sloupci.

 

8.7.2013

Přidány aktuální rozpisy mužů A i B, dorostu a žen.

 

8.7.2013

Přidán rozpis letní přípravy mužů - viz odkaz v levém sloupci, nebo přímo - zde!

 

1.5.2013

Dnešní prvomájové odpoledne přineslo našim barvám plnohodnotný zisk bodů. Nejprve dorostenci Novou Bystřici na jejím hřišti deklasovali v poměru 10:2, branky vsítili Chvojka 3, Bednář a Nemrava po 2, Přibyl a Černý. Poté doma ženy hostili Mokré a devastovali je hlavně výkonem v první půlce 4:2, hattrickem se blýskla Dokoupilová a první branku vsítila Koktavá. Podvečer pak v záchranářském souboji porazilo áčko Dříteň 4:0, dvě branky vsítil Šebek, po jedné přidali Vinš a Brůžek.

 

7.4.2013

První "jarní" utkání hráli dorostenci a áčko v neděli na UMT na Soukeníku. Zatímco dorostenci si v poledne poradili se Sepekovem, který porazili 4:1 (Góly: Procházka J., Černý, Kuldan a 81´Vomlela (pen.), áčko na Protivín nestačilo a prohrálo 1:2. Branku Sokola vsítil Dmejchal.

 

7.4.2013

Doplněn rozpis mladší přípravky na jarní část... vstup přes levé menu nebo přímo ZDE.

 

21.3.2013

První zápasy áčka a dorostu odloženy. Zápas áčka na 1.5. (17:00), zápas dorostu na 8.5. (10:00).

 

4.3.2013

Přidány aktuální rozpisy krajských soutěží - áčko, dorost, žáci.

 

28.12.2012

Do levého sloupce pod Muže "A" přidán rozpis zimní přípravy.

 

22.12.2012

Klidné a pohodové Vánoce

 vše nej... do nového roku 2013, hodně osobních i sportovních úspěchů všem fanouškům, hráčům a hráčkám, činovníkům, rodičům, sponzorům, všem příznivcům fotbalu přeje

sokol sezimovo ústí

 

17.9.2012

Pouťová utkání pro diváky.

Na Paďouskou pouť hrály oba naše mužské celky v domácím prostředí, a své diváky nezklamaly. V sobotu áčko porazilo mužstvo z Hradiště 5:1 a velkou zásluhu na tom měl hattrick Dmejchala, který v neděli přidal dvě branky i za B tým a ovládl tak dočasné tabulky střelců A i B týmu. Dvě branky do sítě Hradiště přidali Martínek a Doubek. Béčko pak kopírovalo výsledek áčka navíc přidali o branku víc. Rezervu Březnice porazili 6:1 dvěma zmiňovanými brankami Dmejchala, dvěma Kadlece a po jedné trefě měli Fák a Sedlák.

Dorost v sobotu prohrál s favorizovanými Dačicemi 1:5 za Sokol se trefil Bednář. Starší žáci remízovali s Větrovy 0:0, na pokutové kopy prohráli 2:4, mladší žáci prohráli 0:1. Kadeti v Plané prohráli 8:2 za Sokol snižovali Čech a Smažík z penalty. Ženy ani do třetice nebodovali, prohrály v Mokrém 3:4. Dvě branky dávala Pěchová a jednu Boháčová.

 

19.8.2012

V domácí premiéře áčka v nové sezóně vyšel vítězně hostující tým ze Ševětína. Mužstvo, které loni skončilo těsně za postupovým místem do krajského přeboru ve skupině B, začalo na našem hřišti zostra a v 11. minutě již vedlo 2:0. Pak snížil Martínek, před přestávkou však hostující Novotný svým druhým gólem zajistil dvoubrankové vedení. Dvacet minut před koncem jen korigoval Voneš na konečných 2:3.

 

11.7.2012

Vypsány rozpisy krajských soutěží Sokola. Vedoucí mužstev, pokud již mají domluvené časy odjezdu, prosím zaslat na jednu z těchto adres:

petr-pecha@seznam.cz, sokolsu@seznam.cz, gunner4@email.cz nebo vypsat na fórum. Díky.

 

18.6.2012

Na dokopnou remíza.

Áčko v sobotu před dokopnou přivítalo rozjeté Katovice a podařilo se mu ukořistit bod za remízu 1:1. Branku Sokola vsítil Matějka. Áčko tak v soutěži končí na 9. místě s 31 body.

Na posledním místě s 9 body skončila naše rezerva, v utkání v Tučapech prohráli vysoko 0:7.

Dorost poslední zápas zvládl, i když se ke konci musel strachovat o výsledek. V zápase s Olešníkem vedl 4:0 dvěma brankami Nemravy a po jedné Petra a Chvojky, nicméně soupeř dokázal stáhnout výsledek na rozdíl jedné branky. Dorost skončil rovněž na 9. místě jako A tým,  ovšem s 34 body.

Žáci svůj poslední dvojzápas v Lomnici prohráli. Starší 1:2, mladší 2:20. Branky mladších Ondra Žilinčík a Mrázek. Starší žáci skončili soutěž předposlední s osmi body, mladší na posledním místě bez bodu.

I ženy hrály svůj poslední zápas, hostily Hradiště a zvítězili 6:2. Dvěma brankami se blýskly Doubková a Masářová, po jedné přidaly Pěchová a Poustková. Holky se umístily na 4. místě s 27 body.

Staří páni minulé pondělí podlehli na Svépomoci mužstvu Sultán v poměru 2:7. Obě branky Sokola zaznamenal Feik.

 

11.6.2012

Udržení v soutěži i sestup.

Áčko si vítězstvím v Plané 5:3, které zajistili dvěma brankami Dmejchal, po jedné Kadlec, Škarda a Nemrava, pojistilo udržení v soutěži. Poslední utkání v sobotu doma s Katovicemi bylo nařízením svazu přesunuto na 13,30 hodin.

Béčko naopak v tomto kole dostalo jistotu posledního místa v soutěži. V domácím utkání proti Horám prohrálo 0:2.

Dorost ve Veselí prohrál brankou z úvodu utkání 0:1. Žáci měli tento víkend volno. Kadeti hostili Soběslav a prohráli 0:9.

Dle slov Mildy staří páni vyhrávají pouze v neúplné sestavě. Tentokrát hráli v jedenácti proti Dražicím a prohráli 2:5. Za Sokol se dvakrát trefil Šedivý.

Děvčata si z předposledního utkání v soutěži, ze zápasu v J. Hradci, vezou bod za remízu 2:2. Obě branky vsítila Doubková.

 

7.6.2012

* FINÁLE JIHOČESKÉHO POHÁRU!!!*

1. utkání: SOKOL SEZ. ÚSTÍ - MARINER BAVOROVICE 0:5 (0:1) - zde!

Odveta 6.6. v Bavorovicích.

2. utkání: MARINER BAVOROVICE - SOKOL SEZ. ÚSTÍ 17:0 (9:0) - zde!

 

4.6.2012

Sestupová tajenka nerozluštěna.

Áčko domácí zápas s Týnem opět nedotáhlo do vítězného konce, přestože dvakrát vedlo brankami Kadlece a Dmejchala. Dva zápasy před koncem tak naši borci nemají pořád jistotu udržení v soutěži, ovšem stejně jako další týmy ve vyrovnaném chvostu tabulky této soutěže.

Béčku se také nepovedl domácí zápas s rezervou Řepče-Opařan a nadále ztrácejí na předposlední Měšice 3 body dvě kola před koncem.

Dorost utrpěl s nekompromisním lídrem soutěže porážku 1:11. Jediný úspěch domácích zaznamenal Bednář.

Nevedlo se ani oběma družstvům žáků. Starší si přivezli z Veselí porážku 0:7, mladší 0:2.

Staří páni vezou z Míráku tři body za vítězství nad Duklou 4:2. Po dvou brankách se dělili Kutner a Černý.

Markéta Doubková se vrátila do sestavy děvčat a hned přispěla dvěma brankami k vítězství nad děvčatama z Mokrého v poměru 5:1. Další dvě branky přidala Pěchová a jednu zaznamenala Masářová.

 

28.5.2012

Vítězství jsme se dočkali jen od našich nejmenších.

A tým se jel porvat o důležité body k udržení v soutěži do Protivína a dokázal urvat jeden za bezbrankovou remízu.

Naše rezerva prohrála těsným výsledkem 1:2 na Meteoru, s místním béčkem. Premiérový gól si za Sokol zapsal Horbal.

Dorostenci prohráli třetí utkání v řadě. Z Jistebnice si přivážejí porážku 3:7. Za Sokol skórovali Nemrava, Petr a Přibyl.

Ani jedno družstvo žáků nevybojovalo o tomto víkendu bod z domácích zápasů proti Chotovinám. Starší prohráli 0:4, mladší 1:6 (branka Pošmura).

Střeleckou chuť si naopak spravili kadeti, kteří porazili domácí Chýnov 12:0, čtyřmi brankami Mikuláštika, třemi Janů, dvěma Velka a Svobody a jedné Šťovíčka.

Starým pánům se, dle slov Mildy, v jedenácti hráčích moc nedaří, prohráli s T-V Tábor 2:7. Obě branky vsítil Šebek.

Holky měly tento víkend volno.

 

21.5.2012

Z domácích utkání se z vítězství radovala pouze děvčata.

Áčko hostilo v sobotu druhou Sedlici a slibný zisk tří bodů za vítězství ke konci utkání neudrželo. Po vlastním gólu hostí a dalším přidaném Šebkem z přímého kopu vedli Sokolíci 2:0 v poločase. Nicméně hosté i v deseti dokázali v průběhu dvou minut na konci utkání srovnat a obrat tak naše borce o dva důležité body.

Béčko hostilo předposlední Měšice, vedlo brankou Škardy z 55. minuty, hosté však pár minut před koncem vyrovnali. Béčko je tak stále poslední se ztrátou tří bodů právě na Měšice.

Dorost hostil čtvrtý Kunžak a nedokázal jej porazit, hosté si odvezli všechny body za výhru 2:0.

Žáci v Suchdole nedali ani branku, starší prohráli 0:5, mladší 0:3.

Holky hostily děvčata z Lažiště a uštědřily jim jejich první prohru v soutěži. Sokolice se s lídrem soutěže nepáraly a nasázely jim čtyřbrankový příděl. Všechny branky zaznamenala Pěchová.

 

14.5.2012

Konfrontace áčka a béčka s papírově silnějšími soupeři na jejich hřištích dopadla až moc krutě pro naše týmy. Áčko podlehlo Oseku 0:8, béčko rezervě Soběslavi 0:6. Ani dorost nezvládl utkání v Hradišti a vlastními individuálními chybami prohrál 2:3. Za Sokol obě branky vsítil Cápek.

První jarní body si připsali starší žáci za domácí výhru 5:1 proti Chýnovu - branky bratři Procházkové, Nejman, Kropáček a Ondra Žilinčík. Mladší žáci soupeři podlehli 2:5. Za Sokol skórovali Pošmura a Mrázek.

Na vítězné vlně naopak jedou staří páni Sokola. Ti ve čtvrtek hostili staré pány Chotovin a porazili je, dvěma brankami Šebka a jedné  Vašíčka, v poměru 3:2.

Prvního jarního vítězství se dočkala i Sokolská děvčata. I v opět oslabené sestavě porazili Protivín na jejich hřišti 2:1. Obě branky vsítila Pěchová, v brance si odbyla premiéru (a ve vítězném duchu zastoupila svou sestru) M. Doubková.

 

5.5.2012

Dva sousedi v tabulce I.A třídy se utkali v neděli v Hradišti. Protože utkání skončilo 2:2, nezměnilo se ani  vzájemné umístění těchto mužstev. Branky Sokola Dmejchal (pen.) a Funda.

Béčko ani tento víkend nezískalo body. Prohrálo doma s Košicemi 0:2.

I dorostenci pouze remízovali. Hostili Mladou Vožici a stejně jako áčko uhráli remízu 2:2. Branky Sokola dávali Czinege a Chvojka.

Starší žáci prohráli ve Včelnici 2:8 (branky Procházka Jan a Kropáček), mladší 0:8. Kadeti v Chotovinách 1:11 (branka Mikuláštík).

Ženy opět v oslabené sestavě prohráli s Borovanama 1:4. Jedinou branku Sokola zaznamenala Pěchová.

 

4.5.2012

Ve středečním prvním utkání sezóny porazili staří páni Sokola mužstvo Lomu na jejich půdě 3:1. Komentář Mildy stojí za to:

"Z 26 ks soupisky zahájilo zápas 8 sokolíků SU v sestavě Lidral (pan), Zeman, Jareš, Valouch, Novotný, Vašíček a v útoku Kutner a Loffler, jejichž věk se rovná součtu věku žákovského mužstva včetně náhradníků. Postupně během první půle dorazili Mikšík, Střela a Feik. Do té doby útočné duo uběhalo obranu Lomu, čehož okamžitě využil odpočinutý Feik a zaznamenal hattrick. Obrana SU dirigovaná ohleduplně hrajícím Vašíčkem, doplněná Jarešem, Valouchem a Zemanem už výsledek pohlídala. Ojedinělý výkon podal v úvodu Novotný, který jako jediný záložník zcela eliminoval čtyřčlennou záložní řadu domácích. Někteří jedinci si dokonce výkonem v tomto utkání řekli o nominaci do A týmu (pan Lidral)."

 

30.4.2012

Chlapi z áčka skvěle navázali na středeční výhru v poháru a v sobotu doma porazili v mistrovském utkání celek Nové Vsi 4:2, dvěma brankami Kadlece a po jedné Mikšíka a Šebka (PK).

Béčko stále čeká na první body v jarní sezóně, tentokrát podlehli rezervě Chýnova 1:4. Jedinou trefu našich zaznamenal Černý.

Dorostenci ztratili poprvé na jaře všechny body. I oni podlehli venku a to na hřišti v Bechyni 1:3. Za Sokol se trefoval Bednář.

I žáci čekají na své první jarní body. Starší podlehli doma v derby Větrovům 3:6 (Procházka Jakub 3), mladší 0:8.

Kadeti v pátek hostili béčko Chotovin a dokázali zvítězit 8:4. Hattrickem se blýsknul Dmejchal, dvě branky přidal Velek a po jedné Marešů, Janů a Mikoláštík.

Sokolská děvčata měla rozdávačný víkend. Na hřišti v Hradišti v neúplné sestavě darovala domácím hráčkám vůbec první body v sezóně. Utkání skončilo 2:1 pro domácí, za Sokol se prosadila pouze Pěchová.

 

26.4.2012

Gratulace áčku k vítězství v semifinále poháru!

Po sérii proher v mistrovských utkáních se příznivci áčka dočkali vítězství. Ve středečním pohárovém semifinálovém utkání zvítězili Sokolíci v Želči 6:2. Dvěma brankami se blýskli Šebek a Dmejchal, po jedné přidali Funda a Pavelka.

Další gratulace patří Petrovi Šuléřovi, kterému se včera narodil další Sokolík jménem Matěj! Tak ať roste jako z vody!

 

16.4.2012

V uplynulém víkendu bodovali pouze dorostenci a ženy.

V sobotním domácím utkání se našim nedařilo, prohráli s Vacovem 0:3. Béčko v neděli podlehlo domácí Vlastiboři 3:5. Za Sokol dvakrát skóroval Martin Doubek, jednou se trefil Machoň.

Dorostenci remízovali v Sepekově 1:1, branku dával Přibyl, holky v Mokrém remízovali 2:2, brankami Pěchové a Doubkové.

Starší žáci podlehli Kunžaku 2:7, mladší 0:4. Kadeti v pátek podlehli Táborsku 1:33. Branku Sokola dával Dmejchal.

 

1.4.2012

Tak tady máme výsledky prvních jarních mistrovských utkání: jaro pro sokolské barvy začali v sobotu dorostenci v Týně a úspěšně, porazili domácí Olympii 6:2, když se po dvou brankách prosadili Chvojka, Skopec a Petr.

Podvečer pak áčko přivítalo v derby Malšice a přestože zásluhou Mikšíka vedlo ještě v poločase 1:0, Malšice dokázali ve druhém poločase srovnat na konečných 1:1, navíc byl deset minut před koncem vyloučen Šebek.

Připomínám změnu v rozpise béčka: první jarní utkání začíná doma v neděli 8.4. v 16:30 hodin proti Jistebnici!!!

 

26.3.2012

Fotky a videa z první velké akce mladší přípravky Sokola Sezimovo Ústí uskutečněné v Chotovinách naleznete pod odkazem na sokolském rajčeti (uprostřed záhlaví novinek), nebo můžete přímo přes odkaz ZDE!

 

17.1.2012

Je povinné vyplnění formuláře pro členskou základnu Sokola. Přihlášku je povinen vyplnit každý kmenový hráč sokola, trenér, pořadatel a ostatní, kteří mají zájem být v členské základně. V případě nevyplnění nesmí hráč nastoupit viz. směrnice (ZDE!). Společně s přihláškou  se hradí poplatek 50Kč. Hráči odevzdají vyplněné formuláře (vyplněné na počítači) a podepsané společně s penězi trenérům nebo na hřišti a vyplněný formulář v elektronické podobě pošlou na můj email joonn@seznam.cz . Formulář je k vyplnění ZDE! (lze do něho vpisovat a pak stačí pouze buď vytisknout nebo uložit na svůj počítač a poslat.) Následně bude zpracován soupis. V případě dotazů se obracejte na výbor.

 

4.1.2012

Předběžný tréninkový plán zimní přípravy mužů naleznete ZDE!

 

 Zápis z utkání s novým logem Fotbalové asociace České republiky ke stažení ZDE!

 

24.12.2011

KRÁSNÉ A KLIDNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, VŠE NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU, HODNĚ ÚSPĚCHŮ V OSOBNÍM I SPORTOVNÍM ŽIVOTĚ, PEVNÉ ZDRAVÍ, CO NEJMÉNĚ ZRANĚNÍ A CO NEJVÍCE BODŮ

PŘEJE SOKOL SEZIMOVO ÚSTÍ

 

18.11.2011

V minulém víkendu se hrála dvě předehrávaná jarní utkání. Áčku se nepodařilo v Želči zvítězit, prohráli 0:3 a přezimují na 6. místě s 19 body.

Dorostu se naopak doma podařilo oplatit Meteoru porážku z první konfrontace a brankami Cápka a Skalického vyhráli 2:0. V zimní přestávce budou na osmém místě s 20 body.

 

9.11.2011

V posledním utkání první poloviny soutěže prohráli Sokolíci utkání v Katovicích brankou ke konci utkání. Fotogalerie z utkání - zde (autor Jan Škrle). Videosestřih šancí - zde (autor SK Otava Katovice). Sokolíky ještě čeká předehrávané jarní kolo - derby proti Želči. Hraje se v sobotu 12.11. od 13 hodin v Želči a Sokolíci se budou snažit domácím oplatit porážku 1:2 z prvního utkání.

Béčko v neděli hostilo v posledním podzimním utkání Tučapy a remízovalo 2:2. Tato remíza posunula béčko na předposlední místo před poslední Měšice.

Mládežníci také hráli svá poslední podzimní utkání:

Dorost v Olešníku remízoval 2:2, za Sokol skórovali Přibyl a Cápek.

Žáci hráli svůj dvojzápas doma s Lomnicí. Starší prohráli 2:4. O branky se postarali Jakub Procházka a Vrba. Mladší žáci podlehli lídrovi tabulky 0:13.

 

30.10.2011

Áčku se v okresních derby nedaří. Ani sobotní utkání nebylo bohužel výjimkou. Hosté z Plané dokázali pár minut před koncem zápasu skórovat a odvézt si tak všechny body.

Béčko utrpělo v Ratibořských Horách porážku. Přesto, že tomu výkon neodpovídal, skóre bylo nelítostné 1:7. Jedinou trefu našich borců zaznamenal Šedivý

Dorostíci byli jediní, kteří o víkendu dokázali bodovat. V sobotu hostili mladíky z Veselí a rozešli se s nimi smírně 1:1. Branku domácích vstřelil Skopec.

Kadeti ve svém posledním utkání podzimu také prohráli. V Dražicích těsně 2:3. Branky Sokola Velek a Svoboda. Žáci měli volno.

A dnešní zápas nevyšel ani holkám. U lídra soutěže ztratili body až těsně před koncem. Nepomohli ani dvě branky Weidenthalerové a jedna Masářové. Konečný stav 3:4 pro Lažiště.

 

4.10.2011

Přidány bulletiny z domácích zápasů 7. a 8. kola (Hradiště a TJ Osek)..ZDE! Díky Kadli..

 

3.10.2011

Áčko i přes "klopýtnutí" v podobě domácí prohry v dohrávaném 1.kole s Želčí 1:2, se dokázalo hned zvednout a pokračovat na vítězné vlně. Tentokrát to odnesl lídr soutěže, tým Oseku. "Sokolíci" vyhráli 2:0, brankami Šebka a Martínka. Šebek skóroval již v sedmém utkání v řadě!

Béčko prohrálo svůj první domácí zápas. Rezervě Soběslavi podlehli 0:3.

Dorost, po čtvrteční dohrávkové prohře 2:5 s Meteorem, o víkendu vybojoval bod nad týmem z Hradiště. Za Sokol skórovali Nemrava a Skalický.

Prvních bodů v sezóně se dočkali starší žáci. V utkání v Chýnově dokázali domácí porazit 2:1, brankami bratrů Procházkových. Mladší žáci i přes dobrý výkon podlehli Chýnovu 1:3, jedinou trefu zaznamenal Pošmura a tak naši mladíci stále čekají na první body. Kadeti prohráli s Veselím 4:10, 3 branky vsítil Dmejchal, jednu přidal Svoboda.

I holky se dočkali prvního vítězství. Brankami Masářové a Pěchové porazili Jind. Hradec 2:1.

 

27.9.2011

Áčko rozjelo podzim ve velkém stylu. Je nejlépe střílejícím týmem soutěže. Doma tentokrát uštědřilo Hradišti šest gólů, na střelecké listině opět, tentokrát se dvěma zásahy, Láďa Šebek, další dvě branky přidal Ondra Martínků, po jedné pak Pěknice a Kadlec. Zároveň se týmu daří i v obranné fázi, vypovídá o tom třetí zápas s nulou v kolonce obdržených branek. Hradiště bylo velmi blízko k přerušení této série, když v posledních minutách zápasu mělo příležitost korigovat výsledek pokutovým kopem, který ale domácí brankář Bárta zneškodnil.

Béčko v místním derby s Košicemi prohrálo 2:4 a znovu se mu nepovedlo venku bodovat.

U dorostu se zatím střídají výborné výsledky s těmi horšími. Zejména zápasy venku se příliš nedaří. S kvalitním soupeřem v Mladé Vožici prohráli vysoko 1:5.

Žáci hostili doma soupeře z Nové Včelnice. Mladší prohráli 0:6, starší 1:4.

 

18.9.2011

Vypadá to, že v "A" týmu panuje herní pohoda a výsledky tomu jenom odpovídají. Tentokrát rozstřílel Novou Ves na jejím hřišti nemilosrdně 5:0! Střeleckou formu potvrzuje Láďa Šebek, v sobotu si připsal dva úspěšné zásahy a zatím kromě úvodního zápasu sezóny skóroval v každém utkání. O další branky se postarali Funda, Pěknice a Dmejchal.

Hráči dorostu si také slušně zastříleli. FC Bechyni, poslední tým  aktuální tabulky, deklasovali doma 6:0.

Pouťová neděle přinesla první tři body pro "béčko" v Okresním přeboru za domácí vítězství 3:1 nad FC Chýnov.

Žáci v obou kategoriích stále čekají na své první vítězství. Starší podlehli v místním derby Větrovům 0:5, mladší 1:7.

 

15.9.2011

V týdnu se dařilo našim nejmladším a nejstarším :-)

Kadeti včera hostili Řepeč/Opařany a porazili je 9:4. O branky se postarali: Svoboda 5, Dmejchal 2, Mikulaštík, Pekárek.

Staří páni získali velmi cenný skalp. Mladé Vožici, která dosud v pěti zápasech dostala pouze 1 branku, nasázeli dnes branek šest. Nic na tom nemění fakt, že čtyři inkasovali. V Sokolských barvách dvakrát skórovali Šimák a Zeman, po jedné pak přidali Valouch a Novotný.

 

11.9.2011

Dorost odehrál zápas na hřišti soupeře z Nové Bystřice, který okupuje spodní části tabulky. Přes gólové šance zejména ve druhé půli se mu nepodařilo zvítězit a přivezl bod za remízu 1:1.

Žáci na podzim na svůj úspěch stále čekají. Starší prohráli doma s Dražicemi 0:3, gólově se příliš nedaří a skóre z úvodu sezóny je 1:17. Mladším se poprvé od začátku sezóny nepodařilo vstřelit branku, naopak prohráli vysokým rozdílem 0:16. Hoďte to za hlavu kluci, však ono to tam zase začne padat!

Ženy v sokolských barvách také čekají na své první body. Tentokrát si ale všechny tři připsali hosté z Lažiště za výhru 3:0.

Béčku se nedaří navázat na výsledky z jara. V okresním přeboru má ze tří utkání jediný bod. Nutno podotknout, že dva zápasy se odehrály venku. Tentokrát odjelo do Lomu změřit síly s tamním Sokolem. Konečný výsledek 1:5, za Sokol snižoval Černý z pokutového kopu.

 

10.9.2011

Áčko se veze na vítězné vlně! Dnes porazilo na domácím hřišti Čimelice 3:0. Po jednom zásahu si připsali Šebek a Kadlec, autorem třetí branky byl hráč Čimelic, který překonal vlastního brankáře. Bulletin k zápasu 5. kola naleznete zde!

 

7.9.2011

"A" tým Sokola Sezimovo Ústí porazil ve čtvrtfinále KFS tým z Rudolfova 4:3. Střeleckou formu posledních dní potvrdili Šebek s Martínkem, další branky přidali Kadlec a Funda. V jarním semifinále nás čeká souboj s Želčí, která porazila ve čtvrtfinále Planou nad Lužnicí vysoko 7:1.

 

4.9.2011

Áčko si připsalo první letošní body a to hned tři, když se mu podařilo zvítězit na hřišti soupeře SK Vacov 4:1. Po bezbrankové první půli zápas ve prospěch Sokola rozhodly postupně branky Šebka, Dmejchala z pokutového kopu a dvěma zásahy se na střeleckou listinu zapsal Ondra Martínek. Za zmínku stojí i fakt, že Sokol hrál od 23 minuty o desíti po vyloučení kapitána Šimáka. Dorost potvrdil, že se mu doma daří a porazil Sokol Sepekov 2:1. Žáci odehráli své zápasy na hřišti v Kunžaku. Starší podlehli vysoko 0:7, mladší 1:5. Béčko si za domácí remízu 2:2 s  Vlastiboří připsalo první bod v Okresním přeboru. Ženám se vstup do sezóny zatím příliš nepovedl, na hřišti Protivína sice vstřelily tři branky, soupeřky byly ale o jeden zásah úspěšnější.

ˇ

29.8.2011

Máme za sebou poněkud nešťastný víkend pro sokolské barvy. Ani jednomu týmu se nepodařilo bodovat. Muži prohráli domácí zápas s FC Chýnov 1:2, poločasové vítězství zařídil Šebek, hosté ale v druhé půli zápas otočili. Béčko odehrálo svoji premiéru v OP na hřišti FC Jistebnice a bohužel prohrálo 1:4, za Sokol snižoval Machoň. Dorost zažil divokou přestřelku v druhém poločase zápasu s Dřítní, sice se mu podařilo třikrát skórovat na soupeřově hřišti, sokolské chyby ale umožnily domácím zůstat v zápasu, nakonec mít i poslední slovo a zisk tří bodů za výhru 4:3. Žáci zahájili sezónu doma zápasem Dačicemi, starší prohráli vysoko 1:7, mladší doplněni o několik hráčů z řad kadetů podlehli 2:6. Ženy v neděli hostily Borovany, bohužel se jim nepodařilo vstřelit branku, ale naopak dvakrát inkasovaly.

 

23.8.2011

Pepa Vošta dodal aktualizované střelce béčka a celkovou bilanci béčka v letech 1995 - 2011 - zde! Dík Pepo!

 

20.8.2011

Dorost vstoupil do sezóny I.A třídy ve velkém stylu a rozstřílel soupeře z Týna nad Vltavou 5:0. Brankář Němec výbornými zákroky udržel čisté konto a na druhé straně se mezi střelce zapsali Šindelář, Petr, Přibyl, Serbus a Mašek.

Áčko prohrávalo v Malšicích v poločase 2:0, konečný výsledek 4:1. Za Sokol snižoval Doubek.

 

14.7.2011

Přidán rozpis béčka - zde!

 

3.7.2011

Přidány rozpisy žáků - zde!

 

28.6.2011

Přidány rozpisy mužů I.A třídy skupiny A na podzim 2011. - zde!, dorostu - zde! a sokolských žen - zde!

 

27.6.2011

Tak po sérii dokopných nás čeká příprava na novou sezónu. Mezi největší novinky patří přiřazení áčka v I.A třídě do skupiny A, tedy Písecké a Strakonické (více později) a přiřazení Vodníků k Ševcům.

Vytvořen rozpis přípravy mužů A + B - zde!

Rozpisy na podzim budou přidány v nejbližších dnech.

Tak Sokolíci a "Sokolice" chvíli odpočívejme, čeká nás náročná sezóna!!! Přejeme Vám všem hezké a zasloužené dovolené a mnoho načerpaných sil do nové sezóny.

 

15.6.2011

Áčko ve dvou zápasech po sobě remízovalo 2:2, tento víkend získali cenný bod v Bavorovicích, branky Martínek a Funda. Béčko po prohře 3:2 v Jistebnici předvedlo postupové vítězství famózním výsledkem 9:1 proti záloze Větrov (hattricky Šebka a Matějky, dvě branky M. Sedláka a 1 branka Šuléře) a mohlo doma slavit postup do OP! Foto a video zde!

Dorost prohrál s Malšicemi 1:2 (Vomlela), přesto postupuje do 1. A třídy. Starší žáci přivezli cenné tři body z J. Hradce, za vítězství 3:1 (2 branky Petr, jedna O. Budinka), mladší žáci body dva, jeden za remízu 0:0, druhý za vítězství v penaltovém rozstřelu 4:3. Kadeti poslední zápas sezóny prohráli v Dražicích 8:0.

Se sezónou se loučila i Táborská děvčata, která hostila Protivín a vyhrála 6:2, hattrickem Doubkové, dále se trefila Masářová, Smržová a Pěchová. Holky za Tábor hrály poslední mistrák, neboť od podzimu se z nich stávají "Balvanky", čili hráčky Sokola Sezimovo Ústí :-)

 

31.5.2011

Áčko prohrálo další zápas a to v Malšicích 1:2. Jedinou trefu zaznamenal z penalty Dmejchal. Zato béčko jede na neuvěřitelné vítězné vlně. Tentokrát to odskákala rezerva Tučap, kterou chlapi přejeli 5:0, brankami Feika, P. Kutnera, M. Doubka, Matějky a Zemana. I dorost potvrdil formu i bez střídajících hráčů a porazil Vlastiboř 4:1 (branky Chvojka, Vomlela, Morávek, Mašek) a drží se stále na druhém místě. V dvojzápase žáků ve Veselí se lépe dařilo starším, ti i v deseti porazili místní Lokotku 2:0, brankami Cápka a O. Budinky. Mladší hráči se prali s lídrem tabulky a jen kousek štěstí a mohli urvat nějaký ten bod. Prohráli 1:2, výsledek korigoval z penalty J. Žilinčík. Ani ostatním týmům se nedařilo. Kadeti prohráli s rezervou FK Tábor 1:5 (Svoboda), staří páni prohráli 0:5 s T-V Tábor a i holky z Bohemky doma prohrály s Borovanama 1:4.

 

23.5.2011

Tento fotbalový víkend bodovalo pouze béčko  a "céčko".

Béčko v neděli odpoledne ve Veselí zdolalo místní rezervu 4:0, dvěma trefami Matějky a Martina Doubka a udrželo si tak jarní neporazitelnost. Staří páni ve čtvrtek doma porazili Lom 4:1, brankami Sedláka, Kutnera a Zemana. Jedna branka byla připsána na vrub hostujícího hráče. To je z víkendových úspěchů vše.

Áčko nestačilo doma na budějovickou Lokomotivu a prohrálo 2:4. Branky Sokola Martínek a Doubek. Dorost ve Větrovech také nepřekvapil v souboji s dosud neporaženým lídrem tabulky a prohrál po atraktivní bitvě 2:4, když branky Sokola vsítili Chvojka a Šindelář. V sobotu dopoledne také neuspělo ani jedno družstvo žáků na Spartaku. Starší prohráli 3:5 (dvě branky Petr, jedna Nguyen), mladší prohráli 2:4 (obě branky Jakub Žilinčík). A porážku od Spartaku museli skousnout i kadeti, kteří v pátek podlehli 0:5.

Nedařilo se ani holkám z Bohemky, které z Mokrého přivážejí prohru 3:6, branky střílelo, stejně jako minulý týden, trio Pěchová - Doubková - Masářová.

 

17.5.2011

Fotbalový víkend začal ve čtvrtek předehrávkou 13. kola OP dorostu. V něm překvapivě dorostíci nestačili na poslední tým soutěže, táborský Meteor a prohráli s ním na vlastním hřišti 3:4. Za dorost skórovali Kuldan, Chvojka a Chaloupka. V pátek kadeti doma hostili Veselí a výsledek byl rovněž příznivější pro hosty, a to 1:3.

V sobotu odpoledne áčko hrálo na hřišti v Dobré Vodě a přivezlo důležitý bod z venku za remízu 0:0, i když mohlo přivést body tři, mít více štěstí v koncovce. Neděle začala dvojzápasem žáků proti Chotovinám. Starší žáci se dlouho nemohli střelecky prosadit, nakonec tři body zajistil Olda Budinka. Mladší žáci nenavázali na dobré výkony z předešlých utkání a díky horšímu druhému poločasu prohráli 1:4. Za Sokol vsítil branku Nejman. Nedělní odpoledne patřilo za řekou táborské Bohemce, která přivítala J. Hradec. Holky se praly o udržení se v čele tabulky, ale znenadání soupeřky z JH vedly o dvě branky. O obrat se ale postarala trojice Doubková, Pěchová a Masářová a tak Bohemka dál sídlí na čele tabulky.

Béčko Sokola podvečer hostilo Makov a potvrdilo v zápase svou jarní formu a neporazitelnost, zvítězilo již po sedmé v řadě, tento zápas, brankami M. Doubka, M. Sedláka a Matějky 3:0. Výtečná jarní bilance béčka (6-0-0 22:2 18) jej dělá aspirantem na postup do OP. Držíme palce do těch nejdůležitějších jarních zápasů.

 

3.5.2011

Uplynulý fotbalový prvomájový víkend byl ve znamení získaných bodů, kdy kromě kadetů a starších žáků bodovali všechny naše týmy.

Kadeti v pátek přivítali hosty z Malšic a probrali se herně bohužel až ve druhém poločase, kdy už to bylo pozdě. Poločasovou prohru 0:3 jen zkorigoval Pošmura na konečných 1:3. To dorost si v domácím utkání proti Plané otevřel střelnici. Výhrou 6:0, po dvou brankách Morávka a Maška a po jedné Vomlely a Nováka, si dorost pojistil průběžné druhé místo v tabulce za vedoucími Větrovy. Áčko jelo do Hrdějovic s nebývalou marodkou v týmu a s touhou vybojovat aspoň bod. Nakonec to byly body tři za výhru 3:0, kdy se střelecky prosadili v první půli Kadlec a v druhé půli po rohu Pavelka a náš předseda Dokoupil. V neděli starší žáky čekal nelehký soupeř z Lomnice, který je druhý v tabulce. Přesto se jich naši kluci nelekli a bojovali. Je jen škoda, že neproměněnými šancemi a vlastními chybami přišli o slibný výsledek. Konečný verdikt zněl 1:2, kdy se za Sokol trefil Petr. Drama až dokonce přichystali svým trenérům a fanouškům hráči mladších žáků, kteří svého soupeře přehrávali, ale neproměněnými šancemi na obou stranách zápas dospěl k výsledku 1:1 po hrací době (branku vsítil Kropáček). Vynahradili si to ale v penaltovém rozstřelu o další bod do tabulky, kdy svého soupeře porazili brankami Nejmana a Jakuba Žilinčíka 2:1. Béčko v podvečer potvrdilo vedení v tabulce 3. třídy výhrou nad rezervou Dražic 2:1. Všechny branky vsítili Sokolíci, do soupeřovy Feik a Petr Kutner do vlastní pak opět náš předseda Dokoupil.

Do výčtu zápasů zbývá dodat úterní výsledek starých pánů z Chotovin - 1:1 (za Sokol Jelínek) a utkání Bohemky Tábor v Kolodějích, kdy v devíti porazili soupeřky dvěmi brankami Doubkové a jedné Pěchové v poměru 3:2 a opět se dostali do čela tabulky.

 

24.4.2011

Tento víkend byl bohatý na branky, i když mnohdy v neprospěch sokolských týmů. Kadeti jeli v sobotu změřit síly se soupeřem do Soběslavi a z tabulkového postavení obou týmů se dal očekávat vyrovnaný zápas. Bohužel skóre zápasu 9:2 hovoří o jednoznačné převaze domácích, kteří utkání rozhodli zejména v prvním poločase a i když Sokolíci ve druhé půli zlepšili svoji hru na změnu výsledku to už nestačilo. Žáci odehráli 14. kolo také venku a to v Kunžaku. Na podzim tohoto soupeře v obou kategoriích hladce přehráli. Jarní kolo ale vypadalo jinak. Starší žáci postrádali v zápase svého nejlepšího střelce a neproměnili obrovské šance. Střetnutí skončilo remízou 1:1 a alespoň z penaltového rozstřelu vyšli lépe hosté, kteří si tak mohli připsat další bod. Mladší žáci bohužel prohráli 1:3. Dorost přivítal doma Ratibořské Hory. Po bezbrankové první půli o vítězství domácích rozhodl lepší výkon, chycená penalta a branky Maška a Šindeláře. Béčko pokračuje ve stabilních výkonech, které představují především brankové příděly soupeřům a minimum obdržených gólů.  Tento fenomén je patrný i při pohledu na tabulku (nejvíce vstřelených branek, nejméně obdržených v celé soutěži). "B-tým" tentokrát doma zneškodnil Dynamo Roudná výsledkem 4:1 a poprvé tak v jarní části inkasoval. Áčko je naopak v horší situaci. Tým je oslaben, řada hráčů základní sestavy obsadila Sokolskou marodku a do toho přijel soupeř z prvního místa tabulky, který má postupové ambice. První poločas (1:2) ještě dával šanci na slušný výsledek, další dvě obdržené branky po přestávce ale jasně přihrály tři body hostům.

 

23.4.2011 - Bulletin k dnešnímu zápasu "A" týmu

 

9.4.2011 - Bulletin k dnešnímu zápasu "A" týmu

 

25.3.2011

Tréninky kadetů začínají od 29.3. na hřišti každé úterý a čtvrtek od 16,00 hod.

 Trénování kadetů opět převzali p. Dmejchal a p. Löffler. S tím, že v realizačním týmu zůstává p. Kováčik jako vedoucí mužstva.

 

1.3.2011

Zaktualizovány rozpisy na jaro, bohužel, pouze krajské soutěže mají termíny, okres je opožděn.

 

UPOZORNĚNÍ

Nabízíme možnost objednat si nebo případně přiobjednat klubovou teplákovou soupravu.  Lze zamluvit celý komplet nebo pouze bundu. V případě zájmu je možný i potisk (číslo, jméno...). Velikosti jsou následující 6, 7, 8, 9...pro představu předseda Ivánek (6), Barťas (7), Šimek a Kadli (8) a není překvapením, že majitelem (9) je Jirmák :-). Pokud si nebudete jisti velikostí, požádejte některého z vyjmenovaných majitelů o zapůjčení za účelem ozkoušení. Přibližné ceny jsou tyto: komplet by se měl pohybovat kolem 1000 Czk, bunda cca 600 Czk.

Zájemci kontaktujte Barťase do 7. března 2011 na mailu: bartas17@centrum.cz

(pro zvětšení klikněte na obrázek)

 

14.2.2011

Přidány fotky ze sobotní zabijačky. Autor: Dželda. Ke spatření na Rajčeti: zde! Díky Roberte!

 

9.2.2011

Znovu aktualizovaný rozpis zimní přípravy mužů - ZDE! Oprava času zápasu 12.3.2011 proti Veselí, včetně změny doby srazu na tento zápas.

 

6.2.2011

Příprava "B"

- 27. 3. 2011 (neděle) v Lomu, přípravný zápas béčka, čas bude upřesněn.

- 2. 4. 2011 (sobota) od 15:00 hraje béčko přípravný zápas v Ratibořských Horách.

 

Ve fotogalerii na Rajce.net založena nová rubrika - Zpátky do minulosti. Pokud budete mít nějaké archivní fotografie, pošlete je prosím, ať vidíme jak se nám ti Sokolíci mění :-)

 

12.1.2011

Aktualizovaný rozpis zimní přípravy mužů - ZDE!

 

2.12.2010

Rozpis zimní přípravy mužů (áčko + béčko dohromady, minimálně do začátku března i s dorostem) naleznete ZDE!

 

14.11.2010

Tak diváci včera za řekou viděli poslední podzimní zápas. Áčko hostilo v předehrávce prvního jarního kola poslední tým tabulky, mužstvo z Kamenného Újezdu. Přesto, že jsme měli celý zápas převahu (i když "infarktové" situace byli na obou stranách) jsme si ale museli na první gól počkat hodinu a čtvrt. To Pěknice po průniku po pravé straně dával zpětnou přihrávku Kadlecovi a náš podzimní střelec áčka se tentokráte už nemýlil. V nastavení pak přidal druhou branku do sítě soupeře (svojí první v této sezóně) opět po stejném scénáři jako u prvního gólu a přihrávce Pěkniceho Doubek. Pivečko na dokopné tedy chutnalo vítězně a Sokol přezimuje na osmém místě s osmnácti body.

 

11.11.2010

Tak několik žhavých i starších novinek. Áčko převzal po trenéru Jirmusovi staronový trenér Zdeněk Machoň. Jeho asistentem je Milda Kutner, který je zároveň i hlavním trenérem B týmu Sokola. Právě pod vedením Mildy Kutnera se stalo béčko podzimním půlmistrem!!! Blahopřejeme!!!

Áčko ještě čeká v sobotu od 13,30 hodin s týmem z Kamenného Újezdu, které rozhodne, na kterém místě přezimuje náš A tým.

Stejně jako béčku musíme pogratulovat i holkám z Bohemky Tábor, které se také stalo půlmistrem ve své soutěži, když v posledním utkání porazili druhý J. Hradec venku 3:2.

V souvislosti s ženským fotbalem: naše odchovankyně Bára Majerová odchytala za Sparťanský tým ve 14 letech odvetný zápas ženské Ligy mistrů a vedla si prý skvěle. Více - zde! Také blahopřejeme!

 

24.10.2010

Tento víkend odehrál Sokol jen se třemi kluby, Malšicemi, Větrovy a Jindřichovým Hradcem. Kadeti v sobotu přestříleli Větrovy 7:3 na jejich hřišti. Dorostu se také dařilo v nedalekých Malšicích a dvěma brankami rozhodli zápas ve svůj prospěch. Áčku se konečně podařilo přetnout sérii porážek a za domácí výhru 2:0 nad Malšicemi si připisuje důležité tři body. Starší žáci ztratili dobře rozehraný zápas s Jindřichovým Hradcem. V poločase ještě vedli 1:0, ve druhé půli bohužel soupeř vyrovnal a z povedené standardní situace se dostal do vedení,  konečný výsledek 1:2. Béčko prohrálo stejným výsledkem na Větrovech. Mladší žáci remízovali 1:1 ve vyrovnaném zápase s Jindřichovým Hradcem. O další možný bod přišli prohraným penaltovým rozstřelem.

 

17.10.2010

Tři vítězství, dvě prohry. Tak by se dal ve zkratce charakterizovat tento víkend. Kadeti v pátek lehce přehráli soupeře z Tábora a svoji převahu podtrhli jasným výsledkem 5:0. Dorost si také slušně zastřílel. Při domácím utkání s Kovářovem se gólově prosadil šestkrát, čisté konto na straně obdržených branek kazila střela z první minuty zápasu, která skončila v sokolské síti. Áčko se stále nemůže chytit a dál padá tabulkou.  Tentokrát prohrálo na půdě Lokomotivy České Budějovice 0:3. Starší žáci se vypravili do Českých Velenic. Ráz utkání ovlivnila přísná penalta za nastřelenou ruku v pokutovém území v úvodu zápasu, kluci se pak už nechytili a vypjaté utkání nakonec prohráli 0:4. Béčko zatím vévodí tabulce III. třídy a svoji pozici si upevnilo těsným vítězstvím 1:0 nad Jistebnicí.

 

10.10.2010

Šňůra špatných výsledků bohužel pokračuje. Jedinému dorostu se podařilo bodovat a to ještě za bezbrankovou remízu ve Vlastiboři. Kadeti podlehli v sobotním sezimoústeckém derby soupeři se širším kádrem těsně 0:1. Žáci hostili doma protivníky z Veselí, starším se nepodařilo proměnit pokutový kop a naopak jedenkrát inkasovali, mladší prohráli vyšším brankovým rozdílem 1:4. Áčku se nedaří se silnějšími soupeři, tentokrát doma podlehlo 2:5 Dobré Vodě ČB. Béčko hrálo v Tučapech také zápas bohatý na branky, bohužel v té sokolské skončilo o jednu střelu víc.

 

3.10.2010

Máme za sebou velmi smolný víkend, ve kterém padalo mnoho gólů do sokolské sítě. Kadeti v pátek prohráli ve Veselí 1:4. Dorost nestačil na vedoucí tým tabulky Kavas Větrovy a prohrál doma rozdílem třídy 0:6. Áčko prohrálo na půdě SK Slavie České Budějovice 2:3. Žáci odehráli doma derby se Spartakem. Starší podlehli vysoko 3:9, mladší sehráli vyrovnanější partii, bohužel i oni inkasovali mnoho branek a zápas skončil výsledkem 1:6. Béčko v neděli odpoledne potěšilo sokolské fanoušky, otočilo zápas ve kterém po poločase prohrávalo 0:1 a nakonec "B" tým Veselí porazilo 2:1.

 

26.9.2010

Kadeti dál postupují tabulkou, po domácím vítězství 2:0 nad Bechyní se dostali na třetí místo a pouhý bod je dělí od čela. Mladší žáci předvedli výborný výkon ale bohužel se jim střelecky nedaří a v Chotovinách podlehli 0:2. Starší naopak hattrickem Dana Petra porazili soupeře 3:0. Dorost zúročil střeleckou převahu v Roudné a zvítězil 3:1. Áčko si připsalo první letošní prohru na domácím hřišti, když nestačilo na rozjetý tým z Hrdějovic. Za Sokol snižoval Šedivý, konečný výsledek 1:2. Béčko odehrálo těžký zápas v Makově, muselo se vyrovnat s nepříznivým počasím, terénem a oslabením ve vlastních řadách po vyloučení v 25 minutě zápasu. Nakonec vybojovalo bod za remízu 1:1.

 

19.9.2010

Tento víkend se sokolským barvám celkem povedl. Kadeti zvítězili v Malšicích 3:1. Dorost poprvé bodoval a za těsnou výhru 1:0 zajištěnou pokutovým kopem bral důležité tři body. Starší žáci nasázeli soupeři ze Suchdola dvouciferný počet branek a zvítězili 13:4. Mladší bohužel podlehli hostům 1:3. Béčko doma zvítězilo nad Sokolem Vlkov 3:1. Áčko sehrálo zápas 5.kola na půdě vedoucí Rašeliny Soběslav. Do kabin se šlo v poločase ještě za nerozhodného stavu 1:1, když za Sokol skóroval Mikšík z penalty. V druhé půli ale Sokol dvakrát inkasoval a konečný výsledek 1:3 znamená první letošní prohru.

 

16.9.2010

Pohár KFS: Sokol postupuje do semifinále Poháru KFS! Semifinálové zápasy se hrají na jaře dle TL takto: Bavorovice vs. Kamenný Újezd; Rudolfov vs. Sokol Sezimovo Ústí.

 

12.9.2010

Áčko se zatím drží hesla "všechny body zůstávají doma" a opět potěšilo domácí fanoušky vítězstvím. Ve 4. kole přivítali za řekou Čtyři Dvory a po bezbrankovém prvním poločase o výhře 2:1 rozhodly góly Šebka a Fundy.

Béčko poprvé klopýtlo a v Dražicích prohrálo 0:4. Dorost ani v druhém zápase okresního přeboru nebodoval a prohrál v Plané nad Lužnicí 0:2.

Starší žáci vybojovali bod za remízu 2:2 v Lomnici nad Lužnicí. V následném penaltovém rozstřelu byli bohužel úspěšnější domácí. Mladší prohráli těsným rozdílem jedné branky 0:1.

 

5.9.2010

Žáci si dneska doma slušně zastříleli! Mladší deklasovali soupeře z Kunžaku 6:0, starším se také podařilo udržet si čisté konto a svoji převahu v zápase podtrhli výsledkem 3:0.

Dorost včera vstoupil do sezóny prohrou 1:3 v Ratibořských Horách.

Áčku se zatím daří bodovat v každém zápasu. Tentokrát je to za remízu 2:2 v Borovanech.

Béčko si vede ještě o něco lépe. Tři zápasy, z toho dva venku a stoprocentní úspěšnost. V Roudné dostali míč za záda brankáře čtyřikrát a sami neinkasovali.

 

29.8.2010

Žáci dnes zahajovali sezónu v Bechyni. Starší sahali po bodu za remízu ale nakonec podlehli 2:3, mladším se nepodařilo vstřelit gól a prohráli 0:4.

Béčko navázalo na vítězství z minulého víkendu a nekompromisně doma rozstřílelo soupeře z 1.FC KOPEC JANEV Tábor 7:1! K vidění byl hattrick v podání Michala Sedláka, dále se mezi střelce zapsal Feik se dvěma zásahy a po jedné brance přidali Dmejchal a Olah.

 

28.8.2010

Áčko dnes za řekou přivítalo soupeře z Lišova. Branky Šimáka, Kadlece a Dostála rozhodly o prvním letošním vítězství, jelikož soupeři se podařilo skórovat pouze jednou.

 

25.8.2010

Pohár KFS: Sokol postupuje do čtvrtfinále Poháru KFS!

 

22.8.2010

A je to tady!...pro sokolské barvy oficiálně začaly soutěžní zápasy pro sezónu 2010/2011....Áčko si přiváží bod z venku za remízu 1:1 na půdě Sokola Kamenný Újezd. Mezi střelce se za Sezimovo Ústí  zapsal Mikšík proměněným pokutovým kopem.

Béčko bylo ještě o něco úspěšnější a z Pojbuk si za výhru 3:2 připíše tři body.

 

16.8.2010

Výsledky jednotlivých kategorií za sezónu 2009/2010 převedeny do archivu - zde nebo přes pravé menu.

Pozvánka: ve středu 25. 8. 2010 (v týdnu mezi 1. a 2. kolem I.A mužů) se hraje na domácím hřišti zápas 2. kola poháru KFS Sokol SÚ : FK Lažiště (účastník KP) od 17:30 - viz plakáty.

 

24.7.2010

Aktualizovány rozpisy soutěžních zápasů na podzimní část sezóny 2010/2011 pro áčko, béčko, dorost, starší a mladší žáky.

 

24.7.2010

POZOR ZMĚNA

Přípravný zápas Sokola Sezimovo Ústí s Dražicemi plánovaný na dnešní odpoledne se nekoná!

 

12.7.2010

Aktualizace přípravných zápasů mužů:

 - 17. 7. Lokomotiva Veselí n./Luž. : Sokol SÚ A od 18:00 (hřiště Dolní Bukovsko)

 - 24. 7. Sokol SÚ A / Dražice od 17:00 (odlehčovák)

 - 31. 7. turnaj v Sedleci – Prčicích

            FK Týnec nad Sázavou : Sokol SÚ A od 14:30

            zápas o 3. místo od 16:00 nebo finále od 17:30

 - 1. 8. Sokol Košice : Sokol SÚ B od 16:30

 - 15. 8. Sokol SÚ B : Lom od 17:00 (odlehčovák)

 

9.7.2010

Obdrželi jsme pozvánku a propozice na turnaj do Prčic, kde budeme obhajovat loňské vítězství. Turnaj  se koná v sobotu 31.7.2010. Více informací ZDE a ZDE.

 

3.7.2010

Dorost: Sokolský dorost bohužel definitivně opouští I.A tř., v sezóně 2010/2011 bude bojovat o návrat v OP (losovací aktiv proběhne ve středu 7. 7.)

Muži: oficiální rozpis soutěžních zápasů na podzim - více ZDE

              zápasový plán přípravy (orientačně, může se měnit a bude průběžně doplňován)
 - 17.7. Lokomotiva Veselí n./Luž. : Sokol SÚ
 - 24.7. turnaj v Košicích (béčko)

 - 24.7. Sokol SÚ (áčko) / Dražice (odlehčovák) od 17:00

 - 31.7. turnaj v Sedleci - Prčicích (áčko)
 - pohár KFS: Sokol SÚ byl nasazen rovnou do 2. kola, soupeřem bude vítěz utkání Sousedovice : Lažiště, hrát se bude 28. 8. (čas a hřiště bude upřesněno)

- hostování Ladislava Dostála z FC Chýnov se změnilo v přestup

Žáci: rozlosování mistrovských zápasů - více ZDE

 

3.7.2010

Sokol Sezimovo Ústí v sezóně 2009/2010 - všechny kategorie - tabulky ZDE

20.6.2010

Áčko zakončilo velmi povedenou sezónu vítězstvím 4:2 v Českých Budějovicích s tamní Lokomotivou. V tabulce nakonec obsadilo skvělé 6. místo! Při konečném účtování v I.A třídě skupině B nastala kuriózní situace, když první čtyři týmy uzavřely sezónu se stejným počtem bodů. To vše svědčí o vyrovnanosti této soutěže.

Ještě ve zkratce k vyhodnocení webové ankety týkající se A týmu v jarní části. Nejužitečnějším hráčem se z velkou převahou hlasů stal brankář Bárta. Nejlepším střelcem jarní části jste tipovali Láďu Šebka (který si skutečně připsal několik zásahů zejména z pokutových kopů), nicméně o nejvíce vstřelených branek se postaral stejný hráč jako na podzim a to Jirka Dmejchal. V závěru sezóny se na něj dotahoval druhý v pořadí Petr Vinš. A co se týče umístění našeho týmu v tabulce nejvíce hlasů získal tip do prvních pěti, nakonec to bylo těsně šesté místo.

Béčko odehrálo svůj poslední zápas této sezóny v Pojbukách, který bohužel prohrálo 4:1. Za Sokol snižoval trenér A týmu Radek Jirmus.

 

 

13.6.2010

Áčko včera odehrálo svůj poslední domácí zápas v této sezóně, a sokolské fanoušky rozhodně nezklamalo. Branky Vinše a Šedivého rozhodly o tom, že tři body zůstaly doma a SK Zliv odjela s prázdnou.

Žáci dnes uzavírali sezónu 2009/2010 na domácím hřišti a zakončili ji parádně! Mladší přestříleli své soupeře z Chotovin 3:1, starší přidali ještě jeden a zvítězili tak 4:1. Výborné výsledky kluci!

Dorostu se nepovedl ani poslední zápas velmi nešťastné sezóny a prohrál doma 0:4 se Suchdolem, v tabulce tak skončil poslední.

Béčku se dnes bohužel nepodařilo střelecky se prosadit proti FK Tábor B a prohrálo vysoko 0:6.

 

EXHIBIČNÍ UTKÁNÍ

Dne 19.6.2010 v 15:00 se uskuteční na hřišti Sokola Sezimovo Ústí exhibiční utkání k oslavě 50. narozenin bývalého trenéra A mužstva Z. Machoně! Utkají se zde mužstva MACHOŇ TEAM NEHODA SPORT versus DREAM TEAM L.ŠEBKA ml.!

V sestavě oslavence se sejdou kamarádi a někteří bývalí ligoví hráči!

 

Předběžná nominace Machoň teamu:

Machoň st., Machoň  ml., Nehoda nejst., Nehoda ml., Nehoda nejm., Jan Berger, Víger, Nevrlý, Mašek, Klimeš, Mixa, Gulajev, Hunal a jiní!!!

Nominace L.Šebka ml.:

Křemen, Löffler st., Šebek st., Kutner nejst., Lidral, Doubek, Šebek L.ml., Sedlák st., Sedlák ml., Hodoušek T., Dokoupil, Pěcha, Dvořáček, Jelínek, Olah, Pufr P., Pufr M.!!!

 

6.6.2010

Tento víkend vyrazily sokolské týmy bojovat na hřiště soupeřů. Žáci zamířili do Bechyně, kde starší porazili domácí 2:0 a mladší i přes dobrý výkon v druhém poločase prohráli 1:5.

Dorost prohrál v Kunžaku vysoko 2:6. Za Sokol dvakrát snižoval Doubek a přehoupl se tak přes hranici dvaceti vstřelených gólů za sezónu!

Áčko se bohužel střelecky neprosadilo v Lišově a zápas pro ně skončil prohrou 0:2.

Naopak béčku se venku velmi dařilo. S 1. FC Janev Tábor prohrávalo sice už 0:2, ale přesně podle hesla "dohnat a předehnat" nakonec získalo zápas ve svůj prospěch výsledkem 3:2.

 

30.5.2010

Béčko doma remízovalo 2:2 s dražickým B. Za Sokol se mezi gólové střelce zapsali Černý z penalty a Pekárek.

Na branky velmi bohatý zápas se odehrával včera mezi ženami  Bohemie Tábor a týmem z Koloděje. Poločasový výsledek 7:0 byl po přestávce ještě vylepšen na dvouciferné číslo 10:0!

 

29.5.2010

Áčko dnes za řekou měřilo síly se soběslavskou Rašelinou. Několik minut po začátku zápasu měl stoprocentní šanci hostující tým, když se mu kombinací podařilo překonat pravou část zálohy i obrany, a nabíhajícího útočníka marně stíhal stoper Löffler. Naštěstí sokolský brankář Pípal vystoupil proti soupeři, čímž mu velmi zúžil úhel střely, jeho pokus vyrazil a následná dorážka už skončila na vnější tyči. Druhá šance změnit skóre byla znovu na soběslavských kopačkách. Rána ze šestnáctky však skončila několik metrů nad břevnem. A pak se ke slovu dostal Sokol. K odraženému míči se dostal Martínek a vybídl ke skórování kapitána Šimáka, který se nemýlil. Další šance se vyskytla po rohovém kopu v podání Ládi Šebka (signál, který slavil úspěch na podzim v Olešníku), míč sice propadl za bránící hráče až na zadní tyč, kde ale bohužel nikdo v červenobílém nestál. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 1:0 pro Sokol. V druhé půli ale Soběslav dokázala gólově zúročit svůj pohyb a tlak na soupeřově polovině. Při vyrovnávací brance Sokol přestal hrát domnívajíc se, že soupeř je v offsidu. Praporek pomezního ale zůstal dole a tak soběslavský útočník neměl problém překonat osamoceného Pípala. Sokol se dostával do šancí zejména pozemními centry, na jejichž konci ale bohužel často nikdo nebyl. V 86. minutě soběslavský záložník zatáhl míč po pravé straně a odcentroval do vápna, míč proletěl až na zadní tyč a Pípal byl z blízka překonán. Skóre zápasu se pak měnilo ještě v nastavení. Sokol se pokoušel zbavit soupeřova tlaku před bránou odkopem, který bohužel trefil pouze hráče v modrém dresu, ten míč vrátil zpátky do šestnáctky a Soběslav skórovala potřetí.

Dorostu se podařilo získat důležité tři body v domácím zápase s FC Chýnov za vítězství 3:1.

 

26.5.2010

Změna v rozpisu béčka. Poslední utkání v Pojbukách se nehraje 20.6. ale o den dříve, tj. 19.6. od 16,00 hodin.

 

24.5.2010

Béčko včera podvečer vrátilo podzimní prohru mužstvu z Roudné i s úroky a porazilo jej 5:1. O branky se podělili Kadlec, Zeman, Černý, Jelínek a Dmejchal.

 

23.5.2010

Žáci dnes doma hostili soupeře z Nové Bystřice. A zatímco starším se podařilo nasázet šest gólů a žádný nedostat, mladším se i přes výborný výkon nepodařilo rozvlnit soupeřovu síť, ale naopak v závěru dvakrát inkasovali.

 

22.5.2010

Áčku se podařilo přivést první jarní body z venku a to hned 3 za vítězství 2:1 v Dřítni. O oba sokolské góly se postaral Petr Vinš. Sokolíci se tak vrátili do první pětky. Do konce soutěže je ve hře ještě dvanáct bodů a při pohledu na tabulku je jasné, že drama z minulého roku letos nehrozí. Sokol si zajistil, že bude hrát minimálně I.A i v příští sezóně. Výborně pánové!

Dorostu se bohužel tolik nedařilo a prohrál v Lomnici 0:2.

 

16.5.2010

Ani holkám se dnes nedařilo a prohrály s hráčkami Kaplice 0:3.

 

15.5.2010

Obě okresní derby proti Veselí se nám dnes nevyvedla. Nejprve dopoledne prohrál dorost 2:4. Dvě branky vsítil Doubek. Odpoledne pak áčko nestačilo na Veselské hráče a prohrálo 1:3. Branka Sokola opět Doubek.

 

10.5.2010

Staří páni Sokola dnes na Míráku porazili Duklu Tábor 5:1, dvě branky vsítil Kutner, po jedné přidali Šimák, Feik a Zeman.

 

9.5.2010

Žáci dnes dopoledne hostili rezervu Jindřichova Hradce, starší žáci podlehli 0:2, mladší 0:1.

Odpoledne přivítaly na odlehčováku ženy Bohemie hráčky z Protivína. Hattrickem Pěchové a dvěma brankami Doubkové vyhrály 5:0.

V podvečer pak naše béčko hostilo rezervu Veselí a v prvním poločase prohrávalo 0:1. Ještě do poločasu proměnil penaltu, za faul na Vinše Černý, a protože v druhém poločase branka již nepadla, rozešli se oba mančafty smírně 1:1.

 

8.5.2010

Áčku se bohužel ani ze třetího zápasu venku nepodařilo přivést body. V Chlumu u Třeboně prohrál s tamní Jiskrou 1:3. Za Sokol snižoval z penalty Láďa Šebek.

Ani dorostu se dnes nedařilo, i když proti FK Tábor B vedli brankami Doubka a Skopce 2:0, nakonec prohráli 2:4.

 

7.5.2010

POZOR ZMĚNA

ZÁPAS CHLUM - SOKOL SE HRAJE V SOBOTU V 10.00 SRAZ U BILÍKA V 6.55 ODJEZD 7.00.

Informace pro fanoušky: Odjezd autobusu do Chlumu je v 7:00 od Bilíků, dejte si to prosím mezi sebou vědět.

 

2.5.2010

Zápas béčka v Malšicích skončil stejným výsledkem jako u včerejšího zápasu áčka a dnešního šlágru Gambrinus ligy: Baník - Sparta, tudíž 1:1.

Po bezbrankovém poločase se vyplatil trenérský tah. Náš brankář Pípal netradičně v útoku po vystřídání kopal přímý kop, k odraženému míči se dostal střelec Feik a otevřel skóre. Když už se zdálo, že odvezeme z Malšic všechny tři body, soupeř využil závěrečný tlak a už snad v nastaveném čase se dostal k odraženému míči malšický hráč a střelou ke vzdálenější tyči srovnal skóre.

2.5.2010

Prvomájový zápas áčka proti Hrdějovicím skončil remízou 1:1. Začátek zápasu patřil hostům, ale pak se začali prosazovat naši borci a to bylo korunováno gólem na 1:0, když Šebek poslal přízemní přihrávku z přímého kopu do vápna, míč minuli Dmejchal a Pavelka, ale vzadu nabíhající Löffler již míč dostal za záda gólmana Spěváka.

Druhý poločas se nesl v nervózním duchu, což vedlo k sérii žlutých karet na obou stranách. Hosté se v tomto napětí orientovali lépe a začali zlobit. První šanci hostů Pípal ještě zlikvidoval, na střelu hostujícího kapitána Tomky zpoza vápna pod břevno byl krátký. V závěru utkání diváci ještě viděli šanci na skorigování výsledku na obou stranách, branky se však již nedočkali.

 

Dorost včera dopoledne ve Slavonicích opět vyhořel na neproměňování brankových příležitostí a prohrál 0:2.

26.4.2010

První utkání nové sezóny, již pod novým názvem Sokol Sezimovo Ústí odehráli staří páni v Mladé Vožici. Bohužel v utkání museli podlehnout silnému, i když "malinko" nervóznímu soupeři, 1:4. Jedinou branku Sokola vsítil Doubek.

25.4.2010

Žáci a áčko dnes utrpělo porážku, vyhrálo pouze béčko.

Žáci dopoledne hostili hráče z Veselí a oba naše týmy prohrály. Starší žáci 0:1, mladší 1:2. Odpoledne hráči áčka prohráli 0:2 v Dačicích a klesli na třetí příčku. Béčko jediné zvítězilo a to v poměru 2:0, první branku dal hlavou Feik a druhou dal z penalty Černý.

24.4.2010

Dorost dnes doma proti Bernarticím spálil příliš mnoho slibných šancí a také právě proto prohrál 1:2. Za Sokol se trefil Gužík.

Ženy Bohemky si přivezly ze zápasu v Kolodějích 3 body za výhru 7:0. Pět branek vsítila Pěchová a po jedné přidaly Doubková a Smržová.

18.4.2010

Dnes odpoledne hrály na odlehčováku ženy Bohemie Tábor a hostily hráčky z Borovan. Do vedení se dostali domácí z pokutového kopu, za faul na Pěchovou. Samotná postižená penaltu nestandartním způsobem proměnila. Hostující hráčky ovšem do poločasu taky z penalty srovnaly. Ve druhé půli ale tři body pro domácí hráčky zajistila hlavou Doubková.

Béčko z Bechyně přiváží pouze bod za bezbrankovou remízu.

17.4.2010

Dnešek byl pro náš klub vcelku úspěšný. Dorost odpoledne získal první tři jarní body, když v Čekanicích porazil Meteor Tábor 5:2. První dvě branky vsítil Chaloupka, další gól dal Mařík. Pak si domácí přidali jednu vlastní branku. Zápas se ještě zdramatizoval, do poločasu domácí během několika minut snížili na 4:2. Na konci utkání pak zajistil pojistku Skopec.

Áčko dnes v podvečer potvrdilo své druhé místo v tabulce výhrou nad Čt. Dvory 3:1. Nejprve v 19. minutě pěknou přihrávku hostujícího Bohdala zužitkoval Dmejchal, pak v 34. minutě po centru Šebka do vápna přidal Dmejchal druhou branku. Ve druhém poločase mohli Sokolíci náskok zvýšit, ale přišel trest. V 78. minutě byl po faulu před vápnem vyloučen Sedlák a hostující Trnka z přímého kopu snížil na 2:1. Vítěznou pojistku zajistil v 82.minutě Šebek.

13.4.2010

Upozornění pro starší žáky: Vybírají se příspěvky 800 Kč plus 200 Kč na dokopnou.

 

11.4.2010

Žáci dnes v prvním domácím zápasu jarní části soutěže hostili soupeře ze Spartaku Sezimovo Ústí. Starším se podařilo přestřílet hosty v utkání bohatém na branky 4:3 a připsat si tak první jarní body. Mladší bohužel i přes výborný výkon nedokázali vstřelit gól a prohráli 0:1. Obě družstva si podanými výkony vysloužili pochvalu od svých trenérů.

Béčko také dnes zahajovalo druhou část sezóny a to doma na odlehčováku. Soupeři z Choustníku podlehlo 2:3. Za Sokol se střelecky prosadili Feik a Vinš.

10.4.2010

Áčko dnes odehrálo zápas 16. kola s FC ZVVZ B (Branice) na umělé trávě v Milevsku. Po chybě v rozehrávce prohrávalo už ve druhé minutě utkání 0:1. V sedmnácté minutě měl Sokol šanci vyrovnat skóre po centru Šebka a hlavičce Kadlece, tu ale zneškodnil brankář domácích. Naopak Branice se po půlhodině hry prosadili střelou z cca 30 metrů a do kabin se tedy šlo v polovině zápasu za stavu 2:0 pro domácí. Po přestávce měli braničtí šanci zlepšit dosavadní výsledek z breakové situace, Bárta ale jejich pokus vyrazil na roh. Po hodině hry přišel Sokol vyloučením Pavelky o jednoho ze stoperů a dohrával tedy zápas o deseti.  Branice využili odraženého míče z nastřelené tyče a zvyšují na 3:0. Po faulu na Dmejchala dostává Sokol šanci na "čestný" gól a to proměněným pokutovým kopem v podání Ládi Šebka. Konečné skóre zápasu bylo  tedy 3:1 pro Branice. Děkuji moc za informace o zápase "online" zdroji na našem fóru..

 

10.4.2010

Dnes dopoledne se na odlehčováku hrálo velmi zajímavé utkání prvního z posledním. Dorost Sokola hostil při svém prvním jarním domácím utkání lídra tabulky z Dačic. Do šaten o poločase šli smutnější domácí, když dostali gól v poslední minutě. Po čtvrthodině hry ale srovnal krásnou střelou z dálky Gužík. Poté přišla série gólových šancí na obou stranách, ale skóre již se neměnilo a utkání tak skončilo spravedlivou remízou 1:1.

 

7.4.2010

POZOR ZMĚNA

Zápas 16. kola I.A tř. sk.B mužů FC ZVVZ B (BRANICE) vs. Sokol Sezimovo Ústí se odehraje v sobotu 10.4.2010 od 16:30 na umělce v Milevsku.

 

4.4.2010

Áčko dnes zahájilo jarní část soutěže domácím zápasem s SK Novosedly nad Nežárkou, ve kterém hosty jasně přehrálo. V prvním poločasu viděli diváci hned čtyři branky. Hosté načali skóre zápasu, pak ale začal úřadovat Sokol. Dvěma brankami se zapsal do poločasového výsledku Jirka Dmejchal, třetí gól přidal kapitán Honza Šimák.  Po přestávce měl soupeř šanci upravit výsledek z pokutového kopu, Bárta ho ale skvěle vychytal. A tak na konečných 4:1 pro Sokol zvyšoval svojí třetí brankou v zápase Jirka Dmejchal.

 

31.3.2010

POZOR ZMĚNA

Zápas 15. kola I.A tř. sk.B mužů Sokol Sezimovo Ústí vs. SK Novosedly nad Nežárkou se odehraje v neděli 4.4.2010 od 16:30 na hřišti za řekou!

 

28.3.2010

Béčko dnes odjelo do Lomu změřit síly s tamním Sokolem v utkání v rámci jarní přípravy. Bohužel výsledek zápasu 3:1 hovořil pro domácí. Za Sokol SÚ snižoval Jirka Dmejchal.

 

28.3.2010

Áčko včera odehrálo poslední z přípravných zápasů před jarní částí soutěže. Se soupeřem z Borotína se rozešlo smírně 2:2 po poločasovém vedení Sokola 2:0, které mu zařídil dvěma góly Kuba Kadlec.

 

23.3.2010

V neděli 28.3. od 15:00 hodin hraje béčko přípravné utkání v Lomu. Odjezd od Bilíka je stanoven na 14:15 hod.

 

23.3.2010

POZOR ZMĚNA

Zápas dorostu, který se měl hrát tuto neděli ve Velenicích byl z popudu domácího klubu přeložen na velikonoční pondělí, podrobnosti po vyjádření z STK.

19.3.2010

POZOR ZMĚNA

Zápas béčka proti Větrovům se odehraje v neděli 21.3. od 16:30 v Malšicích na odlehčováku. Sraz v 15:30 u Bilíka. V případě výrazně zhoršeného počasí by se zápas zrušil, sledujte fórum.

12.3.2010

POZOR ZMĚNA

Zápas 15. kola I.A tř. mužů č.A2B1501 Sokol Sezimovo Ústí vs. SK Novosedly nad Nežárkou se odehraje v neděli 4.4.2010 od 16:30, hřiště UMT Tábor Kvapilova ul. (z důvodu nepříznivého počasí je domácí hřiště nezpůsobilé).

14.3.2010

V neděli 14.3.2010 od 10:00 se v klubovně na hřišti koná výroční členská schůze (dle stanov TJ je volební). Kandidáti do výboru se mohou přihlásit pouze písemnou formou na adresu klubu nebo na oficiální e-mailovou adresu sokolsu@seznam.cz. Případné dotazy směřujte k současnému výboru.

8.3.2010

Fotografie z turnaje starších žáků v Mladé Vožici - ZDE!

 

3.3.2010

Info o přestupech a hostování: Z FK Spartak MAS Sezimovo Ústí k nám přestupuje Lukáš Návara, opačným směrem přestupuje Lukáš Krutek (dorost).

3.3.2010

Info pro béčko - Přípravné zápasy:

20.3. od 15:00 Sokol S. Ústí "B": Větrovy, hřiště: odlehčovák

28.3. od 15:00 Sokol Lom : Sokol S. Ústí "B", hřiště: Lom

pozn.: sledujte web, kvůli počasí mohou nastat změny       

27.2.2010

    Starší žáci přivezli pohár a medaile za první místo, když s přehledem vyhráli turnaj v Mladé Vožici.

1. Sokol Sez. Ústí  15b
2. Mladá Vožice 11b
3. Bechyně 10b
Sokol-Meteor 3:1 Sokol-Jistebnice 3:0
Sokol-Ml.Vožice 2:1 Sokol-Bechyně 3:4
Sokol-Chýnov 4:1 Sokol-Větrovy 3:1
Střelci: Nemrava 5x, Vančata 4x, Kuldan 4x, Cmunt 3x, Vomlela 1x, Mašek 1x

26.2.2010

Info o přestupech a hostování: Sokol Sezimovo Ústí získal staronovou posilu, z FC Chýnov přichází Ladislav Dostál na půlroční hostování s opcí. Naopak tým opouští Jiří Švejda, který přestoupil do SK Ratibořské Hory.

20.2.2010

Mužům se dnes velmi povedlo jedno z přátelských utkání v rámci jarní přípravy. Na spartakovské umělce změřili síly s Planou nad Lužnicí. Poločasový výsledek byl 0:0, pak se ale sokolíci rozestříleli a uzavřeli skóre  zápasu na parádních 9:0. Mezi střelce se dvakrát zapsal Dostál, po jedné brance pak přidali Doubek M., Löffler, Šimák, Dokoupil, Kutner P., Kadlec a Funda.

 

Tréninkový plán pro muže na ÚNOR a BŘEZEN 2010

 

 Informace pro starší žáky

Turnaj Starších žáků v sobotu 16.01.2010 v Mladé Vožici. Odjezd nejpozději v 8:00 od Lužanky!! První zápas již od 9:00!  S sebou chrániče, sálovky.

 Informace pro starší žáky

Turnaj Starších žáků 12.12.2009 v Chotovinách. Sraz v 7:00 u Lužanky, odjezd nejpozději v 7:15 !!!! První zápas již v 8:00 !!!  Konec turnaje ve 14:00. S sebou chrániče, sálovky.

 

19.11.2009

Napsali o nás: Týdeník Táborsko - "Z líného kapra štikou I.A třídy" (pro zvětšení klikněte na miniaturu článku).

14.11.2009

Dorost bohužel ani jarní předehrávku s Mladou Vožicí nezvládl, a zápas, který vedl už 2:0, nakonec ztratil 2:3.

Áčko dnes předehrávalo jarní část doma s Olešníkem. Výsledek zápasu byl stejný jako minulý víkend 4:0, tentokrát ale "čtyřka" zdobila Sokolíky. V prvním poločase se střelecky prosadili Jirka Dmejchal a Ondra Martínků. Po přestávce skóre ještě vylepšili Láďa Dostál, a svým premiérovým gólem hrající trenér Radek Jirmus, po signálu, jehož je sám autorem. Sokol přezimuje na třetím místě I.A. třídy sk.B!! Skvělý výkon balvani! Díky moc za parádní fotbalový podzim a ať to na jaře šlape přinejmenším stejně dobře!

Návštěvníci našich webových stránek ukázali dobrou předvídací schopnost a důvěru v tým, když v anketě "Kde v tabulce bude Sokol SÚ po podzimní části?" získala nejvíce hlasů možnost "mezi prvními pěti". Jako nejlepšího střelce podzimu jste tipovali Jirku Dmejchala, který se v tabulce střelců dělí o první místo s Kubou Kadleců (oba si připsali shodně 6 zásahů). A jako nejužitečnějšího hráče podzimní části jste zvolili záložníka Láďu Šebka!

 

8.11.2009

Mladší žáci dnes po velmi dobrém výkonu podlehli v derby Spartaku Sez. Ústí 1:3. Za Sokol snižoval Procházka Jakub.

Starší žáci prohráli poslední zápas letošního roku vysoko 0:6 po poločase 0:3.

Béčko dnes dohrávalo doma zápas 9. kola s 1. FC Janev Tábor, který rozhodl gólem v první půli Vinš.

 

7.11.2009

Tento víkend je ve znamení posledních zápasů podzimní části sezóny 2009/2010.

Dorost dohrával se Suchdolem nad Lužnicí. Bohužel ani bojovný výkon týmu nepřinesl body a zápas skončil prohrou 1:3.

Áčko odjelo do Zlivy odehrát poslední zápas letošního roku na soupeřově hřišti. Rozhodnuto bylo víceméně už po prvním poločase, kdy Sokolíci prohrávali už 0:3. Konečný stav zápasu 0:4. Před předehrávkou jarní části obsadili "balvani" parádní třetí místo I.A. třídy sk.B!! A už nyní je jasné, že přezimují nejhůře na 6. místě.

 

1.11.2009

Mladší žáci v předposledním zápase podzimní části doma remízovali 2:2 se Suchdolem nad Lužnicí. Za Sokol skórovali Mikuláštík a Vrba.

Starší smolně prohráli vyrovnaný zápas 1:2, když si v první půli dali dva vlastní góly. Po přestávce se jim podařilo výsledek pouze upravit, ale na body to už bohužel nestačilo.

Domácí zápas béčka s SK ZD Pojbuky se rozhodl až ve druhém poločase, góly ale stříleli hosté a tak konečný výsledek je 0:2.

 

31.10.2009

Dorost prohrál domácí zápas s Kunžakem 3:4, přestože v poločase byl výsledek ještě vyrovnaný 1:1.

Pochvalme ale áčko, které si i přes několik zraněných hráčů základní sestavy, poradilo hladce s SK Lišov 2:0!

 

28.10.2009

Dorost dnes nebodoval v dohrávce odloženého zápasu třetího kola v Dačicích, výsledek zápasu 0:2.

 

24.10.2009

Starší žáci potvrdili vynikající formu a zaslouženě vyhráli venku se Sokolem Chotoviny 3:2. Za Sokol skórovali Nemrava, Hodas a Vomlela.

Áčko dnes odpoledne prohrálo v Soběslavi 1:4. Za Sokol snižoval Dostál.

Béčko dopadlo bohužel podobně. Prohrálo s FK Tábor B 1:5. Čestný sokolský gól vsítil Lengy.

Dorost nedokázal zužitkovat svojí střeleckou převahu v Chýnově a prohrál 0:1. Domácím ke třem bodům stačilo minimum šancí.

 

18.10.2009

Starší žáci se po dvou zápasech venku vrátili na domácí půdu a přivítali soupeře z Bechyně. Jednalo se velmi jednoznačnou záležitost! Už před přestávkou měli sokolíci pohodlné vedení 6:0. V druhém poločase výsledek ještě vylepšili a uzavřeli skóre zápasu na skvělých 10:0! Skupinové foto starších žáků naleznete zde!

Mladší žáci prohráli 1:3, nicméně za předvedený výkon si vysloužili i přes porážku pochvalu trenéra.

 

17.10.2009

Dorost dopoledne doma ztratil zápas, který po poločase vedl 2:0. Ve druhé půli se ale hostům z Lomnice nad Lužnicí podařil parádní obrat a zápas rozhodli ve svůj prospěch 4:2.

Áčko dnes hostilo soupeře z Dřítně. A byl to boj jak s terénem, na kterém se podepsalo nepříznivé počasí panující od minulého víkendu, tak s kombinací. Hře domácích chyběl řád, nebezpečnost ve standardních situacích a také střelecké štěstí. Nakonec doma získali bod za remízu 1:1. Komentář zde!

 

Sokolský web překročil hranici 100.000 návštěv. Děkujeme vám všem za podporu!

 

11.10.2009

Starší žáci opět potvrdili, že se umějí i venku střelecky prosadit a přivést si tři body. Po bezbrankovém prvním poločase v Dačicích se jim  po přestávce podařilo těžký zápas rozhodnout dvěmi trefami ve svůj prospěch. Výborně kluci!

Mladším žákům se bohužel v Dačicích nedařilo a prohráli 0:6.

 

10.10.2009

Áčko odehrálo osmé kolo na horké půdě Lokomotivy Veselí nad Lužnicí. V červnu zde Sokolíci, v posledním zápase sezóny, dokázali zvítězit 2:1 a udržet se tak v 1.A třídě. Tentokrát přijížděli jako leader tabulky. Ze zápasu, ve kterém se ani jednomu týmu nepodařilo rozvlnit soupeřovu síť, si přivážejí důležitý bod.

Dorost hrál dnes dopoledne také Veselí. Po prvním poločase prohrával 2:0. V druhé půli využil Sokol nepřesné rozehrávky domácích, zmatkujícího brankáře a obrany, a Doubek svým jedenáctým gólem snížil na 2:1. I když pak hosté byli aktivnější, srovnat se jim už nepodařilo.

Béčko hrálo podruhé za sebou venku. Tentokrát se vydalo do Dražic. Bohužel ani z toho utkání bohatého na góly, 5:1 pro Dražice, si nepřivezlo body.

 

4.10.2009

Dorost hrál v neděli s FK Tábor B na jeho hřišti. Bohužel se mu nepodařilo navázat na výsledky z posledních dvou kol a prohrál 3:7.

Béčko odjedlo do Roudné na zápas s tamním Dynamem, který prohrálo 1:2. Za Sokol snižoval  Feik hlavou po rohovém kopu.

 

3.10.2009

Dnešek byl až neuvěřitelně úspěšný pro sokolské barvy. Dopoledne získali mladší žáci v Nové Bystřici svoje první tři body v této sezóně za vítězství 1:0. Skvělá práce kluci!

Starší žáci porazili Jiskru Nová Bystřice 6:3 a začínají se pomalu ale jistě šplhat do nejvyšších pater tabulky.

A to nejlepší ze soboty nakonec! Áčko dnes hrálo doma s Chlumem u Třeboně a odehrával se zápas "prvního s posledním". Dovolím si tvrdit, že i ten největší skeptik by vsadil na sokolíky, tudíž otázka byla jen kolik tam toho spadne :-) A pánové nás nezklamali! Skóre zápasu 9:2. Díky moc za parádní fotbal! Komentář z utkání zde!

 

29.9.2009

Oficiální foto "A" týmu na podzimní část letošní sezóny včetně hráčských karet naleznete pod odkazem v levém menu nebo přímo zde! Byla vybrána jenom jedna fotografie z pěti pořízených. Všechny je naleznete pod odkazem na rajce.net.

U některých hráčů chybí údaje jako přezdívka, číslo dresu a pozice, na které nejčastěji hraje (v popisu fotografie označeno #). Budu ráda když mi pomůžete data doplnit. Můžete mi to poslat buď na kopy4@centrum.cz nebo tady na fórum. Díky moc...

 

28.9.2009

Na svatého Václava hrál dorost za řekou s Českými Velenicemi. Potvrdil formu  z víkendu a znovu na domácí půdě s přehledem vyhrál, tentokrát 3:1.

 

27.9.2009

Tak to vypadá, že tenhle víkend přeje sokolským barvám. Starší žáci dnes hostili soupeře z Kunžaku a znovu prokázali, že umějí dávat góly. Z utkání bohatého na branky si připsali tři body za vítězství 5:3.

Béčko hrálo nerozhodně 1:1 s FK Meteor Tábor B. Za Sokol skóroval z penalty Černý.

 

26.9.2009

Po rozpačitých výsledcích dorostu ze začátku letošní sezóny, kde z pěti odehraných kol si připsali jediný bod, se jim dnes povedl parádní kousek. Obrat o 180° a jednoznačná záležitost. Na hřišti za řekou rozstříleli Sokol ze Slavonic 10:0. Střelecky se prosadili: Doubek 4x, Mařík a Chaloupka 2x, Gužík a Kutner 1x. Gratulace pánové!

Áčko se rychle oklepalo z domácí porážky z minulého víkendu a veze z Hrdějovic tři body za výhru 1:0. Rozhodující gól vsítil Kuba Kadlec ve druhém poločase. Vzhledem k tomu, že Olešník pouze remízoval v Chlumu u Třeboně  patří čelo tabulky stále jenom Sokolíkům!

 

20.9.2009

Béčko dnes odpoledne jelo do Veselí nad Lužnicí změřit síly s Lokomotivou B. Výsledek utkání 0:1. Za Sokol skóroval už v prvním poločase z přímého kopu Petr Šedivý.

Dorost prohrál v Bernarticích s tamním Sokolem 3:5. Za ten "sezimácký" Sokol snižovali Doubek, Verešpej a Aleš Kutner.

 

19.9.2009

Starší žáci dnes dopoledne deklasovali soupeře z Jindřichova Hradce a to na jeho hřišti. Podařilo se jim nastřílet neuvěřitelných devět gólů a přitom ještě udržet na své straně čisté konto. Devět branek si mezi sebe spravedlivě hattrickem rozdělili tři střelci Hodas, Vančata a Nemrava. Gratulujeme kluci k parádnímu výkonu!

Áčko dnes doma bohužel prohrálo s Dačicemi 0:3, když po prvním poločase, plným nepřesností na obou stranách, bylo skóre ještě 0:0. Do druhé půle nastoupili sokolíci s vůlí zápas rozhodnout, ale příliš se jim nedařilo ve hře dopředu, naopak soupeřovi útočníci se nebezpečně dostávali za naší obranu a z těchto situací také nakonec gólově těžili. Komentář a fotografie z utkání zde!

 

13.9.2009

Mladší žáci dnes prohráli doma s FC Chýnov 0:5. Zatím tedy stále  čekají na první bod do letošní tabulky.

Starší žáci si naopak na domácí půdě hladce poradili se soupeřem z Chýnova a připsali si první tři body za výhru 2:0.

Béčko dnes odpoledne hrálo také doma, a to s malšickým béčkem. Výsledek 2:1 byl potěšující pro sokolský tým a fanoušky.

 

12.9.2009

V časných ranních hodinách odjelo sokolské áčko do Českých Budějovic měřit síly s dosavadním lídrem podzimní části SK Čtyři Dvory. V tabulce je zatím dělil jeden bod, a tak by se dalo říct, že šlo o prestižní utkání a za určitých okolností i o čelo tabulky. Poločasový výsledek 0:0 potvrzoval vyrovnanou formu obou celků na začátku letošní sezóny. Ve druhé půli za Sokol skóroval Jirka Dmejchal a balvani si vezou domů tři body!

Dorost si dnes připsal první bod v letošní sezóně za domácí remízu 2:2 s FK Meteor Tábor.

 

9.9.2009

GRATULACE!!

Láďovi a Kristýně Šebkovým se včera před půlnocí narodila holčička Vanessa. Přejeme jí do života hodně zdraví, štěstí, ať vám roste jako z vody a přinese spoustu radosti :-)

 

6.9.2009

Mladší žáci prohráli na hřišti Lokomotivy Veselí nad Lužnicí 1:3. Starší žáci dopadli podobně, podařilo se jim sice vstřelit o jeden gól víc, ale ani to nestačilo, prohráli 2:3. Ani béčko bohužel nepřivezlo žádný bod z Chotovin, kde prohrálo těsně 0:1 gólem z pokutového kopu.

 

5.9.2009

Áčko dnes získalo doma tři body za velmi pěkný a na góly bohatý fotbalový výkon. Přestřílelo FC ZVVZ B (Milevsko) 5:2. Více o zápasu zde!.

Dorost měl hrát od 10h v Dačicích, ale pro poruchu autobusu k zápasu bohužel vůbec neodcestoval.

 

4.9.2009

Tak se s vámi musím na delší dobu opět rozloučit. Přeju všem funkcionářům a trenérům pevné nervy, hráčům hodně úspěchu ve svých výkonech a co nejméně zranění a všem mančaftům co nejlepší výsledky a umístění ve svých skupinách.

Budu s vámi na spojení přes email (možná i přes icq), výsledky se budu snažit také nějak zjistit :-) Nicméně, pokud by jste potřebovali na stránky něco nutně vložit, kontaktujte osobně nebo mailem Hanku Kopeckou (kopy4@centrum.cz), která se stává dalším webmasterem našich klubových stránek (za její pomoc ji moc děkuji.)

Takže hodně zdaru, Balvani a Sokolíci!!!

 

1.9.2009

Přidány fotky do fotogalerie ze soustředění žáků - zde.

 

30.8.2009

Áčko včera inkasovalo v Novosedlech první dvě branky v soutěži a protože žádnou nedalo, muselo se smířit s prohrou 0:2.

Béčko dnes podvečer porazilo béčko Bechyně 3:1, dvěmi brankami Petra Kutnera a jednou Černého.

Dorost odpoledne přestože vedl 2:0 brankami Střelky a Doubka nakonec prohrál doma se Sepekovem 2:5.

 

28.8.2009

Webové stránky rozšířené o tipovací a hlasovací ankety. Zatím se otázky týkají pouze "A" týmu a jeho hráčů. Není problém nabídku rozšířit i na další úrovně (muži "B", dorost, starší a mladší žáci atd.) Vstup přes horní nabídkovou lištu.

 

23.8.2009

Informace pro staré pány. Ve dnech 8.-9.10. se koná "nevinné vinné" soustředění starých pánů ve vinných sklípcích ve vesnici Šakvice. Podrobnosti dodá Milda Kutner osobně, zřejmě na nejbližším mistrovském utkání starých pánů.

 

23.8.2009

Dorost prohrál v Mladé Vožici vysoko 2:7

 

22.8.2009

Áčko porazilo Olešník 3:0, brankami Dmejchala, Šebka a Dostála, béčko prohrálo v Choustníku 0:2.

 

21.8.2009

Přidány fotky žáků ze soustředění z Mozolova - zde!

 

21.8.2009

Parádní vstup do sezóny se povedl áčku Sokola. V sobotu hostili hráče Lokomotivy ČB a porazili je 2:0. Branky vsítili Dmejchal a Šebek (z penalty). Více zde!

Tuto sobotu jedou naši borci na horkou půdu do Olešníku, odkud se nám ještě nepodařilo přivézt ani bod. Podaří se to zítra? Odjezd autobusu i pro "fans" je v 15 hodin.

Béčko čeká v sobotu první mistrovský zápas v Choustníku od 17:00 hodin a dorost hraje prví mistrák v neděli od 10:00 hodin v Mladé Vožici.

 

12.8.2009

Do složky Žáci - soustředění 2009 vložené tři fotografie.

 

10.8.2009

Po vítězství na turnaji v Sepekově přišla pro náš "A" tým studená sprcha. V pohárovém utkání v Božeticích podlehli domácím 1:2. Za Sokol se trefil Dmejchal.

Za to se včera dařilo béčku. V přípravném utkání, kdy hostili Větrovy, sice po poločase prohrávali 0:1, aby konečný výsledek, pro béčko již tradičně hokejově, skončil pro Sokol příznivě - 5:3. Hattrick si připsal Šimák a po jedné brance přidali Petr Kutner a Lengy.

Zpráva a výsledky ze soustředění žáků jsou na fóru. Fotky budou přidány v nejbližším termínu.

 

3.8.2009

Plánované přátelské utkání proti "Vodníkům", které se mělo hrát ve středu se ruší!!!

 

3.8.2009

Áčko v sobotu vyhrálo turnaj v Sedleci, když v prvním zápase porazili Maršovice 4:1 a ve finále porazili i domácí Sedlec-Prčice 4:2. Blahopřejeme!!!

Béčko naopak prohrálo v Roudné hokejovým výsledkem 3:9.

 

27.7.2009

Áčko včera v podvečer v přátelském utkání brankami Kadlece a Šimka porazili Záhoří 2:0.

 

26.7.2009

Přidána fotografie k starým pánům, před utkáním se slovenským týmem Kamenica - Dubovica - zde!, kterou mi poslal Jozef Košč.

Kdo bude mít zájem o CD s dalšími fotkami (cca 20) z tohoto utkání, ať si o něj napíše na mail: kosc@volny.cz

 

23.7.2009

Pozor změny u áčka:

V Záhoří se hraje až od 17:00 hodin. Odjezd auty je stanoven na 15:20 hodin od Bilíka.

Po rozlosování hrajeme první zápas na turnaji v Sedleci dne 1.8.09 od 14:30 hodin. Sraz tam 13:30 hodin. Odjezd od Bilíka ve 12:00 hodin.

 

21.7.2009

Na Spartaku hraje áčko zítra v 18:30 hodin, v Záhoří hrají 26.7. od 17:00 hodin, odjezd auty bude ještě upřesněn. Pohárové utkání v Božeticích začíná 8.8. od 17:00 hodin.

Béčko hraje přípravné zápasy v Roudné 2.8. od 17:00 hodin, pak doma 9.8. od 18:30 hodin s Větrovy a 15.8. od 17:00 hodin v Želči.

 

13.7.2009

Oprava termínu prvního pohárového utkání áčka: v Božeticích se hraje 8.8. od 17:00 hodin. Odjezd je stanoven na 15:00 hodin.

 

9.7.2009

Přidán rozpis béčka. Dále je dojednán přátelský zápas béčka v Želči dne 15.8., předběžně od 16:00 hodin.

 

8.7.2009

Letní příprava mužů:

19.7. Malšice - Sokol, 17:00 hod. v Malšicích, odjezd 15:50 hod. od Bilíka.

22.7. Spartak B - Sokol, 18:30 hod. na Soukeníku (sraz 17:45 hod.).

26.7. Záhoří - Sokol, 16:00 v Záhoří, odjezd 14:20 hod. od Bilíka.

1.8. turnaj Sedlec-Prčice, první zápas v 13:00 hod., odjezd bude upřesněn.

2.8.  pohárové utkání v Božeticích, začátek a odjezd bude upřesněn.

8.8. soupeř v jednání - hřiště Sokol.

 

6.7.2009

Přidána statistika odehraných zápasů a minut hráčů béčka v této sezóně, kterou vypracoval Pepa Vošta. Najdete ji zde!

 

4.7.2009

Byla již také rozlosována nová soutěž, muži a dorost jsou již v rozpise. Přidáni i žáci. Dále přidáno foto starších žáků - zde!

 

4.7.2009

Kromě zmiňovaného turnaje se muži přihlásili i do Českého poháru KFS Jihočeského kraje. V prvním kole, které je naplánováno na 2.8. hrají v Božeticích. Pokud postoupí, přivítají ve druhém kole (19.8.) Kunžak.

 

4.7.2009

První srpnový den se zúčastňují naší muži memoriálu Františka Hájka. Turnaj pořádá TJ Sedlec - Prčice a kromě domácích a našich hráčů se jej zúčastní i týmy z Olbramovic a Maršovic. Plakát - zde!

 

27.6.2009

Dnes přivítali staří páni FC Bilík hosty ze Slovenska, z týmu Old Boys Kamenica - Dubovica a zápas skončil remízou 5:5. Za domácí  skórovali Pěcha a Kadlec dvakrát a jednu branku přidal Zeman. Za hosty ze Slovenska skóroval dvakrát Lukáš Andraščík, po jedné přidali Gladiš, Foremba a Rozkoš. A protože i penalty skončily remízou, muselo se rozhodnout o výsledku u baru. Podle mých informací i tam skončil výsledek nerozhodně, tak byla obě mužstva s výsledkem spokojená. Děkujeme organizátorům akce o skvělou atmosféru a hostům ze Slovenska za účast.

 

23.6.2009

Zároveň s dokopnou týmů áčka a béčka v sobotu proběhne mezistátní utkání starých pánů FC Bilík s týmem ze Slovenska. Přijede tým z Prešovska (Kamenica - Dubovica), kde předloni staří páni prožili mnoho skvělých chvil. Zápas začne od 15,00 hodin. Zveme příznivce "Paďouského" fotbalu k podpoře našeho týmu!!!

 

23.6.2009

Poslední mistrovské utkání před letní pauzou hráli staří páni v Chotovinách. Přehráli soupeře 6:2, dvěmi brankami Heřmánka a po jedné Kutnera, Pěchy, Zemana a  Raka.

 

21.6.2009

Áčko se včera zachránilo v I.A třídě výhrou 2:1 ve Veselí. Branky vsítili Martínek a Mikšík.

Béčko dnes v derniéře porazilo domácí Choustník brankou Černého 1:0 a končí v soutěži na čtvrtém místě.

Oběma týmům gratulujeme!!!

 

19.6.2009

Včera hostili staří páni FC Bilík hráče FC Lípa. Dvakrát dotahovali náskok soupeře, aby po brankách domácích Kutnera a Feika skončilo utkání 2:2.

 

16.6.2009

Vzkaz pro mladší žáky:

Letní příprava mladších žáků začíná 17.8.2009 v 16,30 hod. na hřišti Sokola, soustředění 24.-28. 8. 2009. Další info postupně.

 

15.6.2009

Áčko hraje veledůležitý zápas o záchranu v soutěži, na příkaz z krajského svazu, v sobotu ve Veselí již od 10,30 hodin. Odjezd do Veselí je stanoven na 9,00 hodin. Počty jsou jasné. Pokud vyhrajeme, máme klid. V případě bodové ztráty budeme čekat na výsledky Malšic, které hostí Olešník a Bechyně, která hraje v Dřítni. Takže Sokolíci, máte to ve svých rukou! Držíme vám palce!

 

15.6.2009

Protože dorostenci Meteoru prohráli ve Veselí 0:3, konečné umístění našich dorostenců je tedy 11. místo s 20 body. Nejlepším střelcem dorostu (vlastně i Sokola v sezóně 2008/2009) se stal Doubek s 22 trefami.

Dorostenci, první trénink je stanoven na 14.7. od 18,00 hodin na umělce dole na Sojčáku. Žádáme i končící žáky o účast na tomto tréninku a domluvení si dalších věcí.

 

14.6.2009

Áčko včera podvečer porazilo Lišov 4:0, brankami Mikšíka, Martínka, Kadlece a Šebka z penalty a protože Malšice s Lokotkou ČB prohráli, mají Sokolíci svůj osud do posledního kola ve svých rukou. V9ce zde.

Béčko prohrálo v Dražicích s místní rezervou 0:4. Dorost se zachránil domácí výhrou 6:1 proti Kunžaku. Dvě branky vsítili Aganj a Doubek, po jedné přidali D.Vobinuška a Mrzena z penalty.

Starší žáci dnes v posledním koloe remízovali s Břilicí 1:1 (branka Hodas) a to jim k druhému místu stačilo. Blahopřejeme!!! Mladší žáci zvítězili 7:0 a končí tak soutěž na osmém místě.

 

13.6.2009

Vzkaz pro starší žáky:

Letní příprava dorostu začíná již 14.7. od 18,00 hodin, dole na umělce na Sojčáku. Nutná účast i vycházejících žáků!!!

 

12.6.2009

Vzkaz pro starší žáky:

* Upřesněny ceny na letní soustředění - zde.

*Tréninky na novou sezónu pro ročníky 1995, 1996 začínají od pondělí 27.7.2009 , sraz na hřišti.

 

12.6.2009

Béčko Sokola dnes v dohrávce veze tři body z Tučap, kde porazili místní rezervu 2:0. O branky se podělili Matějka a Petr Kutner.

 

11.6.2009

Tak jsem zase zpátky :-) Všiml jsem si, že se nám vydařil slavnostní víkend, teda myslím aspoň výsledkově, když vyhrála všechna naše družstva, i ženy. Tak jdu doplnit výsledky a tabulky...

 

 

Archív zpráv červen 2008 až září 2009

 

Archív zpráv leden až červen 2008

 

Archív zpráv červenec až prosinec 2007

 

Archív zpráv leden až červen 2007

 

Archív zpráv červenec až prosinec 2006

 

Archív zpráv duben až červen 2006

 

Archív zpráv leden až březen 2006

 

Archív zpráv říjen až prosinec 2005

 

Archív zpráv červenec až září 2005

 

Archív zpráv duben až červen 2005

 

Archív zpráv leden až březen 2005

 

Archív zpráv říjen až prosinec 2004

 

Archív zpráv červenec až září 2004

 

Archív zpráv duben až červen 2004