VÝSLEDKY 2002/2003:

Muži A    -    Muži B    -    Dorost    -    Žáci    -    Přípravky

 

Muži A (I.B třída sk. C) 2002/2003

 

1.kolo Sok. S. Ústí - Milevsko B 1:1 (0:1), Hedvik – Málek.

2.kolo Jistebnice - Sok. S. Ústí 3:1 (1:1), Peclinovský 3 – Hedvik.

3.kolo Sok. S. Ústí – Písek „B“ 1:2.

4.kolo Záhoří - Sok. S. Ústí 2:0 (0:0), Krejčiřík, Opava.

5.kolo Sok. S. ÚstíBožetice 3:1 (2:1), Funda, M. Sedlák, T.Hodoušek – Procházka.

6.kolo DříteňSok. S. Ústí 3:0 (2:0), Litvan 2, Štrejn.

7.kolo Sok. S. Ústí-Skály 1:1 (1:1), Matějka – Mádlovský.

8.kolo Bechyně – Sok. S. Ústí 2:1 (1:0), Sedlák, Mazanec – Šedivý.

9.kolo Sok. S. Ústí-Protivín B 1:1 (0:0), Funda – Křišťál.

10.kolo Sok. S. ÚstíMirotice 2:1 (1:1), Sedlák (11), Pufr – Suchánek.

11.kolo Sedlice-Sok. S. Ústí 2:1 (1:1), Míčka, O. Klíma - Sedlák, domácí Baloušek nedal penaltu, ČK 1:1.

12.kolo Sok. S. Ústí-Kestřany 3:0 (0:0), M. Sedlák, Mládek, M. Pufr.

13.kolo Bělčice-Sok. S. Ústí 2:0 (2:0), Zamrazil, Krejčí.

26.kolo Sok. S. Ústí - Bělčice 2:2 (1:2), Šubr, Dvořák - Krameš, Havelka, ČK (1:0) 65. Šedivý.

14.kolo Milevsko B - Sok. S. Ústí 2:2 (1:2), Himl 2 - Matějka 2, ČK 0:1 (75. Hodoušek).

15.kolo Sok. S. Ústí - Jistebnice 4:1 (1:1), Matějka, Šedivý, Jirků, Šubr - Šmejkal.

16.kolo Písek B - Sok. S. Ústí 3:0 (1:0), Hadrava, Šimek, Bína.

17.kolo Sok. S. Ústí - Záhoří 0:0

18.kolo Božetice - Sok. S. Ústí 1:3 (0:3), Vávrovský - Sedlák, Konvalinka, Funda.

19.kolo Sok. S. Ústí - Dříteň 1:0 (0:0), Mládek.

20.kolo Skály - Sok. S. Ústí 2:0 (1:0), Malkovský 2.

21.kolo Sok. S. Ústí - Bechyně 1:1 (0:1), M. Pufr - Čapek, domácí M. Sedlák nedal penaltu.
22.kolo Protivín B - Sok. S. Ústí 4:1 (1:0), Sládek 3, Reitinger - Mládek

23.kolo Mirotice - Sok. S. Ústí 2:1 (1:0) branka hostů: Pokorný.
24.kolo Sok. S. Ústí - Sedlice 4:1 (3:0), Mládek, Hodoušek, M. Dvořák, Funda - Klíma, ČK 0:1.
25.kolo Kestřany - Sok. S. Ústí 5:3 (4:2), Bednarčík, Pichlík 2, Keclík - Pokorný 2, Mládek, ČK 0:1 (Konvalinka)
 

 KONEČNÁ TABULKA SEZÓNY 2002/2003:

1. Bechyně 26 16 7 3 62 : 28 55
2. Písek B 26 13 3 10 38 : 38 42
3. Záhoří 26 12 4 10 45 : 31 40
4. Božetice 26 11 5 10 40 : 43 38
5. Dříteň 26 10 7 9 35 : 35 37
6. Milevsko B 26 9 9 8 30 : 32 36
7. Protivín B 26 9 7 10 46 : 41 34
8. Sedlice 26 9 7 10 36 : 40 34
9. Kestřany 26 10 4 12 42 : 49 34
10. Mirotice 26 9 6 11 32 : 41 33
11. Jistebnice 26 9 6 11 32 : 41 33
12. Bělčice 26 8 7 11 37 : 38 31
13. Skály 26 8 5 13 34 : 44 29
14. So. S. Ústí 26 7 7 12 37 : 45 28

Nahoru

 

Muži B (III.třída)

 

1.kolo  Měšice - Sokol S. Ústí B 0:1 (0:1, Kutner, rozhodčí J. Zeman, 50 diváků).

2.kolo Sokol S. Ústí B - Planá n/L. B 1:1 (1:0) . Za domácí Pěcha.

Pozn.: Tento výsledek anulován (Planá B odhlásila soutěž).

3.kolo Myslkovice - Sokol S. Ústí B 3:1 (2:1, Skála 2,Chalupský - Pěcha, rozhodčí Ovčík, 70 diváků).

4.kolo Sokol S. Ústí B - Oldřichov 6:2 (3:1, za domácí Sedlák 3, Kutner, Šubr, Vošta, rozhodčí Chrenko, 15 - hráno v Lomu).

5.kolo Stádlec - Sokol S. Ústí B 2:3 (0:0, Hána, Jírovec - Šubr 2, Vošta z pen., rozhodčí Ursacher, 80).

6.kolo Sokol S. Ústí B - Radenín 5:4 (0:0, Šubr 2, Vošta z pen., Matoušek, Němec – Matyš, Šimák, Rada, Baborský, rozhodčí Divilek, 10).

7.kolo PojbukySokol S. Ústí B 0:1 (0:1, Šubr, rozhodčí Hanzal st., 30 diváků).

8.kolo Sokol S. Ústí B - Choustník 1:0 (0:0, R. Sedlák, rozhodčí St. Kosobud, 10).

9.kolo Roudná - Sokol S. Ústí B 2:2 (1:1, branky Václav Mattanelli, Blažek - Kadlec, Vošta z penalty, rozhodčí Nečesal, červené karty:2:1, 20 diváků).

11.kolo Meteor Tábor B - Sokol S. Ústí B 0:8 (0:2, Kutner 3, Šubr 3, Vošta, Jelínek, rozhodčí Hanzal st.).

12.kolo Sokol S. Ústí B - Měšice 2:3 (1:1, Kukučka 2 - Svoboda, Veselý, Šerpán, rozhodčí Pinc, 20).

14.kolo Sokol S. Ústí B - Myslkovice 1:3 (0:2, Němec - Štefan, Krejčí, Hron, rozhodčí Divílek).

15.kolo Oldřichov - Sokol S. Ústí B 3:1(1:0, Lhoták, Kavka, Štochl - Šubr, rozhodčí Váňa, 80).

10.kolo Sokol S. Ústí B - Bechyně 3:7 (1:2, Mrázek, Pytlík, M. Pufr - Sedlák 2, Vondroušek 2, Jurčák 2, Antl, rozhodčí Makovička st., 30 diváků),

16.kolo Sokol S. Ústí B - Stádlec 6:5 (1:3, Kutner 4, Šubr, Košč - Zvonař 2, Majerovič, Milan Buchcar, Zeman, rozhodčí Pinc, 50).

17.kolo Radenín-Kozmice - Sokol S. Ústí B 0:3 (poločas 0:1, branky Košč, Šubr, Kutner, rozhodčí Prášek, 20 diváků).

18.kolo : Sokol S. Ústí - Pojbuky 3:4 (za domácí Kutner 2, Košč, rozhodčí Bartůněk, 30 diváků),
19.kolo: Choustník - Sokol S. Ústí B 7:1 (0:1, Komárek 3, Čihák 3, Škrdleta - Jirka Kadlec, rozhodčí Prášek, 30 diváků),

20.kolo: Sokol S. Ústí B - Roudná 2:1 (poločas 1:0, branky Černý, J. Pufr - Radosta, rozhodčí Pecka, ČK: 1:0, 40 diváků).
21.kolo: Bechyně B - Sokol S. Ústí B 3:3 (poločas 1:1, branky Vondroušek, Byrtus J., Jurčák - Pufr J.2, Pěcha,

rozhodčí Prášek, diváků 60).
22.kolo Sokol S. Ústí B - Meteor Tábor B 2:0 (2:0, Pěcha, Pufr J, rozhodčí Fiala, 30).

 

Konečná tabulka:

1. Myslkovice 20  14 3 3 73 : 26 45
2. Měšice 20 10 6 4 36 : 25 36
3. Sokol S. Ústí B 20 11 2 7 55 : 49 35
4. Pojbuky 20 9 5 6 48 : 27 32
5. Roudná 20 8 8 4 35 : 31 32
6. Choustník 20 8 3 9 38 : 31 27
7. Oldřichov 20 7 5 8 46 : 66 26
8. Bechyně B 20 7 4 9 41 : 50 25
9. Meteor Tábor B 20 7 1 12 35 : 52 22
10. Radenín 20 4 4 12 29 : 50 16
11. Stádlec 20 3 3 14 32 : 61 12


Pozn.:  Planá B odhlásila soutěž a její dosavadní výsledky byly anulovány.

Nahoru

Dorost (krajský přebor)

 

1.kolo J. Hradec – Sok. S. Ústí 3:3, ml. 8:1, za hosty T. Tomandl.

2.kolo Kaplice – Sok. S. Ústí 3:1, ml. 2:2 za hosty Veverka a vlastní.

3.kolo Sok. S. ÚstíVodňany 1:4, ml. 2:0, Holub, Veverka.

4.kolo Čt. Dvory - Sok. S. Ústí 8:0 (3:0), Havelec 3, Tondr 2. Řehák, Kolda, Novák, ml. 7:0 (1:0), Kroupa, Raab 2, Kotlaj, Bauer, Bohatý.

5.kolo Sokol S. Ústí – Písek 2:6 (1:3), Kára 2 – Nosek 4, Brož 2. ml. 1:6 (1:1) Dadok

Nousek 3, Dolejš, Sláma, Mišík.

6.kolo Loko ČB - Sok. S. Ústí 5:0 (2:0), Hrouda 2, Liška, Kačírek, Weinreb, ml. 4:0 (3:0), Šváb, Šálek, Šesták, Jakeš.

7.kolo Sok. S. Ústí - Tábor B 2:3 (0:2), Kára, Pilař - Chramosta, Pěknic, Pohan, ml. 3:0 (2:0), Dadok 2, Holub.

8.kolo Vimperk - Sok. S. Ústí 2:2 (1:1), Hrubý, Žižka - Pilař 2, ml. 1:1 (0:0), Tiep – Vinš.

9.kolo Sok. S. Ústí - Dačice 2:3 (1:2), Veverka 2 - Nováček 2, Čech, ml. 5:3 (3:1), Houška 3, Dadok, Daniel - Ferdan, Beneš, Štibich.

10.kolo Rudolfov - Sok. S. Ústí 1:1 (0:0), Švec – Veverka, ml. 4:3 (2:1), Fikota, P.Prokeš, Otrs, ValevskýMachoň 2, Klusák.

11.kolo Sok. S. Ústí - Netolice 2:1 (1:1), Pekárek, Šimák - Křenek, ml. 2:4 (1:0), Machoň 2 - Makovec 2, Pešek, Reindl.

12.kolo Týn - Sok. S. Ústí 1:0 (0:0), Skok, ml. 0:1 (0:1), Vetchý.

13.kolo Sok. S. Ústí - Soběslav 1:0 (0:0), Pekárek, ml. 11:0 (6:0), Holub 3, Macho, Veverka, Krutek 2, Votava, Dadok.

26.kolo Soběslav - Sok. S. Ústí 2:1 (0:0), Hořický, Novotný - Machoň,  ml. 7:1 (2:1), Holub, Novák 2, Spilka, Jelínek, Trousek - Jindra.

14.kolo Sok. S. Ústí - J. Hradec 2:3 (1:0), za domácí Zeman (11), Kára, ml. 2:2 (0:2), za domácí Vinš, Krůtek.

15.kolo Sok. S. Ústí - Kaplice 0:1 (0:0), Preusler, ml. 0:6 (0:3), Koclíř 3, Kovařík 2, Ottenschleger z pen.

16.kolo Vodňany - Sok. S. Ústí 3:3 (2:3), Koptyš 2, Bormüller - Doležal 2, Kára, ml. 1:2 (1:1), Jerhot - Veverka, Holub.

17.kolo Sok. S. Ústí - Čt. Dvory 0:1 (0:1), Řehák, ČK 1:1 (Kára - Řehák), ml. 0:0.

18.kolo Písek - Sok. S. Ústí 3:1 (0:1), Císařovský, Dolejš, Peroutka - Bezdíček, ml. 3:1 (2:1), Nousek 2, Trantina - Jan Machoň.

19.kolo Sok. S. Ústí - Loko ČB 1:3, ml. 0:2

20.kolo Tábor B - Sok. S. Ústí 4:0, ml. 4:2, za hosty Kadlec 2.
21.kolo Sok. S. Ústí - Vimperk 2:1 (1:1), Doležal, Pekárek z pen. - Demeter, ml. 1:5 (0:1), Bartoň - Iliev 2, Košír, Tischler, Tiep.

22.kolo Dačice - Sok. S. Ústí 3:0 (1:0), Chalupa, Nováček, Cech, ml. 3:2 (1:2), Pokorný 2, Ferdan - Šeda, Kadlec.

23.kolo

24.kolo Netolice - Sok. S. Ústí 6:3 (4:1), Veselý, Michalec, M.Válek, Janeček (11), Macák. Jodl - Doležal 2, Veverka, ml. 5:2 (1:0), Veselý, Holub 2, K.Koberna- Holub, Indra.

25.kolo Sok. S. Ústí - Týn 0:6, ml. 2:1

 

Konečná tabulka krajského přeboru mlad. dorostu 2002/2003

 

 

Z

V

R

P

Skóre

Body

1

Písek

26

18

4

4

93:29

58

2

Čtyry Dvory

26

17

5

4

76:23

56

3

Loko ČB

26

17

4

5

76:26

55

4

Vimperk

26

14

5

7

61:45

47

5

Rudolfov

26

15

1

10

62:62

46

6

Tábor B

26

14

2

10

63:45

44

7

Netolice

26

12

3

11

70:52

39

8

J.Hradec

26

9

11

6

54:38

38

9

Kaplice

26

8

6

12

42:51

30

10

Týn

26

7

8

11

35:46

29

11

Sok.S.Ústí

26

7

4

15

47:79

25

12

Dačice

26

7

1

18

73:88

22

13

Vodňany

26

6

3

17

32:56

21

14

Soběslav

26

2

1

23

18:162

7

Konečná tabulka krajského přeboru staršího  dorostu 2002/2003

 

 

Z

V

R

P

Skóre

Body

1

Čtyry Dvory

26

22

0

4

79:31

66

2

Dačice

26

16

3

7

68:42

51

3

Tábor B

26

16

1

9

63:32

49

4

Týn

26

14

7

5

50:23

49

5

Vodňany

26

15

3

8

79:44

48

6

Písek

26

14

2

10

74:53

44

7

Loko ČB

26

13

4

9

56:44

43

8

J.Hradec

26

10

5

11

51:49

35

9

Rudolfov

26

10

4

12

50:63

34

10

Netolice

26

8

2

16

53:84

26

11

Vimperk

26

7

2

17

44:58

23

12

Soběslav

26

6

3

17

30:81

21

13

Kaplice

26

5

4

17

24:74

19

14

Sok.S.Ústí

26

4

4

18

33:76

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nahoru

 

Žáci (krajský přebor)

 

1.kolo So.S.Ústí-Týn 4:1(2:1) Kozák 2, Kadlec, Krutek.

ml. So.S.Ústí-Týn 1:3 (1:1) Aganj.

2.kolo Sok. S. Ústí-SK ČB B 1:4 (1:2), Kadlec -  Nedvěd 2, Lebeda, Dvořák,

ml. 0:14 (0:8), Příhoda, Král, Hlubocký, Hric, Hrabík 2, Havelka, D. Granov, Kurali, Novák.

3.kolo Milevsko – Sok. S. Ústí 4:1 (2:0), Bozděch 2, Daněk, Fara – Kadlec, 

ml. 9:2 (5:2) Barda, Suchan 3, Tupý, Průcha, Štenberk – Krejčí, Doubek.

4.kolo Sok. S. Ústí - Čt. Dvory B 2:0 (1:0), Kozák 2,

ml. 0:3 (0:0), Cimrhanzl, P. a J. Turek.

5.kolo Písek – Sok. S. Ústí 7:1 (5:0), Moravec 4, Klavík 2, Hála – Krutek,

ml. 12:1 (9:0) Hronek, Keclík, Teska, Štangl 2, Kadlec, Vlček, König, Förö – Gruncl.

6.kolo Sok. S. Ústí – Soběslav 1:2 (0:2) Novotný – Hrdlička, Janoušek Petr,

ml. 1:10 (0:7) Vondráška-Pazdera ,Šmídmajer 2,Vejvar,Hromada,Klíma,Maršík,Ťoupal,Mojto.

7.kolo Č. Krumlov-Sok. S. Ústí 3:2 (1:2), Vacek 3 - Kadlec, Winzig vlastní,

ml. 4:0 (2:0), Šebek, Šváb, Sadloň, Budík.

8.kolo Sok. S. Ústí-Prachatice 3:3 (1:1), Bartáček, Krutek, Kadlec - Bednár 2, Janoušek,

ml. 0:9 (0:4), Staněk, Cais, Mráz 2, Nitrianský, Kochma, Balisa.

9.kolo Blatná-Sok. S. Ústí 2:0 (1:0), Rakovan (obě z 11), ml. 2:0 (2:0), Chaloupka 2.

10.kolo Sok. S. Ústí – J. Hradec 3:4 (1:3), Vinš, Novotný, Kozák – Šimr 3, Jabůrek,

ml. 0:11 (0:5), Šimánek, Dýnek 3, Rešl 2, Havlík, Šenkýř, Houska.

11.kolo Strakonice-Sok. S. Ústí 2:0 (1:0), Hájek, Červinka,

ml. 14:0 (5:0), Vršecký 5, Carda, Piloušek 2, Havránek, Černý, Veselý, Repa, Fiřt.

12.kolo Sok. S. Ústí – Loko ČB 1:5 (1:2), ml 1:3

13.kolo MAS S. Ústí - Sok. S. Ústí 3:2 (1:1), Kopačka 2, Pekárek - Vinš, Novotný,

ml. 9:0 (3:0), Říha 2, Brůžek 2, Podroužek, Přibyl, Haler, Sudek, Prášek.

26.kolo Sok. S. Ústí - MAS S. Ústí 1:2 (0:2), Vinš - Peclinovský, Hňup, ml. 0:6 (0:3),

Brůžek, Podroužek 2, Sudek, Hruška.

14.kolo Týn - Sok. S. Ústí 5:1 (2:1), Boček, Kubíček 2, Zavadil - Kadlec, ml. 4:1 (1:0),

D. Brom 2, Pljohar, Nikl - Šimák.

15.kolo SK ČB "B" - Sok. S. Ústí 4:2 (0:2), Tejml 2, Jasanský, Beránek - Kadlec 2.

ml. 11:0 (5:0), Příhoda, Kurali, Sajtl 2, Marek, Hlubocký, Novák, Havelka, Machek.

16.kolo Sok. S. Ústí - Milevsko 1:4,za dom. Kadlec, ml. 1:5, za dom. Parvíz.

17.kolo Čt. Dvory - Sok. S. Ústí 4:2 (2:2), Čepička, Hrubý 2 - Novotný, Gruber,

ml. 5:0 (2:0), Marhoun, Kouba, Bočánek, Novotný (11), Turek.

18.kolo Sok. S. Ústí - Písek 2:3 (1:2), za domácí Kadlec, Novotný, ml. 0:6 (0:3)

19.kolo Soběslav - Sok. S. Ústí 1:0 (0:0), ml. 12:0.

20.kolo Sok. S. Ústí - Č. Krumlov 2:1 (0:0), Kadlec, Krutek - Homr,

ml. 1:7 (1:4), Pěchová - Brousek4, Šváb, Wagner, Zatloukal.

21.kolo Prachatice - Sok. S. Ústí 4:2 (1:1), Beneš, Bednár, Had, Ryšánek -

Novotný, Vinš, ml. 7:0 (1:0), Staněk, Cais 2, Nitrianský, Kouba, Janoušek

22.kolo Sok. S. Ústí - Blatná 1:3 (1:2), Vinš - Ondrášek 2, Pýcha,

ml. 2:2 (2:0) Láznička, Doubek - Peterka, Jedlička - vlastní.

23.kolo J. Hradec - Sok. S. Ústí 6:1 za hosty Krutek, ml. 7:0

24.kolo Sok. S. Ústí - Strakonice 0:7 Našinec 2, Hrouda, Kovařík, Schánilec, Mareš,

ml 0:8 Vršecký 6, Fiřt, Pešek.

25.kolo Loko ČB - Sok. S. Ústí 4:0 (2:0). ml. 8:0

 

 

Konečná tabulka krajského přeboru starších žáků 2002/2003

 

 

Z

V

R

P

Skóre

Body

1

Písek

26

21

3

2

85:16

66

2

Milevsko

26

20

1

5

78:15

61

3

Strakonice

26

19

1

6

72:24

58

4

SK ČB B

26

18

2

6

69:39

56

5

J. Hradec

26

14

3

9

70:50

45

6

Loko ČB

26

13

6

7

49:34

45

7

Č. Krumlov

26

12

2

12

57:58

38

8

MAS S. Ústí

26

11

4

11

37:39

37

9

Soběslav

26

9

4

13

31:45

31

10

Prachatice

26

8

4

14

55:62

28

11

Čtyry Dvory B

26

7

3

16

38:54

24

12

Blatná

26

5

0

21

28:120

15

13

Týn

26

4

2

20

32:93

14

14

Sok.S.Ústí

26

3

1

22

36:88

10

Konečná tabulka krajského přeboru mladších žáků 2002/2003

 

 

Z

V

R

P

Skóre

Body

1

SK ČB B

26

23

1

2

113:15

70

2

Písek

26

22

0

4

88:15

66

3

J.Hradec

26

21

2

3

110:21

65

4

Strakonice

26

21

1

4

127:28

64

5

Č. Krumlov

26

14

3

9

55:27

45

6

Soběslav

26

13

2

11

56:49

41

7

MAS S. Ústí

26

12

4

10

64:47

40

8

Prachatice

26

10

5

11

50:55

35

9

Loko ČB

26

7

4

15

36:63

25

10

Blatná

26

7

4

15

28:67

25

11

Milevsko

26

7

3

16

35:69

24

12

Čtyry Dvory B

26

6

3

17

24:61

21

13

Týn

26

2

1

23

15:103

7

14

Sok.S.Ústí

26

0

1

25

11:192

1

 

Nahoru

 

Přípravky (okresní soutěž)

 

Starší

Výsledky :

 

1.kolo Sokol Sezimovo ÚstíRoudná 11:0 (4:0),Chaloupka 4, Kiss3, Kukučka a Machander 2.

2.kolo Bechyně - Sokol Sezimovo Ústí 1:5 (1:2) za Sokol: Kukučka, Votava, Brůžek, Kořenský, Kiss.

3.kolo Sokol Sezimovo Ústí – Veselí 1:0 (1:0), Kořenský.

4.kolo FK Tábor „B“ - Sokol Sezimovo Ústí 3:0 (0:0).

5.kolo Sokol Sezimovo Ústí – Spartak Sezimovo Ústí 0:0.

6.kolo Sokol Sezimovo Ústí – Planá 4:0 (2:0), Chaloupka, Kiss, Kukučka, Tvrdík.

7.kolo Soběslav - Sokol Sezimovo Ústí 6:0 (2:0)

8.kolo Roudná - Sokol Sezimovo Ústí 0:7 (0:5), Chaloupka, Votava, Kukučka 2, Kořenský.

9.kolo Sokol Sezimovo Ústí – Bechyně 6:1 (4:0), za Sokol: Kiss 2, Chaloupka, Votava, Kukučka, Brůžek.

13. kolo Planá - Sokol S. Ústí 0:7.
14. kolo Sokol S. Ústí - Soběslav 1:3

2. KOLO o 5. - 8. místo: FK Tábor B - Sokol S. Ústí 1:3, Dražice - FK Tábor C 8:1.


Tabulka soutěže Přípravka starší
1. Sp MAS S. Ústí B

2. FK Tábor A

3. Loko Veselí n/L.

4. Soběslav

5. TJ Dražice

6. Sokol S. Ústí

7. FK Tábor C

8. FK Tábor B

9. Sp MAS S. Ústí

10.KAVAS Větrovy

11.FC Jistebnice

12.Sokol Planá n/L.

13 FC Bechyně

14.FC Chýnov

15.Mladá Vožice

16.Dynamo Roudná


Mladší

 

Jistebnice - Sokol S. Ústí 0:18

Sokol S. Ústí - FK Tábor A 3:1.

 FK Tábor B - Sokol S. Ústí 0:15

Sokol S. Ústí - Chýnov 1:2 (Kořenský - Pospíchal 2)

11. kolo: Malšice - Sokol S. Ústí 0:8

12. kolo: Sokol SÚ - Jistebnice 7:0.

13. kolo: Sokol S. Ústí - Spartak MAS 2:1

14. kolo: FK Tábor A - Sokol S. Ústí 2:1 (1:0, Michalec, Kulveit - Brůžek)

15. kolo: Sokol S. Ústí - FK Tábor B 1:0

 

Tabulka soutěže Přípravka mladší

1. FK Tábor A 18 17 0 1 107:9 51
2. Sokol S. Ústí
18 15 0 3 126:16 45

3. FC Chýnov 18 15 0 3 91:23 45

4. Soběslav 18 10 1 7 78:45 31

5. Spartak MAS 18 9 0 9 66:41 27
6. TJ Malšice 18 8 1 9:49 25
7. Meteor Tábor 18 7 1 10 45:67 22
8. Loko Veselí n/L. 18 3 2 13 17:89 11
9. FC Jistebnice 18 1 1 16 11:97 4
10. FK Tábor B
18 0 2 16 5:161 2


Tabulky zpracovány OFS